Как да облека 4-месечно бебе за навън?

  • 1 817
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
Днес е 3 ден откакто не сме излизали, но утре вече задължително трябва да излезем, че ще изкукаме вкъщи. Аз го обличам с боди -къс или дълъг ръкав според зависи, блузка с дълъг ръкав, ританки, чорапки, терлички и така го слагам в космонавта, но определено вече ще се обличаме по-дебеличко.
Относно космонавта не си струва да се купува малък размер, за да го облече 2 пъти, нашите са от 0-6 месеца и съм много доволна от размера макар и да ни са големички  за сега, но не и за дълго.  Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Аз взех космонафт 0-3 месеца и засега ни е малко голям. Беше ме яд, че го взех малък, но като се замислих тази зима ще му е точен, а за друга зима не очаквам да му става (на година  и 2-3 месеца). Поне сега няма да е като чувал.

# 17
  • Мнения: 528
Ние сме с боди с дълъг ръкав което е заедно с ританки.Под него забравих да смомена слагам една по дебела тениска.Върху бодито е с един дебел гащеризон дебели чорапчета и отгоре терлички и най отгоре едно дебело космонавче.Завивам я с дебела пелена и покривалото за количката.Както слагам и шамка да не й измръзнат ушите и хайде да обикаляме

# 18
  • Мнения: 4 629
Сина ми се роди през януари тази година. Започнах да го разхождам навън на около 20тия му ден температурата беше 1 градус. не съм го извеждала на разходки, когато е било под 0та. Обличах го с:
боди с дълъг ръкав
дънки/джинси
чорапки
космонавт
шапка

Общи условия

Активация на акаунт