Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 6

  • 61 930
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Коледният подарък на съпруга - самобръсначка Филипс - поръчан от Амазон на 13.12, изпратен на 20.12 така и не дойде. Върнаха ми парите. Да честитим подаръка за съпруга на някоя лелка от пощата! Да си я ползва със здраве!
Апаратът за кръвно на Омрон е добър, препоръчвам, особено за 13 паунда е идеален. С големи цифри е, което го прави подходящ за възрастни хора. И много лесно се работи с него.

# 16
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Да се похваля с първата си поръчка от  Amazon.co.uk която започна като объркана поради недочитане от моя страна  Crazy с този продукт Имаше едно преположение че е водоустойчив калъф за тонколона към айпод-но се оказа че е много хубав водоустойчив калъф за айпод,мп3,мп4 със спийкър-това означава че може да се слуша след като си сложиш устройството в калъфът.За щастие пасна идеално на тел.на мъжът ми-айфон  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 8
Благодаря за отговорите на дкавр и къдравото и на чоколина за темата   bouquet
Тези смпатични скейтърски маратончици обаче се доставят:
http://www.amazon.de/gp/product/B003NVLUWK/ref=ord_cart_shr?ie=U … ;m=A3JWKAKR8XB7XF
 Grinning
Аз съм от варна, за Варна мислите ли, че Алезар е добър превозвач?
Получих тези: http://www.amazon.de/gp/product/B002USCUW6/ref=oss_product
в сиво, което е по-скоро бежово. За цената си от 20 евро са много хубави и удобни  Peace
и тези: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00361EEPW/ref=oss_product
Също са симпатични  Grinning
Алезар са много точни, Гери  е коректна и  лесно се комуникира с нея.Поне аз досега съм нямала никакви проблеми с тях.

# 18
  • Мнения: X
Коледният подарък на съпруга - самобръсначка Филипс - поръчан от Амазон на 13.12, изпратен на 20.12 така и не дойде. Върнаха ми парите. Да честитим подаръка за съпруга на някоя лелка от пощата! Да си я ползва със здраве!


Можеш да направиш жалба - ето телефона за рекламации по международни пратки: http://www.bgpost.bg/?cid=58
02/ 949 33 76 – за входящи пратки
По тракинг номера ще разберат къде точно е зачезнала пратката.

А на този номер можеш да разбереш също къде е пратката, той е на рапределителния център във Враждебна: "Телефонът на международния разпределителен център е 02/ 892 26 12 - там можете да направите справка за колетчетата, за да разберете дали са тръгнали към пощенския клон."

# 19
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Сега да отговоря на въпросите към мен:
номер 6 Child UK - 23 номер размери на стелката от вътре дължина 14,5, ширина 4 см., подметката е с дължина 16см., ширина 6 см.

Благодаря!Ясно и детските са умалени с два номера като при възрастните.

Според написаното изглежда че детските Геокс си отговарят на номерата. Детето ми носеше есента 23 (UK6) и kydravoto както е дала размерите са си точни.

За щастие пасна идеално на тел.на мъжът ми-айфон


Да, повечето продукти стават за iPod и iPhone с изключение сега на новият модел iPhone 4 и наистина късмет е че чъпругът ти има такъв телефон че да ползвате полезния калъф. Сигурно повече ще му се кефи лятото на плажа.

Това което е написала Жасмин преди мен е много полезно инфо. Може ли да го поснеш в началната страница chockolina  докато още има възможност за редакция. Мерси. Wink

# 20
  • Мнения: 5 790
Коледният подарък на съпруга - самобръсначка Филипс - поръчан от Амазон на 13.12, изпратен на 20.12 така и не дойде. Върнаха ми парите. Да честитим подаръка за съпруга на някоя лелка от пощата! Да си я ползва със здраве!


Можеш да направиш жалба - ето телефона за рекламации по международни пратки: http://www.bgpost.bg/?cid=58
02/ 949 33 76 – за входящи пратки
По тракинг номера ще разберат къде точно е зачезнала пратката.

А на този номер можеш да разбереш също къде е пратката, той е на рапределителния център във Враждебна: "Телефонът на международния разпределителен център е 02/ 892 26 12 - там можете да направите справка за колетчетата, за да разберете дали са тръгнали към пощенския клон."

Ох, благодаря ти, ама само в нунциатурата не съм се обадила.
По неведоми причини, Амазон пратиха без тракинг, което не ми се е случвало никога с тях.
И на двата телефона ми препоръчаха, да пия една студена вода няколко пъти.

# 21
  • Мнения: 1 030
записвам се да следя темата. Каква беше цената на каните Брита, когато бяха намалени?

# 22
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Аз имам 3 поръчки от amazon.co.uk и едва на третата (тази седмица) ми пратиха тракинг номер (доставката е до UK). На първите 2 не ми пратиха и не помня дали имаше бутон Track package на поръчката. Явно им се случва често когато са заети.

# 23
  • Мнения: 287
Алекс1 ,
как ти върнаха парите  - и мен ме интересува по същата причина като теб. Дадоха ми срок до 21 01 и да им пиша , ако не са пристигнали - поръчах си обувки и още ги няма. В понеделник ще им пиша.

# 24
  • Мнения: 5 790
Върнаха ги директно по картата, с която съм платила.
Ама не си искам парите, искам си поръчката.

# 25
  • Мнения: X
И на мен ми се е случвало да ми се забави пратка от Амазон повече от месец, по вина на нашите пощи, Амазон да ми върне парите, а пратката въпреки всичко да дойде накрая. Писах им на амазонци, дръпнаха си пак парите от картата ми. И ставаше въпрос за един кукър за около 120 паунда, пък дойде, никой не го открадна. Така че, мисля си, вашите пратки може и да дойдат накрая.  Peace

# 26
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Коледният подарък на съпруга - самобръсначка Филипс така и не дойде. Върнаха ми парите. Да честитим подаръка за съпруга на някоя лелка от пощата! Да си я ползва със здраве!
не ми се иска да повярвам че пратката са я свили лелките в пощата. Та те повечето са пред пенсия и само им трябва да ги пипнат, че да си изгубят и работата и пенсията. По вероятно е още на летището в БГ да тарашат и някой от разтоварачите да си е харесал твоя кашон.
Преди 2 месеца си търсихме да закупим куфари и продавачка в магазин ни сподели, че клиенти им разказали, че разтоварачите на летището си набелязват куфари на samsonite и си ги прибират и не ни препоръча да си закупим от нея марка ако ще пътуваме от БГ летище. А ние се бяхме спрели на определени модели точно от тази марка. Едва ли ще ни лъже жената при положение че е на процент в магазина. Именно затова споделих в предната тема че малко вероятно е да станем една от страните с безплатна доставка от амазон UK. Не че не се губят пратки и в Aнглия и Германия, но доста по-рядко спрямо обема на поръчките.

# 27
  • Мнения: 5 790
Лелките в нашата поща със сигурност не са - приятелки са ми и са изключително свестни.
Но съм убедена, че кражбата е извършена в България.
Всъщност, който и да го е направил - неприятното чувство остава. Особено, когато става въпрос за коледния подарък.
Не, че и преди това не са ми се губили /крали/ пратки. На детето обувките откраднаха дори...
Преживява се, но е гадно.
Затова за себе си съм решила - вече само с посредник, до английски адрес.

# 28
  • София
  • Мнения: 410
За пореден път се убеждавам че амазонци са пичове. А за кражбите нямам думи ooooh!

Затова за себе си съм решила - вече само с посредник, до английски адрес.
И аз така  Peace

# 29
  • Мнения: X
Ами то през английски адрес идва и по-евтино, особено за дребни, леки неща.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт