Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 25

  • 46 790
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
  Това са неговите прийоми да я подмами  с реплики от този сорт.Неосъзнато той й дваше сигнали отначало,първи той рови из нещата й и я забеляза като жена,след това и тя не изостана. Много добре знае какво иска от него,няма какво да се прави на невинна жертва.А я преследва,защото видя че няма да е така лесно както обикновено и защото в крайна сметка наистина е силно привлечен от нея,по-силно откогато и да било.Това да се изкарва,че Бихтер едва ли не си е поставила за цел да бъде с него  и иска той да я преследва,за да лъска самолюбието й ми се вижда доста нелогично и определено аз не го виждам така.
  Не можеш да накараш някой да те преследва,освен ако той или тя не го иска.Нихал и тя има доста напъни в тази посока,но не й се получават нещата,той дори не я забелязва.

# 691
  • Мнения: 3
Анкетата е супер.....
аз бих гласувала- и двамата.
Не съм съгласна,че Бихтер го е провокирала,тя е красива,сексапилна ,има специално излъчване,което привлече погледа на Бехлюл и той се влюби в нея ,защото тя е по-различна,по-специална.Тук няма някакво просто привличане,предизвикано от някого,а сериозно влюбване,доказателство,за което е обяснението на Бехлюл на връщане от рибарското селище,той говореше като влюбен мъж....

Вчерашната серия има ли я качена в торент?

# 692
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Съгласна съм с изказаните мнения за серията, затова няма да се повтарям. Много ми хареса режисьорското решение за акцента върху халката, макар че това може да се приеме като готова "присъда" за "греховната любов". Въпреки че има някои пишещи (имам предвид и в други теми), които не харесват играта на Къванч, аз мисля, че много добре му се получават нещата, особенно близките планове, особенно в снощната серия  Laughing. И като казах серия, направо е безобразие, как са нарязани за по на 1 час, особенно в дни, когато дават по 1. Знам че това сигурно е коментирано много пъти, но не мога да се въздържа.
Не знам защо отидоха да ядат"равиоли", след като те отидоха всъщност за мантъ. Но може би преводачката е решила, че е по-важно да се схване вида на ястието, отколкото как се казва наистина. Ако някой е любопитен, какво представлява това или как се приготвя, моля:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494181.0, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268517.195, а това е страницата на въпросното Cafe Lamartine във facebook. Ако някой има път на там, може да го посети и току виж се е стещнал с някой любимец... Wink http://www.facebook.com/pages/Cafe-Lamartine/166599378376

mariana51 харесва ми темата за анкетата.

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 13:00 от tara_lezhka

# 693
  • Мнения: 3
Само да споделя - интимният момент с целувката беше страхотно изигран и от двамата,въздействаха ми,значи им се е получило Heart Eyes

И Киво и Бихтер са страхотни актьори,техните сцени носят филма,поне за мен....

# 694
  • Мнения: 0
  Tuba, а какво е влюбването ако не привличане на всички нива,тук никой мисля не говори само за външно харесване като физика.Те се намират взаимно като личности  и  откриват нещо общо и близко помежду си,което ги тегли като магнит.  Свалят маските си и се виждат в нова светлина.Моментите между Бихтер и Бехлюл са изиграни прекрасно,особено влюбеният поглед на Къванч в ателието,нямам думи. Мисля си,че освен невероятната игра има и нещо друго,което поражда магията на техните сцени.

# 695
  • Мнения: 8 661
Според мен на Къванч му се получава влюбеният поглед, но на Берен не. Поне засега. До момента, каквито и емоции да се мъчи да изразява, изражението й остава едно и също. Говоря по принцип, не само за конкретната сцена. Извинявам се на феновете й, но това е моето мнение.

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 13:04 от Snejka

# 696
  • Мнения: 0
 Снежка,имаш донякъде  право,явно още не е достатъчно омагьосана,бори се  Laughing

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 13:21 от charovnica

# 697
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Снежка,имаш право,явно още не е достатъчно омагьосана,бори се  Laughing
Повече й се иска да опита малко агнешко... Peace

# 698
  • Мнения: 66
Snejka На Къванч винаги му се получава влюбеният поглед,той по принцип така си гледа - влюбено.  Hug Peace

А Бихтер беше много смешна, първо му се хвърля на целувки,после му казва да се сдобри с Елиф.  ooooh! hahaha Това нейното е - ..... "Тръгвай си мразя те, чакай обичам те"!  Thinking

# 699
  • Мнения: 1 839
cookie,
може би така е и в реалния живот-като ти дойде до главата,направо не знаеш как да постъпиш и какво да направиш,докато не те обсеби изцяло...............

# 700
  • Мнения: 66
usmivkata20 Да, знам че е така. Като гледаш от страни е лесно,но като ти се сличи не знаеш как да постъпиш.  Hug  bouquet

# 701
  • Мнения: 3
Бихтер е объркана,нормално е така да  реагира.
Тя вече е влюбена и това я тласка към Бехлюл,има нужда да го целуне,прегърне/нормална човешка реакция на влюбена жена/,но същевременно с това разумът и казва друго - затова го тласка към Елиф.Все още не е дошла фазата,в която няма да я плаши тази порочна любов, и дори ще започне да се бори за нея и да воюва за Бехлюл,все още са в началото,ще изминат един дълъг път...,осеян с най-различни чувства,емоции и реакции.

Аз не виждам едно безизразно лице на Бихтер,напротив тя говори с лицето си,но едни могат да го видят и почувстват,други не могат.....

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 13:14 от Tuba*

# 702
  • Мнения: 1 839
Била съм свидетел на разни сцени от живота,сътворени от колежки.Те например са постъпвали по най-егоистичния начин и винаги са казвали:"-Правя това,защото ми харесва,пък да става каквото ще!"
Възмущавала съм се на тези жени и съм си мислила,че първо трябва да прецениш-дали няма да нараниш някой около себе си и,че трябва да постъпваш трезво и както трябва във всяка една ситуация.
Лесно е,когато гледаш отстрани!
При Бихтер е доста по-различно.Казвате,че не и се променя изразът на лицето-ами може да е нарочно,може би не иска да издава това,което започва да чувства,може би с последни усилия се бори със себе си и с увлечението си-защото на този етап това все още е само едно увлечение.
Добре беше казано във филма"-Хубаво ни е заедно........"

# 703
  • Мнения: 1 839
И сега ще споделя нещо с Вас.
Вече-от разстоянието в годините промених миогледа си и сега си мисля,че живота е доста кратък,за да се подчиняваме на догми,чужди критерии и морални схващания!
Не ми се е случвало това,което става във филма,но и съвсем йезуитския и праведен живот не виждам смисъл да се живее!!!
Никой няма да ти закичи медал!!!
Само не ме #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 704
  • Мнения: 66
Усмивката.   Браво,Браво!  Peace И аз съм на същото мнение.  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт