Притеснявам се дали ще си намеря нова работа

  • 3 179
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 0
Момичета здравейте,
реших да пиша тук за да споделя какво ми тежи на душата. Преди месец напуснах работа по взаимно съгласие. Положението в работата беше станало нетърпимо и нервите ми бяха на предела от простотии и интриги. Имам трудов стаж 10г. и досега не съм оставала без работа,но ето се оказа,че има първи път. В началото не осъзнавах изцяло какво е да си останеш в къщи,но  след едномесечна "почивка" паниката и притеснението са ме обзели и ме тревожи въпроса дали ще си намеря работа. Завършила съм Математика и информатика в СУ, работила съм 8г в НСИ и след това  2г. във фирма за софтуер. Досега ходих на 2 интервюта,на двете ме харесаха и чакам да ми се обадят за второ интервю. Но пак нещо ми е свито сърцето и сякаш се намирам във филм.Не искам да драматизирам ситуацията,а бих искала да ми дадете съвет Вие как сте се справяли с такава ситуация.

Благодаря предварително и желая на всички хубав ден.

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 15:41 от Lenor

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
По-скоро те притеснява, дали ще намериш работата, която искаш, а не, дали ще си намериш работа Simple Smile
Има една специална тема, която съм сигурна, че ще  е от полза  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545117.0

От сърце желая успех! Никога не показвай отчаяние и дори и не си го помисляй! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 23 143
Ще си намериш работа  Grinning
Не знам някой да изпитва кеф от самото търсене, така че съвсем нормално е да си разтревожена. Важното е да намериш нещо, което да те удовлетворява.
И по никакъв начин не се издавай, че си притеснена на интервютата  Wink
Успех!

# 3
  • Мнения: 3 621
Разбира се, че ще си намериш работа. Имаш нужното образование, имаш достатъчно трудов стаж.
Самото чакане няма как да не е изнервящо, още повече щом си ходила на интервюта и чакаш резултат.
Хайде късмет и скоро да ни се похвалиш, че си започнала нова работа, която да ти харесва.

# 4
  • Мнения: 81
И аз мисля, че ще намериш работа. Съдя го на база писаното от теб.
Права е Dachy - притеснеието ти по-скоро е дали ще е като желаната / ако щеш мечтаната / от теб.
Желая ти успех!

# 5
  • Мнения: X
Здравей, пожелавам ти да си намериш работа бързо Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 21:18 от Анонимен

# 6
  • София
  • Мнения: 0
Благодаря Ви момичета за отговорите. Наистина сте прави,че притеснението идва от факта дали намерената работа ще е желаната.

# 7
  • Мнения: 1 749
успех в търсенето:)

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 19:27 от MIK

# 8
  • Мнения: 64

Благодаря Ви момичета за отговорите. Наистина сте прави,че притеснението идва от факта дали намерената работа ще е желаната.


тогава бъди по-внимателна в общуването, едното момиче не е момиче, а мъж:)

Това пък какво значение има?

Защо седиш един месец без работа...аз, бих си потърсила нова работа, преди да напусна старата. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 81
тогава бъди по-внимателна в общуването, едното момиче не е момиче, а мъж:)

Това пък какво значение има?
....
Виктория, естествено че има значение, що пък да ми викат момиче?  Mr. Green
Благодаря, Fresh!

# 10
  • Мнения: 64
тогава бъди по-внимателна в общуването, едното момиче не е момиче, а мъж:)

Това пък какво значение има?
....
Виктория, естествено че има значение, що пък да ми викат момиче?  Mr. Green
Благодаря, Fresh!

Е хайде сега...нали си във майчинския форум...нормално е Wink : 35

# 11
  • Мнения: 81
....
Е хайде сега...нали си във майчинския форум...нормално е Wink : 35
Мдаа, но опити да стана майка не правя. Важно ми е да се знае.  Grinning

# 12
  • Мнения: 126
Здравей Lenor, скоро и аз пусках подобна тема, макар че мойте притеснения бяха на  малко по друга основа.Ще се справиш. Имай малко повече търпение и вяра в себе си. От всякъде ни заливат с това че е "криза" и "работата връви на зле", но имаш нужният потенциал да намериш това,което търсиш.
Желая късмет и работата, която започнеш (съвсем скоро) да е работата , която желаеш. Simple Smile

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Lenor, желая ти успех. Намирането на работа е до късмет според мен. Понякога образованието и стажът не помагат. Някои по-бързо си намират работа и дори не успяват да усетят, че са били безработни. Други дълго време висят по сайтовете за обяви за работа. Важното е да не губиш надежда и да изпадаш в депресии.

 Като чета ....за 1 месец си ходила на 2 интервюта, което не е зле. За сравнение мога да дам себе си - за 1/2г съм ходила само на три интервюта bishop

# 14
  • Мнения: 1 749
Lenor, желая ти успех. Намирането на работа е до късмет според мен. Понякога образованието и стажът не помагат. Някои по-бързо си намират работа и дори не успяват да усетят, че са били безработни. Други дълго време висят по сайтовете за обяви за работа. Важното е да не губиш надежда и да изпадаш в депресии. Като чета ....за 1 месец си ходила на 2 интервюта, което не е зле. За сравнение мога да дам себе си - за 1/2г съм ходила само на три интервюта bishop
Аз значи да не казвам за месец на колко интервюта съм ходила и колко голяма сметка телефон платих Laughing

Общи условия

Активация на акаунт