Юли 2006-98

  • 35 068
  • 750
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 708
ами Марти в 18 часа вдигна 37.4 и сега вече е 38. Кашлицата сравнително е намаляла ,но нослето е затапено . Валери и той кашля ,но е по добре.Не знам ,ако до понеделник поддържа 38 ще пие май АБ. Вече не знам как да го лекувам
 Sad

# 601
  • Мнения: 1 298
Ух,ух,ух аман вече от болести .Да идва тва лято че да се хубаво опечем   Nature Sunny

Аз сега се върнах от таверна.Ама гърдите ми направо щяха да гръмнат.Повеселихме се послучай 8-ми март и така..добре че са празниците да подишам малко без деца че иначе незнам.Но пък очите ми сълзяха от цигарен дим,ужасно задимено.И едно детенце имаше на 7-8г ,горкото се надиша и то.
Иначе беше много весело.

Иси изчакай,може да е само грип...не е висока Т.

# 602
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Иси изчакай,може да е само грип...не е висока Т.
И при Алекс беше 2 дни Т. след което малко сополки и кашлица и мина без антибиотик! Дано и при вас е така Praynig

# 603
  • София
  • Мнения: 512
http://www.dotphoto.com/go.asp?l=k.tzvetanov&P=&AID=6329 … Y&ILD=5616084

 Hug
Момичета на ски сме, не казах ли, вече цяла седмица, ще се прибираме днес  Peace
Цеци стана скиорче и половина, пуска сини, червени писти, много съм доволна.
Аз още си кретам по сините, ама ще се науча и аз.
Ще пробваме да качим и клипчета, да ни видите как караме  Laughing

Гледам бременлийките са тук още, Жоржи, дано си оздравяла  Hug

Пак болни дечица, ужас  Tired

Цецо кашля от Нова година досега, бнищо не ни помогна, ни лекове, ни илачи бабини, ни нищо. Сутрин малко и вечер малко кашля, 3 месеца  ooooh! Чакам да му мине, какво да правя, като не се влошава няма да го тъпча с лЮкарства и това е.

Ще ви пиша утре повече, че не съм ви изчела  Hug

# 604
  • Мнения: 708
Днес е Сирни заговезни и се иска прошка. Прощавайте момичета ,ако съм ви обидила. Hug
Марти цяла нощ имаше Т и тази сутрин стана с 38. Сега отидоха на лекар при нашето джи пи,защото педиатрите при ,които ги водихме не дежурят вече.Боже боже до къде стигнахме да ходим на лекар с познати. Нашето дж пи сега заради нас и кабинета си затопля  ooooh!.
Иве големи сладури сте. И аз искам малко почивка ,но нейсе. Sad

# 605
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Иси,дано да се разминете с антибиотика,но ако се налага не се колебай Peace

Ивка,много сте готини,Цеци колко е пораснал,голям мъж е станал Hug

Ние днес  цял ден ще сме в движение,докато се простим с всички баби Mr. Green.......ще станем по 100 кила като ни нахранят навсякъде с баница Laughing

Жоржито,казвай как си Hug

Betta , тук ли си още ???

Редактирам се , забравих да си поискам прошка, ако съм обидила някой с нещо или съм сторила каквото и да било нередно,моля да ми простите.

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 22:34 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 606
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз да си поискам прошка дойдох..."Ако не простите  на човеците съгрешенията им и вашият небесен Отец няма да прости съгрешенията ви"

Простете ми момичета,и бъдете Простени! newsm20


Аз съм значително по-добре.Слава на Бога Praynig

Пазете се,пак много болни има.Бързо да оздравяват Praynig Hug

Бетта,да се яви,моля! Simple Smile

# 607
  • Мнения: 708
не ни се размина антибиотика. Сега се върнаха, гърдите са чисти ,но от нослето вече е текнало гной надолу. Марти ми се оплакваше ,че го боли като диша и ми стана ясно ,че така ще бъде . Изписа ни ЦЕК. Не съм го чувала ,но като четох листовката е за нашия случай. Peace

# 608
  • Мнения: 2 481
Не думай ooooh!

Днес е по- добре мн рядко се изкашля Whistling всичко и е от носа и ларингита  ooooh! утре ще я заведна пак да я преслушат,и ще питам за пулмолог,или алерголог да дава направление,ама за мен си е здрава Whistling даже за градина реве  Whistling Whistling Whistling

# 609
  • Мнения: 1 298
Иси ние го пихме тва октомври за гнойна ангина.Сега си спомних,че и без това бях забравила какво пихме тогава.

Галко днес имаше 37,3,но полипи не видях по гърлото този път,свали я.Сега няма,Дадох хом лек,мазах грануфурин,ефизол смука и пак ще го гледам.Дано се разминем...

