Рицарки на Бялото кантарче-132

  • 23 408
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 806


Честита Баба Марта!


Умма, леко завид (за Москва) ... То е ясно, че ще се потопиш в тамошното, но все пак се обаждай, ок!
Успех ви желая!   Hug

Кога ще бъде срещата? Няма да подавам излишни нишани, че съм все така затруднена, но все
пак ми се ще да знам - ей така, за всеки случай ...

# 721
  • София
  • Мнения: 1 642
26-27 март - среща в Арбанаси  Laughing

# 722
  • Мнения: 4 806
Корсе,  Hug

# 723
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511


Корсе, пиши на ЛС да поемам тогава организацията.

Днес като за Честита баба Марта толкоз горчилка ми изсипа родното здравеопазване Confused , ама мина де...за следващия месец обаче тъмна Индия...

# 724
  • Мнения: 3 453
  Полегнала съм баш като Тодора..детето мноого слуша, помогна да готвим да почистим. На мама златния. Само една забележка имам и скоро няма да се оправи работата. Като ходи да пишка или ака не може да си светка лампата че ключа е на високо, ама това да е Joy вика ме като му е тъмно.
 
 Зетче, незнам на кой режим си..но ако е някой по-строг опитай да раздвижиш метаболизма със забранена храна.  Hug

 Умма, успех!  Peace

 Щъки, щъркелът е върха!   bouquet

 За срещата ще говоря с мъжо..много ми се ходи на Арбанаси. На кой да пиша после на ЛС? На Мариетка ли или на Корсето?
 

# 725
  • Мнения: 241
ех Умма, какви неща ти предстоят само! Всичко най!
Каш, ако уцелва и къде да се изпишка нямаш грижи!!

На мен също ми се пътуваше доскоро,  но сега съм си налегнала парцалите. Да завърша бакалавъра поне.
Зловещи синки, мускулна треска, боли ме гърба, НО само за планината си мисля и мечтая сега. Сноуборда ми е и май най хубавото в ежедневието тия дни. Все ми се яде, напрегнато ми е заради много аганжименти, искам да си ръфкам туй онуй. Не че ми е натоварено като интензивност, но съм резервирана за различни дейности от 7 сутрин до 9 вечер. Но пък и това ме кара да се чувствам динамична, част от нещо голямо, не знам и аз какво. Светът май? На масаж съм след час иначе бих си направила едни спагети. Но няма - ще ми е тежко на масажната маса.

Иначе си правих днес 300 г кисело мляко с 2сл мед, 1 манго на парчета, 2сл кедрови ядки препечени в тиган и малко сини сливи нарязани вътре. Супер вкусно. оттук http://www.kuechengoetter.de/home/rezeptgalerie-385520.html- за немскоговорящи

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 14:54 от Шарена Сол

# 726
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, милички!!!


Бъдете усмихнати, здрави и щастливи! Hug

Евич, стискам ти палци за бача! Да ти разминават тревогите по-скоро! Peace
Дани и твоите тревоги дано да разминат и всичко да е така, както го искаш! Hug
Ассе, радвам се, че малката е на у-ще вече, значи е добре! Peace
Кашарелко, все така да звучиш! Heart Eyes
Корсе Hug
Умма, успех и късмет там, където отивате! Peace
Пинки Hug
Мариетка, все забравям - карвинга е много изящен! Peace А ти как си иначе? Heart Eyes
Енче Hug
Солче, блазе ти, че можеш да караш сноуборд Crazy...аз, с моите зимни кънки съм за никъде ooooh! Laughing

 Hug ви всичките! Моята офанзива с документите започва утре...всеки стиснат палец е добре дошъл! Rolling Eyes

# 727
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Забравих - Умма на добър час в този огромен и прекрасен град  bouquet! Дощя ми се пак да го видя, след повече от 20 години...

Ели, благодаря, мило, добре съм, а на теб - стискам палци отсега Praynig Hug Peace.

# 728
  • Мнения: 4 447
Здравейте!

Дани,
силно те прегръщам! Hug Имаш цялата ми подкрепа!
---
Ассе, радвам се, че си се освинила  Mr. Green  Така пак си с нас пък, иначе много "прелиташ" Hug
---
Аз изобщо не съм режимна. Даже напротив.....
---
Ума, ти съвсем си уцелила момента за разходка по английско! Или не е случайно  Laughing Очакваме те да списваш от мястото на събитието! Hug
---
Честита Баба Марта! Бъдете здрави, лошото да остане зад гърба ни!
---
За срещата още не съм наясно.

Всички ви обичам много и ...чета чат-пат Embarassed  Шанси ако поглежда да и кажа какво да яде.... Embarassed

# 729
  • Мнения: 3 453
 Ели, ти как си  Hug
 
 Мариетка, златни ръце имаш ти..торти, картички ..всичко е разкош! Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 4 806
Хъм, Танюш ... бе какво да ти кажа, не е много за радост, да знаеш  Mr. Green Аз днес
съм тук по стечение на обстоятелствата, ама не точно заради освинването  Laughing Добре де,
позволи ми все пак да се присъединя да споделя радостта ти  hahaha Обаче, да ти отвърна
на жеста  Hug - първо, не се обаждаш, а това го намирам за лошо, много лошо от твоя
страна, и второ - к'ви са тия работи с нережимностите, а? Ние рицарки ли сме или да?
С най-добри чувства, разбира се  Hug

И призовавам всички да се обаждат - независимо какво ви/ни коства, особено от първите
набори в орденчето ни. Нали се разбрахме ... Мисля ви, даже и да не пиша, все на ум си
разговарям с вас. Знам, че не съм само аз така... Та, и аз ви обичам  Hug
 

# 731
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Само преминавам , за да пожелая късмет на Умма  Hug И да знае , че ще я мисля  Hug
------------
Разговорям си мислено с една Рицарка - дано го усеща  Heart Eyes

# 732
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сърдечно благодаря на всички!  Hug
Ще ми липсвате, да знаете!  Heart Eyes
Обещавам да ви надничам от време- навреме!  Hug Стига да имам време.  Wink Най- вероятно до НГ ще се върна на работа, така че ще ме завърти пак онова бясно колело. Но пък това означава и командировки в БГ, отделно, все ще си идваме няколко пъти годишно, така че няма да се отървете съвсем качествено от буля ви  Grinning
Сега пред мен е предизвикателството, наречено дънки № 6. При следващото си включване ще докладвам как е минал "проектът".

Гася ПиСи- то и изчезвам, до следващия път.

# 733
  • Мнения: 1 280
Здравейте Милички ! Аз тръгвам на работа след малко, ще ме чакат 3 много тежки трудови дни..Не за друго,ами нали не я понасям работодателката...голяма е гад.  Толкова чаках да си намеря работа, а сега не я искам.. Cry Направо не ми се тръгва, иде ми се сега да и звънна и да и кажа да ходи някъде да се снима.../да не го казвам както ми е на ума../ Ама какво да направя, като няма никаква работа по принцип и е много трудно, а без парияки не става да се живее...
Хайде весел празник на вас, като се върна ще пиша.
 Ума, бъди много щастлива и доволна на новото място !  И наистина, не ни забравяй, има начин как да ни се обаждаш ! Hug

# 734
  • Мнения: 4 806
Umma, попътен ви вятър, нищо, че няма да го прочетеш  Hug

Пинки, ще се справиш. Само приеми, че това е най-доброто, което
може да ти се случи в близко време, а през това време просто крот-
ко търси още по-доброто.  Hug  ... и това ще мине.
....

Чака ме едно премеждие тази вечер, ама ще разправям утре или
когато там успея да се появя  Hug Стискайте палци (че освен мен,
свързано е и с рожбето) - не е страшно, но е важно и за двете ни  Praynig

Да, и да напомня, че е време за нова тема  Hug  Кой?

Общи условия

Активация на акаунт