ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 535
  • 743
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 18
Ами 32-ри ден последен цикъл на 02.01 и днес се пада 6-ти ден закъснение (направих теста на 3-ти ден закъснение)
Това,което ме кара да се чудя дали да отида е че когато преди няколко месеца бях на преглед при гинеколкога ми ми каза следното: "правиш тест за бременност след 10 дневно закъснение, и идваш при мен след 20 дневно закъснение"

# 106
  • Мнения: 484
Е, това не значи, че ако направиш по-рано тест, не е валиден? 26-дневен ли ти е цикълът?

# 107
  • София
  • Мнения: 18
Принципно и по-кратък, но от няколко месеца съм на дуфастон от 14-ти ден и затова ми идва 2 дни след като изпия и 10-тото хапче.
А иначе не значи че направен по-рано теста не е валиден, но може да значи ,че вероятността да се изхвърли негоден ембрион е най-голяма или.............не знам и аз как да го тълкувам.
Разбрах че и ти си утре на лекар и най-искрено ти стискам палци!

# 108
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен момичета  Wink Аз съм нова в този форум.Днес си направих тест за бременност и за моя радост беше   EFP . Според изчисленията на калкулатора на сайта моя термин е на 01.10.11 .

# 109
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета.След почти 2 год.чакане,ендокринни проблеми,15 свалени кила има 2 чертички.Трябваше да ми дойде на 24.01.Вчера бях и на лекар- има плодно сакче, според лекарката съм в 6 г.с., но каза,че е рано да се каже каквото и да е и ми записа час за 14.02. Каза много да се пазя и да пия фолиева киселина.Аз засега пия по 1 хапче- о.4 мг- достатъчно ли е? Това е засега,стискайте палци всичко да е наред:))

# 110
  • Мнения: 484
Мисля, че е достатъчно, всички пием по толкова Simple Smile И аз съм с ендокринни проблеми, с тази разлика, че бързо натрупах килограмите, и нямах време да ги сваля ...

# 111
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен Grinning
Записвам се с положителен тест  EFP и вероятен термин 13-ти Октомври. Имам дъщеричка на 3 години, а от 2-3 месеца правихме опити за 2-ро дете. Януари започнах една диета и реших да попрекратим за известно време, но явно съдбата е имала други планове за мен и от един единствен опит на 17-ти сме уцелили десетката Laughing. По принцип съм регистрирана в този форум с друг профил, но от лични съображения не се представям с него. По натам като мине 3-ти месец и научат всички познати и близки може да започна да пиша от него  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 0
Здравейте на всички бъдещи, настоящи и предстоящи мамета. След първи фал старт с гроздовидна бременност, сега на 02.02 видях двете чертички. Малко ме е старх да се зарадвам още, но знам , че сега всичко ще е наред Simple Smile Иначе евентуалния термин ще ми е на 07.10.2011 г.
Надявам се всичко да е наред.

На всички ни пожелавам лека бременност Simple Smile

# 113
  • Мнения: 181
Ехее,колко бързо се увеличаваме! Hug
Честито на всички,които са видели 2-те чертички!  bouquet Стискам палци и вярвам,че всичко ще е наред! Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 775
Здравейте и от мен и лека и безпроблемна бременност на цялата агитка!
Аз докато не ида на лекар да потвърди, няма да се записвам, че нещо не смея да се зарадвам. Wink Края на другата седмица, живот и здраве, ще взема да се представя.

# 115
  • Мнения: 7
Добър ден и от мен!
nd84, Alter Ego , честито момичета, много лека и зпълнена с приятни емоции браменност ви желая!   bouquet Аз гледам да си мисля само хубави неща и да си повтарям, че всичко ще е наред, но истината е, че и мен втрешно ме е страх, предполагам е нормално за всяка "новоизлюпена" бременелка.  Grinning
misha_1 , и аз съм на лекар на 14.02. Смятам, че фолиевата киселина, която пиеш е напълно достатъчна. Като бях при Док в понеделник ми изписа витамини и каза да заповчам да ги пия. Предполагам, че скоро и на теб ще ти изпишат, лекарката ти ще прецени кога точно  Peace
anssi , стискам палци всичко да е наред  Praynig

Пускам ви един много интересн линк, на който можете да наблюдавате ежедневните промени в развитиетто на вашето бебе:
http://yourembryo.blogspot.com/2007/06/see-your-baby_14.html

# 116
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен и лека и безпроблемна бременност на цялата агитка!
Аз докато не ида на лекар да потвърди, няма да се записвам, че нещо не смея да се зарадвам. Wink Края на другата седмица, живот и здраве, ще взема да се представя.
И аз така  WinkКъсмет на всички бъдещи мами  Praynigи се глезете много ама много  Hug Hug

# 117
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен Simple Smile Записвам се и аз с вероятен термин 5-ти октомври.Стискам палци на всички! Повече позитивни мисли и всичко ще е наред  Hug Hug Hug

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!!!! Нова съм в този форум и се надявам за напред да си говорим често  Wink. Преди 3 дни си направих тест и за моя най- голяма радост беше  EFP  Grinning. Това ще ми е първа бременност и съм толкова щастлива и притеснена, но мисля че при всички е така Simple Smile.  Според калкулатора термина ми е на 12 Октомври! Надявам се всичко да е наред и другата седмица, когато трябва да отида на лекар, да съм по-спокойна. Пожелавам на всички мами лека и безпроблемна бременност пълна с радост и усмивки   Hug Hug Hug Hug Hug

# 119
  • Мнения: 484
Идвам на отчет: днес видяхме точката, много съм радостна Simple Smile Продължавам си фолиевата киселина и дуфастона. А относно понижената функция на щитовидната жлеза, трябва редовно да изследвам хормоните, както и броя на НК клетките...Така че, не пускайте палците Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт