колко качихте и дали усещате бебето

  • 3 109
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
здравейте, аз свалих доста (7-8 кг) в първите месеци, не съм повръщала, но нямах апетит, та след това не съм качила и едно кило, но бебчо се развива доста едър, така че няма страшно за него:) аз го усетих в 17тата седмица, а вече рита много усилено и доста продължително, много му се радвам:)

# 16
  • Мнения: 1 544
az sam v 24 sedmica i sam kachila 8 kg. useshtam ritnicheta ot kraia na tretia mesec a sega sa pochti neprekasnati shutove Wink Party  bouquet

# 17
  • Мнения: 528
Аз качих 13 кг и като родих свалих само 8 и докатобях в болницата 2кг.Осетих я два три дена след рождения ми ден някъде към 19-20г.с

# 18
  • Мнения: 4 629
Много качих  #Cussing out В един момент бяха май +17 и оттогава спрях да се меря. След раждането много бързо ги свалих (без никакви диети) и сега изглеждам много добре. Имам още3-4 килца в +, но аз преди за  забременея бях страхотно слаба, та нещата сега си дойдоха на мястото Laughing

# 19
  • Мнения: 4 629
Забравих да напиша, че беето го усетих да мърда в края на 4тия месец  Heart Eyes В началото усещах като, че някой ме пощипва от вътрешната страна на корема

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много качих - 28 кг. Embarassed Embarassed Rolling Eyes, бебчо го усетих към 4ти месец. В началото беше като лек гъдел, много приятно усещане Peace
имам да свалям още 12 кг. #Cussing out #Cussing out

# 21
  • Мнения: 3 478
До сега съм качила 5 кг. , а беба усещам от около 2 седмици, но мнооого слабо и много рядко.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
37 кила качих Embarassedзапочнах да го усещам 4 месец

# 23
  • Мнения: 188
Здравейте,

 аз засега съм +2 кг. - те първа ще почна да качвам  Simple Smile

мисля че съсигурност усетих бебо в началото на 4м. бях си легнала в доста изкривена поза и поедно време каточели нещо ме изрита отватре. Беше доста силно. Но повече не сам имала такива силни удари, понякога имам чувството, че в корема ми има второ голямо сърце което бие силно, може би това е въпросната пеперуда която другите мами описват. Simple Smile
  Нали ми е за първи път и все още не мога да повярвям, че това което чувствам е бебо. Весе си мисля че е рано и си въобразявам.  Grinning

Затова продължавам да чакъм търпеливо  Grinning

# 24
  • Мнения: 228
Качих 18 килограма за цялата бременност, като само 5 кг качих през деветия месец. Първите движения усетих на Бъдни вечер - т.е. някъде около 18 - 20 г.с. желая ти лека бременност

# 25
  • Мнения: 554
Азпървите месеци свалих 5кг от повръщането и неразположението. Към началото на петия месец си бях възстановила килограмите бях станала пак 55кг. Сега изведнъж много качих и съм 60кг в шестия месец. Бебчо го усетих около 18 седмица. По принцип по-слабите жени усещат по-рано бебето

# 26
  • Мнения: 1 187
Бебчето го усетих в 19 г.с., preggo даже помня дата и час Crazy Някъде четох,че ако е първа бременност започва да се усеща 18-19 г.с,ако не е по-рано.До сега съм качила 16 кг.(добре,че съм по-висока и не ми личат толкова) smile3521 И да отбележа,че не съм повръщала нито веднъж! Като изключа катастрофата през август,когато си счупих крака и ръката,бременноста ми е  newsm74

Последна редакция: ср, 23 ное 2005, 14:26 от BODLIVATA

# 27
  • Мнения: 516
Здрасти,аз бях като теб в началото с много повръщане, не понасях определени миризми-беше ад,свалих 3 кг. но в 4 месец усетх за първи път бебчо и всичко спря из веднъж. Качих 20кг.   girluu

# 28
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
аз досега съм качила около 16 кг и съм направо в шок  newsm09.остава още малко и предполагам ще стигна 20 кг,че и по-вече.усетих бебето някъде в началото на 4 месец,а сега рита и се разхожда постояннно в корема ми-много ме кефи  newsm62.желая ти безпроблемна бременност.




# 29
  • Мнения: 2 723
Качих 35 кг, а бебо го усетих в 20 гс

Общи условия

Активация на акаунт