Намаления 2011

  • 95 389
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661


ботите

# 32
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Мнооого са хубави ботите!!!

# 33
  • Мнения: 302
Момичета, търся бански за момче, ръст 128-134! Някой виждал ли е по спортните магазини детски бански? Много ще съм ви благодарна , ако ме насочите, да не се мотаем по моловете неориентирани  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 11 659
Защо не погледнеш на 5-те кьошета на спирката има спортен магазин,в който продават детски бански.Купувала съм лятото от там,но цените не са ниски,не знам до колко лв. търсиш.

# 35
  • Мнения: 2 714
Дайте кординати на тези магазини, за обувка Корина, че нещо не се сещам

# 36
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Ако става въпрос за испанските обувки корида, от сайта им, който една мама беше публикувала по напред, намерих следните адреси:
Магазини:
бул."Ал.Стамболийски"72А
ул."Цар Самуил"40
бул."Христо Ботев"10,тел.:9526281
бул."П.Евтимий"45

# 37
  • София
  • Мнения: 3 271
БОТИТЕ СА СТРАХОТНИ-СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГИ НОСИШ!
Само да питам на пръстите им ли скрита платформа или са с тъничка подметка?

# 38
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Дайте кординати на тези магазини, за обувка Корина, че нещо не се сещам
Минах през магазинът им на Христо Ботев, но не видях, чак толкова намалени обувки.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Манго на Витошка - намаление има и то реално (до към 50 % на някои неща, нищо че пише до 70...), но лично на мен нищо не ми хвана окото. Бях си набелязала една блузка от преди, но нямаше номера  Rolling Eyes Магазин на Манго има ли в Сердика, да проверя там?!
Бенетон на Витошка много ме разочарова - два парцала на кръст  Stop
Най-много време прекарах в Промод - реално намаление до към 50 %, но не на всичко. Имаше и доста летни дрешки намалени. Забърсах един доста приятен панталон.
Като цяло имам чувството, че влизам по аутлети  Rolling Eyes Много странни модели дрехи, като демодирани ми стоят, особено в Бенетон  Rolling Eyes

# 40
  • в Кошера
  • Мнения: 2 213
Манго на Витошка - намаление има и то реално (до към 50 % на някои неща, нищо че пише до 70...), но лично на мен нищо не ми хвана окото. Бях си набелязала една блузка от преди, но нямаше номера  Rolling Eyes Магазин на Манго има ли в Сердика, да проверя там?!

Има, да. На последния етаж, с/у Miss 60  Peace
Но е много малък и повечето неща ги няма  Peace

# 41
  • Мнения: 1 180
Привет и от мен! Някой виждал ли е хубаво дамско яке - пухенка - да е с естествена кожа /яка или по края на качулката/ и над коляното, но не много къса /доста под д-то/.  Цена - мааааксимум 400 лв.
Иначе по темата - днес обикалях по моловете - в МОЛ Сердика от PEEK & ...... си купих памучни пуловери по 59 лв - много приятни, също и тениски от много хубаво трико, различни цветове - по 29 лв. Намазах и едни дънки Форнарина от сити центъра - 125 лв.

# 42
  • Мнения: 8
в плами в изток -15% на дрехи и обувки,боди рипс по 2.50 лв.

# 43
  • в Кошера
  • Мнения: 2 213
Привет и от мен! Някой виждал ли е хубаво дамско яке - пухенка - да е с естествена кожа /яка или по края на качулката/ и над коляното, но не много къса /доста под д-то/.  Цена - мааааксимум 400 лв.

Хвърли едно око в Gaudi  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 830
А намаление в SLS дали има - интересуваме по-точно долна грейка-панталон детска за ски?

Общи условия

Активация на акаунт