# 610
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро,как сте днес?

Много болни има,дано да са по-добре Praynig
Аз съм добре,само леко понакашлям,но това да е.Много бързо се оправих,слава Богу..

Дити е на градинка,и така..Аз съм се стегнала отвсякъде,багажа готов,кошарата изпрана...чакам само.

Бетта,ти днес си на преглед,нали?

Нан я няма,само във Фейса я виждам Rolling Eyes

# 611
  • Мнения: 2 481
Жоржи ,на миналата страничка писа Нан Peace

При нас какъв сняг вали  Flutter чуден

Моя онзи ден се изплашил че колата и има нещо и се върна с пътна помощ 150 лв дал,сега го е яд че нищо и нямало,е едно каре ама то можело да се кара и така  ooooh! днес отиде да го сменя че без кола лошо,няма как да се телепортирам, утре съм в 8 без 10 на училище в другия край на града ooooh! ще се гледат двамата.Юл вече не кашля днес профилактична слушалка и това е,мина 2 седмици мъки ooooh! а от всичко изпробвано най-и помогна хомеопатичното Апис,2 дни давах вечер като кашля на всяко изкашляне и спря #Crazy

Иси и Юл го е пила Цек  Peace

Жоржи като каза багажа готов Party,аз като тръгвахме "уж" да раждам на термина и моя се беше спекъл въртеше се- хайде багажа оправяй,а той оправен от 1 месец  ooooh! Party Party Crazy

На бременните ни момичета пожелавам леко раждане,стискаме ви палци и чакаме да ни изненадате,време е вече  Hug

# 612
  • Мнения: 1 298
Ние май се разминахме.Днес нямаме Т  Party
До вечерта ако не вдигне и утре да заминава на градина,че празник ще имат на 10-ти.
Аз пак им правех снимки,и за бабите направих с надпис.Да се радват,аз цветя не обичам да подарявам щото.На учителките също не нося.Предпочитам да им купя нещо да се почерпят  Wink

Айде Бета и Жоржи чакаме новини вече  Heart Eyes  Hug

# 613
  • София
  • Мнения: 688
Връщам се от преглед, няма да се ражда скоро  Laughing. Шийката още е високо нагоре, главата на бебето и тя,нямам никакво разкритие. Една единична контракция се хвана на тоновете, но от тези безболезнените - изобщо, все едно не ми е терминът утре. Тоновете на бебето засега са добри и затова решихме да го чакаме още. Следващото мерене на тонове сме го говорили за четвъртък. Дотогава освен да правя дълги разходки друго не се сещам, но то пък щяло да е студено. Прозорци не ми се мият повече  Laughing, мноооого вече ми тежи всичко, нито мога да се движа, нито мога да спя  Rolling Eyes. Докторът си прави устата за секцио, ако не родя до 14-ти, но аз не съм много съгласна.

jorji, браво, че се оправяш  Hug. Аз пък уж съм добре, а ми излезе някакъв херпес на устата, гадост  Confused. Яна от днес мисля да не е на градина, да не ми донесе нещо.
За името на бебето - избрали сме вече, Яна избра едното от двете, между които се колебаех. Исках да не е на никой, да е българско, да не затруднява чужденците, ако един ден отиде да живее в чужбина, да не е някакво особено, че да трябва да го казва буква по буква (като Вайана например), да има хубаво галено име, да не води до неприятни прякори и асоциации, да не е много дълго (да не е на -слав, -мир), за да става хубаво второ име от него  Laughing. По принцип не обичам име на момче да е като като мъжки вариант на женско име, например Аделин или име на момиче да е като женски вариант на мъжко име като напр. Божидара. Труден избор  Grinning.

eli, и аз това ти виках, давай хомеопатични и изчаквай, ама вашият татко не търпи много май.

дидито, как е Влади?

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 12:58 от Betta

# 614
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Иси,не е лош цефаклора,малко бавничко действа, има си недостатък,трябва да се пие един час преди или два часа след ядене ,иначе става Peace
Цвети го е пила един път,заради запушените слъзни каналчета,когато беше на три месеца,много добре подейства,спасихме се от операцията.
Как е Марти,има ли Т ?

Преди се продаваше  като Цефаклор,не само ЦЕК и беше доста по-евтин на четвърт от цената на ЦЕК-а.Нямам идея дали сега го има в тази разновидност.

Бетта,големи условности покрай името на бебето,аз май нито един път не съм се замисляла толкова обстойно Laughing ,а е трябвало май newsm78
Аз ако бях на тебе,заминавам на фитнес,мятам се на велоергометъра или на крос транажора и до вечерта ще съм заминала да раждам Laughing

Рени,горещо се надявам този път да се разминете с АБ.
Голяма работа е гранофурина,добре,че и аз си взех повече,направо действа чудодейно на раните на баща ми.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 14:08 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

Общи условия

Активация на акаунт