Януари вече се изнизва, ЮНЧЕ за пюренце се облизва ! - №13

  • 19 359
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 339
Благодаря за темичката   bouquet
Този път смятам да не я изпускам и да чета всичко.

# 32
  • Мнения: 931
Denito, за крачето и аз тия дни загледах, че тропа предимно с едното краче. Също така посяга основно с едната ръка. Явно така им е по-лесно.
Dion, аз слагам зехтин в зеленчуковите пюре, взимам екстра върджин. Даже съвсем леекичко запържих малко лук в едно от пюрета (разбирай, че първо загрях зехтинчето, после сложих лука и след това останалите неща) и стана доста по-вкусно.
Пепси, минаха ли всички процедури с Теди? Как ги понесе? Ти май си първата осмелила се мъжка майка да прави нещо по отношение на забелването...
Киди, и мен ми се свива сърцето като си представя как е плакал миличкият сладуран. Бързо възстановяване ви желая!

# 33
  • Мнения: 485
cherri, стеримар се слага лесно, сядаш с изпънати крака, леко отпуснати в коленете и слагаш бебето да легне между краката с главичка към слабините, твоите крака леко го обгръщат, а ти имаш достъп до носа, без да се чудиш главата ли да държиш ръцете му ли да махаш  Peace
Дано оздравеете бързо

# 34
  • Мнения: 141
Чери, къпим го.Това е огромно удоволствие и за него и за нас.Смее се, бърбори, и изплисква половината корито.Радваме се заедно, даже забравя да кашля.Освен това се отпуска и заспива бързо след това.За билките, знам, че действат с натрупване, така че едва ли ще подействат за момента, ако се случи, ще го отдам на нещо друго, но благодаря за идеята, ще го пробвам непременно.  Peace

# 35
  • Мнения: 50
Злати мерси, аз се поразрових малко в темичките назад и намерих едно инфо на Ванюша   Wink
Утре ще ходим ри педката да видим тя какво ще каже.
По темите да пиша и аз.. за тропането с крачета – Габи постоянно тропа с тях, думка с ръчкички по проходилката, по шезлонга...почти навсякъде. Говори разни нейни неща...и прави брррррррррррррр, гушка се Simple Smile

# 36
  • Мнения: 96
Да се запиша в новата темичка и да ви се похвалч Гери вчера се изправи на крачетата си съвсем самичка  Heart Eyes

# 37
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мерси за темичката!  bouquet

Киди, Hug

Eтке,как се прие кашата на Слънчо?У дома ще стане май на почит,но подозирам,че е заради високо съдържание на захар,нищо,че не е споменато в опаковката. Rolling Eyes

За къпането–не пропускаме вечер.Рая обожава да се къпе и татко й настоява да не разреждаме честотата.

За седенето–с всеки изминал ден все по уверени ставаме.

# 38
  • Мнения: 344
мерси за темата  bouquet

нерафинирни мазнини под 1г не се препоръчват заради опасноста от попадане на гъбични спори, хим.в-ва с които е третирана културата или замърсявне. въпреки това на Нора за сега и давам само екстравърджин, добавен след изключване на котлона...

Киди Hug spoko

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Запис и от мен  Hug
Аз знам,че нерафинирани мазнини се дават най-рано след 10 месец Peace

# 40
  • Мнения: 189
Здравейте.Засега само се записвам, че от няколко дни нямам време да чета:)Хубав и послушен ден!

# 41
  • Мнения: 8
Добро утро!

Днес времето не е особено приятно, но аз така или иначе ще излизам, та ако омекне може и да се поразходим.
Днес сме будни от 6ч. - Кис реши, че тогава му се играе и бърбори Crazy

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile
Хайде на кафето


Днес се очертава слънчевко време и пак ще има разходки Simple Smile
Дорче, Слънчото се прие добре, но както казваш ти, може би се дължи на това, че е доста сладка. След ден-два смятам да дам Хипската Елда, тогава ще видим как ще е Simple Smile
Ние май останахме последни с изследванията на кръв и урина, очаквам сега в събота на консултацията да ни дадат направление. Ще обсъдим и даването на месното пюренце, че нали нашата педиатърка го раздава по най-новите схеми на захранване, които започват с даването на каша в 18ч.

# 43
  • Мнения: 4 103
Добро утро!

Софи, благодаря за инфото!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт