"Юни бавно наближава, а бебето шава ли, шава... " - тема 10

  • 21 350
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 722
Чин, много красива темичка! И много благодаря за щъркелчето!
Освен AuroraZora, май Dagi се изгуби?
Аз пък чакам утре да излезе БХС - интегриран риск, и ми е едно такова на тръни... Първия беше добър, и дори д-р Яков каза, че втори не е необходим, ама аз настоях, и сега си треперя профилактично, така да се каже. Таткото пък е адски спокоен и напълно сигурен, че бебето е абсолютно здраво, и дано да е прав де...
Деската, внимавай и се пази много. И аз предимно трябва да лежа, но отвреме-навреме забравям, и хуквам да свърша нещо, и тогава... Поне вече запомних за вдигането на тежко - парен каша духа.

# 16
  • Мнения: 38
Поздравления, Чин.Прекрасна темичка, както винаги.Аз отново чак сега успях да се включа.
Утре ще се опитам да снимам и кача някоя от фанелките.Особено едната стана много весела.
Лека и спокойна нощ от мен.

# 17
  • Мнения: 2 456
Mамчета, броих до сега и момчетата излизат мъничко повече от момичетата.. 16 момчета и 11 момичета Simple Smile Отбелязах ги на първа страница.
Бюти, благодаря за помощта, аз ги преброих пак, всичко е тип-топ. Simple Smile  Hug

Лека нощ от мен..   bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро, отново аз съм най-ранобудна   love001

Аз днес съм се разтреперала от сега, че след обяд съм на ФМ.
Привет и от мен! Рядко се включвам, но днес имам новини - моля да ми добавите щастлив розов щъркел!
Исках да попитам пловдивските мами къде и при кого са ходили на фетална морфология!
Благодаря!
Леко бременеене мамита!
Габриела днес ще ходя при доц. Малинова. Казаха ми много хора, че е най-добра на ехограф. За друго не знам, понеже аз самата вярвам повече на мъже гинеколози. Но ще ти кажа допълнително след прегледа ако искаш подробности  Simple Smile

Успешен ден мами!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 13 216
Ох, и аз така треперя преди преглед... Успех, Орнела!  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 38

Добро утро,мамита.. Wink.Закуската и кафенцето са сервирани.Успешен и здрав ден. Peace

# 21
  • Мнения: 222
Добро утро!
Ееех, и на мен ми стана едно пролетно на душата...Chin  newsm20, супер си!
Днес закуската е като за аристократи   bouquet!

Един усмихнат ден на всички   bouquet.
Eldra, изпревари ме...ще си хапнем малко повечко днес  Mr. Green!

# 22
  • Мнения: 0
Едва ви изчетох, много сте бързи.
Аз във вторник бях на консултация и всичко е наред с бебо, още обаче не могат да ни кажат какъв е пола, но има време...
Орнела успех днес на прегледа!
Благодаря за прекрасните закуски, ранобудни мамчета!

# 23
  • Мнения: 14
Добро утро, момичета! Да ви питам в бързината - счупи ми се част от пломба и днес ще ходя на зъболекар. По телефона и казах, че съм бременна и тя каза, че така или иначе не ми слага упойки, щом е за регулярна процедура няма проблем. Има ли нещо повече, което трябва да имам предвид?

# 24
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета! Да ви питам в бързината - счупи ми се част от пломба и днес ще ходя на зъболекар. По телефона и казах, че съм бременна и тя каза, че така или иначе не ми слага упойки, щом е за регулярна процедура няма проблем. Има ли нещо повече, което трябва да имам предвид?
Не, не мисля! Е, разбира се без снимки...или само със защитна жилетка.  Peace

# 25
  • Мнения: 176
Добро утро! Grinning
Чин благодаря за прекраснта тема   bouquet
deskata щом се налага лежи и си почивай.
Vache дано бързо се оправи Сашата.
Аз на последък имам страшен апетит и само дъвча нещо, ще стана този път сто кила  Mr. Green
Хайде лек ден  Grinning

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 09:25 от nilata

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
nilata, и аз с ужас установявам тия дни, че съм нон-стоп гладна и се побърквам от тая мисъл!

# 27
  • Мнения: 548
Добро утро момичета! Simple Smile
Чин,мерси за прекрасната темичка. Hug
Да ви питам девойки нещо.Знам ,че много се е писало за болките в коремчето,но при мен е друго.Вече цял час ,пък и не за пръв път,се случва да ми е супер твърдо около пъпа.Като малка топка.Мислех ,че е бебо,но наскоро някой тук ,каза че това са контракции.Та питам аз -нали контракцииите са за максимум 1 мин.А не ме боли нищо слава богу.Идея какво може да е? newsm78

# 28
  • Мнения: 13
Mамчета, броих до сега и момчетата излизат мъничко повече от момичетата.. 16 момчета и 11 момичета Simple Smile Отбелязах ги на първа страница.
Бюти, благодаря за помощта, аз ги преброих пак, всичко е тип-топ. Simple Smile  Hug

Лека нощ от мен..   bouquet
Момичета, сложете ми розов щъркел и ще увелича бройката на момиченцата  Laughing

# 29
  • Мнения: 176
silvia77 това са си контракции, но е хубаво, че поне нямаш болка. В такъв момент просто гледай да седнеш и да си починеш, дишай дълбоко и ще отмине.

Общи условия

Активация на акаунт