Липосукция

  • 16 506
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Искам да си направя липосукция на корема. Моля, ако някой си е правил да сподели. Интересува ме всичко- цени, отзиви за клиники и доктори, болка, ефект, трайност на ефекта... и каквото още се сетите че е важно.  Praynig

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Здравейте. Искам да си направя липосукция на корема. Моля, ако някой си е правил да сподели. Интересува ме всичко- цени, отзиви за клиники и доктори, болка, ефект, трайност на ефекта... и каквото още се сетите че е важно.  Praynig
здравей,савина!
имам на корема преди три години.доста е болезнено.имай го впредвид.прави ме ники георгиев от който съм възхитена.правил ми е и други корекции

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
А колко време продължава болката?

# 3
  • Мнения: 208
А качваш ли на зоната на която ти е правена липосукцията?На мен ми казаха че няма да качвам в тази зона,но ще се появи нова зона,на която ще трупам мазнинки.

# 4
  • Мнения: 8
savina_33 и аз имам на корем и бедра
при николай георгиев-страхотен човек и доктор
правих ги и двете 2006 и досега нямам качен грам никъде на местата
който са третирани.платих по 1500 евро за корем и толкова за бедра
болка има наистина, зависи кой колко трае мене лично корема ме болеше повече
късмет ако решиш да се подлагаш  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 204
savina_33 и аз имам на корем и бедра
при николай георгиев-страхотен човек и доктор
правих ги и двете 2006 и досега нямам качен грам никъде на местата
който са третирани.платих по 1500 евро за корем и толкова за бедра
болка има наистина, зависи кой колко трае мене лично корема ме болеше повече
късмет ако решиш да се подлагаш  bouquet

Да се вкюча с въпрос ако може.И аз така знам ,че не се качва на местата където има липосукция.А какво става ако напълнееш,качваш на други места ли?И някой по принцип качвал ли е килограми след това и къде точно?Да речем ,че аз нямам нужда от корем и си направя на бедрата,колената и бричовете ,ако напълнея на корем ли ще дебелея?
Моля,ако някой може да ми отговори от личен опит Hug

# 6
  • Мнения: 208
savina_33 и аз имам на корем и бедра
при николай георгиев-страхотен човек и доктор
правих ги и двете 2006 и досега нямам качен грам никъде на местата
който са третирани.платих по 1500 евро за корем и толкова за бедра
болка има наистина, зависи кой колко трае мене лично корема ме болеше повече
късмет ако решиш да се подлагаш  bouquet

Да се вкюча с въпрос ако може.И аз така знам ,че не се качва на местата където има липосукция.А какво става ако напълнееш,качваш на други места ли?И някой по принцип качвал ли е килограми след това и къде точно?Да речем ,че аз нямам нужда от корем и си направя на бедрата,колената и бричовете ,ако напълнея на корем ли ще дебелея?
Моля,ако някой може да ми отговори от личен опит Hug
И аз от това се притеснявам,защото искам да си направя липосукция на бричовете,който са малки,но ако кача на корема ще е по гадно отколкото да си имам бричовете.Интересувам се правят ли липосуция само на една област като бричове и колко е цената или се води цели крака?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 204
 mama_marietka
предполагам,че навсякъде е различно/за цената имам предвид/Трябва да се направи консултация.Но е хубаво да се запознаеш и преди това горе долу.Аз от сигорен човек разбрах ,че ще ми излезе около 1000-1200лв. за крака/ това за Бургас/Зависело обаче и колко подкожна мазнина имаш за махане ,така ,че предполагам е индивидуално./поне за там където аз се интересувах/А и консултацията е безплатна.
А може някъде да има и фиксирани цени.Аз съм проучила само в една клиника за сега.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
А някай ползвал ли е модерната алтернатива на липосукцията - thermoshape? В нета пише страхотни неща, като сваляне на 2-3 см. на процедура, безболезнено и безвредно. Ама колко е вярно...  newsm78

# 9
  • Мнения: 8
thermoshape това несъм го чувала,но защо непровериш за лазерна липосукция
казват че не е болезнено ,добри резултати и по скъпичко съответно
а най добре си избери една клиника и доктор и иди на консултация
безплатни са и ще добиеш най-правилна представа за какво става въпрос

а за това че се качвало на други места ,аз лично немога да кажа такова нещо
несъм забелязала да пълнея на други места .обикновенно като трупна малко то е цялостно
и по скоро задръжка на вода

# 10
  • Мнения: 4
Четох в интернет, че ако човек пие противозачатъчни е противопоказно да се направи липосукция, вярно ли е?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Без да съм специалист си мисля, че вероятно трябва да се спрат противозачатъчните известно време преди каквато и да било операция (хирург ще каже колко точно), освен ако не е по спешност естествено. Защото те повишават съсирваемостта на кръвта и съответно риска от тромбози, а при всяка операция има такъв риск. Но все пак най-добре ще кажат хирурга и гинеколога.

# 12
  • Мнения: 4
Аз съм със спирала хормонална,не на хапчета,същото ли е?Докторката казва,че за нея нямало проблем,но в нета пише,че е противопоказно да се прави липосукция ако ползваш противозачатъчни,много съм, объркана.Тези,които сте си правили с пълна упойка ли я правихте,аз мисля с местна да бъда.И доволни ли сте от резултатите,тези които сте си правили корем и бричове-стана ли плосък корем след това и махнаха ли се бричовете?Аз ще си правя корем и бричове.Имам малко разтегната кожа след 2 раждания,която нито съсъ спорт нито с диета неможе да се оправи и исках направо абдоминопластика да си правя,но докторката казва,че само с липосукция ще ми е достатъчно защото съм имала малко само за ремонт.След липосукцията назначиха ли ви кинезитерапия-масажи?Много ще бъда благодарна на тези,които сте минали по този път и ми дадете отговор.  bouquet

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не е същото. Спиралата не би трябвало да е проблем, но все пак го спомени на доктора, който ще те оперира.

# 14
  • Мнения: 103
а чака ли се дълго за термин или е сравнително бързо?(при д-р Георгиев, имам пред вид)

Общи условия

Активация на акаунт