какъв е тоя грип?

  • 63 587
  • 648
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
Малката ми е на два антибиотика ooooh!
попитах личната, нужно ли е?
отговори ми, че ще е цяло чудо, ако ни се размине боцкането Confused

# 46
  • Мнения: 2 222
Пали, давай смело антибиотиците, че това е нещо страшно, ако карате същото, кеото ние.

Аз все повече си мисля, че у нас сме изкарали свинския грип. Детето ми беше изключително зле, аз за 10 години гледане на деца и болести покрай тях такова нещо не съм виждала.

# 47
  • Мнения: 2 070
Пали, давай смело антибиотиците, че това е нещо страшно, ако карате същото, кеото ние.

Аз все повече си мисля, че у нас сме изкарали свинския грип. Детето ми беше изключително зле, аз за 10 години гледане на деца и болести покрай тях такова нещо не съм виждала.
давам, страх лозе пази Simple Smileаз съм с този вирус, знам за какво говориш
три дни адско главоболиие , очите ми имах чувство, ще изкочат от очните дъна
температурата 37,1-2, страшно кошмарна.сега ме боли всяка костица на тялото, все едно се разпадам

# 48
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Пали, давай смело антибиотиците, че това е нещо страшно, ако карате същото, кеото ние.

Аз все повече си мисля, че у нас сме изкарали свинския грип. Детето ми беше изключително зле, аз за 10 години гледане на деца и болести покрай тях такова нещо не съм виждала.
давам, страх лозе пази Simple Smileаз съм с този вирус, знам за какво говориш
три дни адско главоболиие , очите ми имах чувство, ще изкочат от очните дъна
температурата 37,1-2, страшно кошмарна.сега ме боли всяка костица на тялото, все едно се разпадам
същата работа съм ...добре, че Алулина ме спаси ----очите ми щяха да гръмнат..

# 49
  • Мнения: 2 222
Аз го изкарах за 1 ден само, с 39 градуса температура. Но бях много мобилизирана да не се разболявам и залежавам, защото дъщеря ми вече беше много зле и гледах да съм край нея. Все се моля да съм предала антитела на бебето и да не го разболеем поне него.

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Лелее, Пали, защо наистина два? Какви ви изписа и за какви симптоми, каква диагноза дава?

Моите деца днес са 7 ден на Панцеф, мисля още два дни да изкарат, много ме е страх.
Специално този грип повтаря ли, страх ме е да изведа децата?

# 51
  • Мнения: 153
Момичета, не съм сигурна дали да пиша тук, но все пак да Ви попитам - днес е обявена грипна епидемия, моето дете беше болно цяла седмица, за щастие минахме леко без АБ. По повод грипната епидемия разбрах от новините, че училищата затварят врати, някой знае ли и има ли информацията ще се преустанови ли приема и в градините. В работата ми ще ме линчуват, ако си взема още една седмица болнични! Благодаря предварително за отделеното внимание Hug.

# 52
  • Мнения: 2 222
Градините при нас ще си работят, сигурно и в другите градове.

# 53
  • Мнения: 153
Дана, благодаря за отговора. Току що по обедните новини на БТВ казаха, че грипна ваканция за градините няма да има поне на този етап.

# 54
  • Перник
  • Мнения: 396
И моето слънце от тази нощ е с висока Т. Но този път май си го хвана в къщи. Мъжът ми също е много зле от два дни. На малкия давах панадол, осцилококциум, сироп за кашлица. Тая надежда, че ще му мине без усложнения. И винаги такива неща се случват съб. и неделя, това е закон. От сутринта малкия само спи. В поликлиниката ни няма дежурен, през почивните дни е заключено. Единственият вариант е бърза помощ в болницата в града ни. Но там не искам и да си помисля да ходя. Два пъти изживях този ужас. Някой ако предложи нещо ефикасно против този грип, ще се радвам.
Е, поне си излях душата, ама ми е много притеснено.

# 55
  • Мнения: 2 222
Моят съвет е в понеделник задължително на лекар, а дотогава постоянно край детето да го наблюдавате. Дано нямате усложнения! Hug

# 56
  • Мнения: 453
Аз го изкарах за 1 ден само, с 39 градуса температура. Но бях много мобилизирана да не се разболявам и залежавам, защото дъщеря ми вече беше много зле и гледах да съм край нея. Все се моля да съм предала антитела на бебето и да не го разболеем поне него.
И аз така  Confused Мразя да се залежавам, но вчера бях с 37.4, а днес сутринта с 39,4 и до сега под 38 трудно пада. За болките не ми се говори  Confused
Кърмя бебчо и много се надявам да го предпази това или поне да го облекчи. Той малко кашля, но нищо друго засега.
Относно леченията чух 3 мнения: Тамифлу или Реленца до 48ми час от проявяване на симптомите, друга докторка е лекувала с Биопарокс и сироп за кашлица, а на сина ми личната ми каза: Парацетамол, Нурофен, Аналгин и много вит. С.
Аз обмислям довечера да си взема Тамифлу и да кърмя  Thinking
Сега ще видя дали в кърмаческия форум се разисква.

# 57
  • Перник
  • Мнения: 396
Е, защо на всички болни се изписва АБ, след като на всякъде пише, че не помага Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 070
Е, защо на всички болни се изписва АБ, след като на всякъде пише, че не помага Rolling Eyes
защото, много бързо се получават усложнения.аз реагирах почти веднага, а вече бях с бронхит.ако е само грип, да, противувирусните препарати вършат работа, обаче за усложненията си трябва антибиотик.а и почти всички лекари казват, че една вирусна инфекция продължава ли повече от три дни, се е превърнала в бактериялна

# 59
  • у дома
  • Мнения: 967
Пали, как разбра, че си с бронхит? От всички грижи покрай децата нямам време да отида на лекар да ме прегледа мен - майка ми ме слуша всеки ден, но като кашлям имам адски болки отпред и много се притеснявам. Дано поне децата да се оправят вече  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт