Какво да си поръчам?

  • 1 603
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
www.sephora.com
Тук провери Wink

Последна редакция: пн, 21 ное 2005, 23:26 от Джиджи

# 16
  • Мнения: 3 611
Не знам за вас, ама аз от Германия винаги си поръчвам една торба шоколад Mr. GreenМноооого е добър тамошния.....няма нищо общо с тукашния Wink


Сега са пуснали едни 5 килограмови бурканчета с Nutella... и после как да отслабне човек  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 835
Ами според мен трябва да му направиш едно списъче - ако е продукти за лица за каква кожа /суха, комбинирана и т.н./, за коса и тяло също. А ако си решила декоратвина козметика /аз лично не бих се доверила на които и да е да ми яя избира  Wink/ какви цветове. Че ако съдя по собствената си половинка, хич ги няма като стане въпрос за козметика. А иначе там с коледните промоции със сигурност ще ти намери нещо подходящо.  Peace

Много си права! Моят съпруг ми донесе цяла серия за суха кожа от командировка в Израел, а моята кожа е доста мазна!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 5 647
Готини ботуши, козметика, някой готин пуловер.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Готини ботуши, козметика, някой готин пуловер.

Лошото е,че ако не му кажа кратко,точно и ясно,изобщо няма да се лута да ми избира ботушки и дрешки. Изключително много мрази да ходи из магазините тоя човек. Ако не му купувах аз дрехите,сигурно гол щеше да ходи.
Затова си мислех за някакви по -дребни нещица от сорта на козметики.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

The page cannot be displayed.
Не се отваря.

# 21
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Embarassed Сорри, грешката е била моя,сега се отваря Grinning.Аз кисна там от 2 часа и не мога да се наразглеждам, да не говорим че има марки за които въобще не съм чувала Crazy,ама предполагам не само аз

# 22
  • Мнения: 6 909
Първото, за което се сещам от Германия е марципанът. Направо го обожавам Heart Eyes
Иначе не можах да разбера какво искаш, но ако ще е козметика ми се струват най-удачни безмитните магазини на летището. Ако е голямо там има доста неща, просто си избери.

Общи условия

Активация на акаунт