Пейпал - помощ! - 3-та тема

  • 38 167
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 685
Айде сега помагайте пак и на мен  Embarassed
Онзи китайско-шанхайски измамник нищо не ни прати или поне ние нищо не получихме от него, откак ексклеймнах диспута и никакъв нито го чух, нито го четох....ама срокът мина?? Оттук нататък какво следва??
http://prikachi.com/images/714/2899714y.jpg
Казват ми да чакам??? Колко и какво чакам сега?? Стоките съм ги отписала, няма да ги прати, ама си искам порите!!! Трябва ли да пиша нещо някъде  newsm78

# 46
  • Мнения: 5 789
Не, Ани. Те чакат продавачът да изпрати доказателства до 24.01.
Ако той не им изпрати - те ще разследват и ще ти върнат парите.
Не трябва да правиш нищо повече, освен да чакаш.

# 47
  • Мнения: 685
ША прати той доказателства - дръжки, само да му хвана жълтия врат... #Cussing out

Алекс, мерси  Grinning по-бързо да го разследват, че аз съм готова да изхарча парите!

# 48
  • Мнения: 2 318
а сега спечелих аз нещо,но се оказа че няма достатъчно пари в картата,но в ПП си седят онези 1.5Е - та може ли с тях да си доплатя или?

# 49
  • Мнения: 5 789
Ако плащаш в евро - да, може.
Ако плащаш в друга валута, трябва да ги преобразуваш.
Май е безплатно, но не съм сигурна.
Ако продавачът не е оказал друго, можеш да платиш до 7 дни. /това, за да не пиша и в другата тема/

# 50
  • Мнения: 2 318
Алекс,страшно мерси! бърза! мале как се притесних,ако знаеш!срамота не ми стигат с 1лв. Crazy ужас! смях голям!

# 51
  • Мнения: 2 318
айде аз пак Blush  bouquet какво първо да направя-да платя сумата от картата през ПП и после левчето-кевчето дето не достига да го преведа от самия акаунт от ПП(като напиша е-мейла на продавача и сумата,нали?) или обратното...
п.с. и това сао щото не ми се излиза с дребната в тоя студ Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 5 789
Левчето - кефчето си го преобръщаш във валутата, в която плащаш.
Пейпал тегли първо наличната сума в акаунта ти, а след това се "обръща" към картата.

# 53
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Здравейте, преди известно време ми дойде съобщение в пощата от пей пал, че картата ми изтича този месец. докато отида до банката да взема новата то се минаха 10-на дни. Влизам в акаунта си в пей пал, но не разбирам какво да направя. Предполагам, че трябва новата един вид да впиша и да я верифицирам, но не знам къде и как.

# 54
  • Мнения: 5 789
Не трябва да я верифицираш, ако новата карта е със същия номер, но с различна дата на валидност и секюрити код.
Влизаш си в акаунта в Пейпал. Горе от падащото меню избираш Add/Change a card, намираш си картата и само променяш датата на валидност и секюрити кода.
Ако е нов номера - по същия начин избираш картата, само добавяш. Но ще ти иска верифициране. Описано е как става в 1-вия пост на темата.

# 55
  • Мнения: 209
И моят проблем е подобен на sparkling eyes.Трябва да платя стока за 3,25 долара.Преобразувах си остатъка от тези 1.50Е във долари и излезнаха като баланс 1.53 долара.След това направих плащането от 3,25долара но всичките ги дръпнаха от картата а в баланса ми си останаха тези 1.53 долара.Това означава ли че сега трябва да си търся нещо за тази сума за да ги оползотворя.
Благодаря.

# 56
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Алекс, благодаря стана по първия начин.

# 57
  • Мнения: 5 789
И моят проблем е подобен на sparkling eyes.Трябва да платя стока за 3,25 долара.Преобразувах си остатъка от тези 1.50Е във долари и излезнаха като баланс 1.53 долара.След това направих плащането от 3,25долара но всичките ги дръпнаха от картата а в баланса ми си останаха тези 1.53 долара.Това означава ли че сега трябва да си търся нещо за тази сума за да ги оползотворя.
Благодаря.

Много странно.  newsm78
По принцип дърпа първо парите в акаунта, после от картата.
Вероятно при следвакото плащане ще ги вземе.
Ако не, има опция да го накараш да ги вземе - More funding options.

# 58
  • Мнения: 2 318
И моят проблем е подобен на sparkling eyes.Трябва да платя стока за 3,25 долара.Преобразувах си остатъка от тези 1.50Е във долари и излезнаха като баланс 1.53 долара.След това направих плащането от 3,25долара но всичките ги дръпнаха от картата а в баланса ми си останаха тези 1.53 долара.Това означава ли че сега трябва да си търся нещо за тази сума за да ги оползотворя.
Благодаря.

Много странно.  newsm78
По принцип дърпа първо парите в акаунта, после от картата.
Вероятно при следвакото плащане ще ги вземе.
Ако не, има опция да го накараш да ги вземе - More funding options.

м! аз вече 3-4 пъти плащам с ПП и нито веднъж не е дръпнало парите в акаунта,даже не ме и пита никъде нищо за да го направя примерно ръчно Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 5 789
За да ти дръпне парите от акаунта, трябва да са във валутата, в която плащаш. 

Общи условия

Активация на акаунт