Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 25

  • 46 792
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 117
Според мен на Къванч му се получава влюбеният поглед, но на Берен не. Поне засега.

И аз мисля така, но се чудя дали пък точно това не е целта сега и играе, че още не е чак толкова тотално чувстваща се безпомощна като Бехлюлчо... Ще видим по-натам.
Все пак едва ли е най-скъпо платената турска актриса само заради красотата си.  Peace

# 706
  • Мнения: 8 661
И аз съм на същото мнение, затова не съм против любовта на Б и Б, а против съвсем друго нещо. Щом като се обичат да се вземат, ама да се крият по такъв начин. Не мога да си обясня как стоят на една маса с този човек, как го гледат в очите? Ето това ме отвращава във филма по-нататък, не любовта.

# 707
  • Мнения: 66
Snejka  Hug  И аз така мисля,предпочитам да ми кажат истината, от колкото да ме лъжат в собствената ми къща.   bouquet

# 708
  • Мнения: 0
  Според мен Бихтер е напълно безпомощна вече,просто не си го е признала,за разлика от Бех,все още се опитва да разсъждава трезво,може би и затова не показва всички емоции,които я владеят,просто ги потиска. Докато той си е дал воля,разбира че  всичко ще се случи,независимо колко нередно,неправилно ,тежко и мъчително ще е. Бихтер все още не е напълно съгласна с поемането на този риск.
  Снежка,права си,но не знаем дали някой няма да иска да излязат на светло и дали другият няма да се противопостави   Peace,така че още е рано да ги съдим.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 248
Момичета, всичко това което искате - ще се случи.....

# 710
  • Мнения: 8 661
 Снежка,права си,но не знаем дали някой няма да иска да излязат на светло и дали другият няма да се противопостави  Peace, така че още е рано да ги съдим.
Не ги съдя, просто не мога да възприема това. Като единият откаже да излязат на светло, другият или се отказва от него, и се маха от къщата (и развод, ако е Бихтер) или просто се отказва и се спира. Това е решението. Но права си, рано е да коментираме още. Ще изчакам да видя всичко точно. Тогава ще бъда по-обективна.

# 711
  • Мнения: 109
На Къванч играта му се получава много добре, въобще го виждаме вече доста свободно да се държи пред камерите. За разлика от Перла например, където му лиспваше рутина и беше малко скован. Сега е наистина като Брат Пит.Удоволсвтие е да се гледа играта му. Всичко е изиграно супер реално от него. Докато при Берен има все още скованост, според мен,  но си играе много добре момичето, а очите и са най-изразителни от цялата и игра. Все пак актьорството е сложна работа и се иска опит, за да се получат нещата. Тук Къванч е водещата фигура, той издърпва общите сцени напред с опита си. Голямо удоволстие ...newsm74

# 712
  • Мнения: 1 839
Аднан със съпругата си ли е на партито на филма?
Май и в живота си  си е взел млада жена?

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 248
На партито е с дъщеря си. Аднан е женен и развеждан 3 пъти.
В момента е свободен.

# 714
  • Мнения: 0
 Този актьор,изпълняващ Аднан,да му се ненадява човек  Laughing.Във филма играе такъв сериозен и улегнал човек,пък иначе кой знае  Rolling Eyes Колко деца има от различните си бракове? Някъде бях чела,че са пуснали слух,че той и Берен са твъъъърде близки, може в живота ролите да са обърнати  Laughing

# 715
  • Мнения: 1 839
Виж го ти!!!Хубавец!!!

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 248
Жълтини навсякъде. Знае ли човек.
Ето анонса на бтв за довечера:
Аднан се опитва да накара Бехлюл да признае коя е другата жена. Бехлюл се опитва да се оправдае с това, че не е готов за брак. Фирдевс казва на дъщеря си тайната на Дениз, която е научила. Как ли ще реагира Бихтер на това писмо? Аднан забелязва промяна в поведението на съпругата му и се опитва да разбере от какво е продиктувана.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 381
Хихи, ще бъде интересно довечера. Аз съм изпуснала 2 серии...

# 718
  • Мнения: 3 371
Привет , дами !  bouquet
 mariana51 ,  Hug много хубава идея за анкета ! Peace Аз моят отговор отдавна съм го аргументирала , сега само ще цитирам Бехлюл : "Ти ме повика , Бихтер ! "  Peace
Аз пък мисля , че и на Берен и се получават нещата - снощи особено !Ами то всичко и беше изписано на лицето - удоволствието , объркването , гузната съвест , очакването , че даже и съжалението , докато гледаше Аднан ! Пък той , горкият , си мисли ,че му се възхищава на новия имидж ! ooooh! Не се надявах ,че ще видим Аднан бей обръснат докрая на филма , направо ме изненада снощи !
Благодаря за резюмето за днешната серия , аз ще я изпусна , че съм на танци , но се надавям ,че Александра ще я качи бързичко - Алекс ,  Hugблагодаря ти затова , което правиш за нас !  bouquet
Хайде,  по едно ободряващо кафенце ! А чайчето е специално за неуморната авторка на темите ни ! Hug



Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 15:19 от gospojata

# 719
  • Мнения: 66
gospojata  Кафе не пия,но чая няма да го пропусна.  Hug

Ох,момичета направих една тема за това дали тук е подходящо място за 14 годишен Тийн и веднага ме оплюха. И понеже няма за какво да се закачат,сега ме хокат,че гледам турски сериали.  Tired ooooh! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт