Отговори
# 705
  • Мнения: 193
Петя   bouquet и честито ново жилище, защото съм пропуснала /а се чудих какво ми убягва/. Пожелавам още повече щастливи мигове в него.
А между другото кога ще качиш снимчици от него и ние да го видим де? Party

# 706
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,  надниквам да ви пожелая весели празници, много здраве най вече и на вас и на дечицата и не на последно място здрави яЙца! Simple Smile))

Гледам пак много болнички дечковци. И Ема е много зле от неделя - пълната програма - висока Т, хрема, кашля, дави се, повръща, от днес започвам да й давам АБ, че вчера пуснахме кръвна картина и се оказа, че си трябва. Какво да се прави. Аз обаче си мисля утре да я мятаме на колата - и на зелено.

Петенце, честита къща! Още ли  сте в квартала или вече не? Теменужената торта е убиец, шапка ти свалям!

# 707
  • Плевен
  • Мнения: 862
Привет!
Изпращам много прегръдки и пожелавам бързо оздравяване на болничките дечица. В това променливо време е трудно да ги опазим здрави- разсъблечем ги, духне вятър, облечем ги, изпотят се и ето ти настинката.
Роси, ти защо спиш отделно, той нали също е болен. На нас винаги лекарката ни казва, че едното като е болно, другото колкото и да го пазим и делим все и то се заразява. То вирусчетата и бактериите си летят навсякъде, не можеш да ги спреш, по-добре да си гушкаш детенцето, така по-бързо оздравяват. Това си е мое мнение де, не ти се бъркам, просто споделям мисли  Peace

Ние досега бяхме на детски РД, много хубаво се  наиграха децата и се заредихме положително  Grinning Мисля утре да отпрашим до балкана, че ми е мъчно за караваната вече, цяла зима не сме ходили. Тук нашите и брат ми ще пекат агне ама аз не ям такова и ще е по-добре и за децата да сме на балкана, да подишат балкански въздух. Че Преси ходи на ясла 4 дни и се разкашля, та си го оставих вкъщи тези дни.
Поли, нормално е мъжът ти да проявява някаква ревност, като споделяш за махнатите килограми и, че се чувстваш много по-добре, а те мъжете са чувствителни по този въпрос - хем искат жена им да е хубава, хем други да не я заглеждат.. еми няма как да стане  Laughing
Петя, браво за труда. Аз се пробвах с кифлички и козуначе и то взе, че се получи, ама не знам утре дали ще ми се занимава да меся, че ще боядисваме и яйцата, пък и тук на село няма от къде да си взема суха мая, а моите онзи ден с такава ги правих и станаха чудесни.
Пожелавам на всички едни щастливи, светли и изпълнени с обич празници!

# 708
  • Мнения: 989
Здравейте, момичета  Grinning

Ревнува или не, аз съм твърдо решена да уча още, защото все пак това засяга бъдещето ми, а човек не знае какво го очаква занапред...

Навън времето е прекрасно. Чакам моите да се събудят и отиваме на разходка. Мисля да наминем да видим едно ново ОДЗ в квартала, защото малкият засега ще го приемат там, а има свободни места и за набор 2006 и ако остана доволна мисля и двамата да ги запиша там.

Аз утре ще ставам рано-рано, за да сваря яйцата, да приготвя закуската и после да боядисваме яйца и да правиме курабийки. Ще боядисам и няколко за сестра ми, защото майка ми и баща ми вчера заминаха за Гърция и тя милата няма с кой да празнува и кой да й ги боядиса.

След това стягам багажа, минаваме да вземем ключа от апартамента за Враца и потегляме. Направила съм пълна програма къде и какво да разгледаме и обезателно ще ходиме да хапнем на Чайката  Grinning Отделно апартаментът ни е точно до църквата, та ако децата са заспали, ще наблюдваме шествието от балкона  Laughing

# 709
  • Мнения: 61
   И аз да драсна някой ред с пожелание за много щастливи и весели празници с любимите хора easter
   Много беше болна моята Йоана Tired Започна със "стандартна" температура,убеждаваха ме че е от зъб  Outta Joint,три дни я поддържа и накрая - гнойна ангина и първият й антибиотик  Cry Голяма драма си беше,но се опитвам да гледам на пред,към следващия хубав ден.
   След като оздравя,за първи път от както се е родила започна да спи до сутринта  Praynig,без да мрънка и да иска "макууу".Бях се отчаяла,вече приличам на самоходна тръстика от слаботия.Ходех на работа с 2-3 часа сън и нали се сещате,че там никой не се вълнува от това Crazy.
   "Отбих" я и от адаптираното мляко,остана ни само бибата от бешешките навици.Гърнето е едно от малкото неща,които при нея се получи от първия път  Party Беше на годинка когато започна да си върши голямата работа там и до сега има много малко пропуски.
   Все още си е същата ревла,но много обича деца и в парковете и на площадките и е много забавно с другите деца.
   Днес е Разпети петък,ходихме на църква,минавахме под масата за здраве Laughing
   Пете,честит ви нов дом,прекрасен подарък сте си направили за Великден !Като те гледам по снимките си толкова крехко същество,чудя ти се с тези две деца с малка разлика,от къде ти се взема силата.Такава майсторка си на торти,такова старание влагаш.Да си жива и здрава,искрено ти се възхищавам.  bouquet
   В тази връзка много не е на мода домакинята в днешно време newsm78 Имам познати с деца,които изобщо не готвят,гледкат си маникюрчето  pletka,всяка седмица са на прическа или козметик.Не им завиждам,чудя се как им се получава???На моят мъж му готвя по две манджи на ден,защото само готвено яде ,мама така го е научила cook.В почивните дни ще правя пролетното прочистване  cleanИ аз искам да се поглезкам,но няма да е скоро  Whistling
   Дано има повече пътуващи за празниците,да напълнят темата после с прекрасни впечатления easter

# 710
  • Мнения: 143
Здравейте прекрасни Hug

Днес бяхме на разходка но варненския вятър пак се беше раздухал и се прибрахме бързичко.
Кога ще се стопли най после не знам  ooooh!

От както съм на диета и отслабвам се чувствам много добре а пък си хапвам Mr. Green

Ани направо искрено то завиждам за караванката в балкана,на лято мислим да ходим до Плевен на едни приятели на гости.Те са от с.Садовец мисля че така се казваше селото.
Много красиво и рекат си имат та там децата ще си поиграят на воля и на чист въздух Grinning

Весели празници на всички   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 2 132
 От както се позатопли Моника заспива в 9, спи и следобяд, но от тичането по парковете рано и се затварят очичките, та още свиквам с новият ѝ режим. По това време преди беше във вихъра. Ние тепърва ще вечеряме, но бяхме навън до късно и... то ние навън вечеряхме де, сега това ядене не знам какво ще се води  Mr. Green, ма ще хапнем к'во да пра'иш...
Утре ще боядисваме яйца с Мо. Представям си какво омазване ще бъде... За неделя ще пека агнешко, че много ми се е дояло, пък и му е време със зелена салатка ммм... биричка...
Иначе ще се видим с приятели тия дни, времето е страхотно!
Роси, какво да ти кажа... имам здраво семейство, пекрасна, усмихната, много любвеобилна дъщеря, която е в някакъв пубертет, за да не ми е скучно, добри приятели. Всички сме здрави, чувствам се обичана... Не знам... наистина се чувствам страхотно. Надявам се да не ме напуска това чувство скоро, но щом дори не можах да се ядосам (чак се зачудих на себе си), че пералнята отказа оня ден (това за мен е истинска трагедия по принцип хаха), значи наистина здрави да сме, не виждам какво може да ми помрачи деня. Мъжа ми я оправи още същия ден и си помслих, колко нерви шях да съм израсходила излишно.. отплеснах се..както и да е.
Та така. Отивам да си сипя една биричка  beer

# 712
  • Мнения: 57
Джериииии, ХАХА, аааааааааааааааа, все по-любопитно ми става  Mr. Green
Затова са празниците, виждам, че настроението се покачва Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 596
Geraldine, е ха наздраве де  beer И аз току що си сипах една чаша, че крак не съм подвила днес. Замесих тестото за козунаците и сега ще си почина малко.
Петя, честит нов дом! Много да сте щастливи и здрави в него. Аз докато разбера, че имате ново жилище, вече се и нанесохте. А аз след празниците ще питам нашия майстор на банята как вижда бъдещите ни взаимоотношения, защото мисля да му натоваря багажерите и хайде по живо по здраво. От месец и половина я прави тази баня, добре че не живеем там, че нямаше да го издържа повече от седмица. А ми се изкаше докато съм в отпуска да свърша повечко работа по апартамента, но уви.
Кати пък дне с вдигна температура 38,4. Какво му стана на това дете, незнам. Явно след всеки 4-ти ден в яслата ще ми е болничка... Дано утре да е по-добре, че и един кътник и расте и се е подул венецът яко. Едното връхче е налице вече де. Ох, това са последните два зъба, дано свърши драмата.
Хайде лека нощ за спящите  smile3524
 

# 714
  • Мнения: 143
Джери браво сама така позитивно мислене,много любов и добри приятели а да не забравяме и празниците Peace

Ей много мъници болни ужас  ooooh! бързо да оздравяват Praynig

Лека и спокойна вечер на всички  bouquet

# 715
  • Мнения: 193
Джери - Много ти се радвам да знаеш  Hug
Анито - Мъжо ме накара да спя в другата стая, защото много подсмърчам, кихам, кашлям и съм хъркала /ами нали ми е запушено нослето/  Embarassed ...още малко и друго щеше да каже, че съм правила ... та да не събудя детето.
Днес наистина времето тук беше с адски студен вятър. Слезнахме замалко с Вито на градинката и след 15 мин. игра, отиде до количката и стои, и чака да си ходим. Направо се замислих. Явно му е било хладно, щом не се заинтересува от игрите.
Иначе като се прибрахме и като почна едно месене на козунак.  #Crazy За първи път го правя и ми се откъснаха ръцете, нали си нямам машина. Rolling Eyes Толкова много тесто стана, че опекох два големи козунака. И не съм ги блъскала в масата, както се прави, но единствено и само защото ми се стори че ще счупя масата.  Mr. Green Вито само поразии правеше - целия в брашно и плътно се беше уловил за "на майка си полата".  Crazy

# 716
  • София
  • Мнения: 2 658
Много благодаря на всички ви за пожеланията!  Hug

От мен, весели празници:

# 717
  • Мнения: 143
Весели празници на всички!  bouquet

Петя отново ни смайваш с красоти   bouquet

# 718
  • Мнения: 310
Честит Рожден Ден, Ди75!

Желая ти много прекрасни и усмихнати дни през цялата година!  party023 newsm59 Tada
Наздраве!

Весел празник,да се стягат именниците с черпата! beer2 cheers

# 719
  • Мнения: 78
bellaa ,благодаря!Ние бяхме няколко дни в Русе.Сега ще правя козунаци, ще подреждам багажи и затова ще се включа по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт