Полът вече всички сме научили, през МАЙ ще проверим дали се е получило!-12 тема

  • 23 383
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Да *Didi_Hris* Hug много съм щастлива и спокойна постоянно си припомням как беше другия път ще си занесем диск или флашка да ни запишат прегледа имало и такава опция и при това не се доплащало  Grinning

# 661
  • Мнения: 416
Аз си доплатих 10 лв за 30 сек. Sad ,но поне да го видят баба,дядо,таткото. Следващия път като отида ще си направя устата за повечко  Twisted Evil

# 662
  • Мнения: 5 622
Не може повече. Опциите са за толкова кратки клипчета- 20-30 сек. Може да са няколко, но като продължителност все ще са по толкова. Общо взето докато се загледаш и докато разбереш какво виждаш и свършва.  Laughing

Moмичета, за ванички говорите, аз не съм ползвала анатомична до сега, но тук съм харесала една, на която сме се спряли, тя анатомична ли е или обикновена? Ако може някой да помогне, че не мога да се ориентирам : за тази говоря  newsm78
По-надолу като мръднете с курсора по страницата има снимки  Thinking Може да се види и демо версия. Това по средата, което е за съвсем малко бебе за да не се плъзга се маха когато детето порасне и започне да сяда. Да разбирам ли тогава, че е анатомична, която се трансформира в обикновена?  Thinking Ако е така, ми се струва доста удачен вариант  Grinning Видях я и на живо, много е хубава  Grinning
Видях и тези..кофи, които споменавате тук, но моето мнение е по-различно за тях. Както и за многократните памперси..Изобщо това връщане към 15 век (макар и в "модернизирана" версия и вид) никак не ми допада   Stop

# 663
  • Мнения: 71
Добро утро майчета  Hug

Cenka SHopova , страхотно описваш "срещата" с близнаците и аз чакам края на февруари да видим бебето по-добре, че миналия път си смучеше пръста  и не се видя нищо.  Grinning
Живи и здрави да са ти бебоците и много лесно да си ги родиш  Hug

# 664
  • Мнения: 22
Добро утро с чаша кафе!

Днес пак рано рано съм на линия. Татито като заминаваше и лееееееекинко ме разбуди, започна се едно въртене, че накрая реших да станаи да започва деня Simple Smile
И аз чакам осхте десетина дена да си видя момчето, че от декември не сме се "виждали" само ме подритва  hahaha
Искам да попитам мамите от Варна, дали някой знае какво стана с м-н Quality, защото вчера ходих до там и всичката стока беше събрана в кашони и опразваха магазина, а нямаше табелка къде се мести........ Преди седмица продавачката не даваше сигнали да го затварят. И сайт нямат...
За мамите решили да раждат в ОКРП, слагам снимки на списъка за необходмите неща:
http://picbg.net/pic.php?u=5902497R4F&i=496652
http://picbg.net/pic.php?u=5902497R4F&i=496653
Вчера ги открих в нета. Аз не знаех, че трябвало и олио и шампоан. Някой ми беше казал, че с вода ги миели - да, ама искат на ХИПП. А аз не знаех Simple Smile)))

Хайде пожелавам ви лек ден и дано да е слънчев!

# 665
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добро утро. Само да кажа, че на моя диск клипчето е 20 минути. Целия преглед от-до.  Grinning Явно си зависи от ехографа.  newsm78

# 666
  • Мнения: 1 682
Добро утро:)
Моето последно клипче също е 20 мин, но с включени 2д и 4д режими - цялото слято. Иначе само 4д клиповете ми са по-кратки.
Аз снощи успях да поспя. Може би затова сега се чувствам по-добре Hug
Ценка Шопова - много хубави новини за близнаците, радвам се, е всичко е наред:)

# 667
  • София
  • Мнения: 2 817
Или може би зависи от лекаря - на нас ни записаха 4 клипчета по около 30 секунди, а при положение, че дадох 30лв за този диск очаквах много повече и честно казано съм разочарована...  Confused Close

П.П. princess SHENY, ти къде си била на преглед?

# 668
  • Мнения: 0
Добро утро мамчета Все още се вълнувам от прегледа и сега се сетих че едното си беше свило ръчичката в юмруче и показваше с показалеца нещо а за раждането вече не знам как ще е в събота ще идем при доктор Даков да се разберем с него по принцип едното си е с главата на долу а другото е седалищно но вчера докато преглеждахме едното другото както беше седалищно се обърна с главичката на долу този номер и другото го направи но когато бяхме при доктор Райновска така че е рано да се каже. Но таткото иска да е секцио защото много се притеснява според мен и при двата вида раждане си има рискове колкото и да е добър лекаря понякога не зависят от него нещата.
А и да знаете не се ядосвайте много не се вълнувате защото вчера докато ме гледа пусна да слуша сърдечната дейност или тонове май се казваше и едното беше с 150 а  другото 170 и ми вика притеснена ли си и аз му казах че много се вълнувам да ги видя и той каза може и ти да предаваш това на бебето или е защото много активно се движи пак ги пусна и този път бяха 150  Praynig но ми каза ако имаш често сърцебиене трябва да се консултираш с кардиолог аз по принцип имах но в началото на бременността някъде до към 3 месец .

# 669
  • Мнения: 416
Добро утро!!!  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2

След като приключи прегледа и се сетих да искам запис и явно затова е само това клипче, без снимки.Цледващия път първо ще питам и ако има възможност повече работи да ми запише пак ще дам 10 лв. Whistling


Mushence мерси за списъка за Окръжна болница. Мисля да избера точно този доктор Скочев. Някой нещо да е чувал за него..... мнения.....

# 670
  • Мнения: 1 682
menyanthe-на мен гинекологът ми е семеен приятел, не си плащам за прегледи, дискове и т.н.клиповете ми ги качва направо на флашката, за да ги види и мъжът ми. просто исках да кажа, че има опция да има и по-дълги клипове, но дали я практикува и с другите си пациентки не знам Peace

# 671
  • Мнения: 23
Добро утро, майчета  Hug

Честит Празник на всички празнуващи на днешния Трифоновден!!!!
  bouquet Tada

Тази ваничка, която Буба е показала ми харесва Simple Smile и с това сцепление ми се струва, че няма да се хързулва детето.
Ще се чудя още за ваничка .... не мога да реша още ...  Rolling Eyes

Мушенце, благодаря за списъка,   bouquet аз сигурно пак ще ходя на някои отворени врати и ще снимам и аз, да по бъде по актуален списъка ... Специално пък Хипп шампоани и олио, брей, аз може да искам други  newsm78...

# 672
  • Мнения: 790
Добро утро майчета,
Елфи и аз принципно си ги махам по коремчето ама от както забременях и не смея,внушила съм си че бебчо ще го боли,ама сега като каза че ги махаш и май щи се пристраша  Laughing
Майчета вие ще ходите ли на тази късната ФМ и кои седмици е добре да се ходи,майките от София ще съм им благодарна да ми предложат къде да я направя.Първия път ходих при Димитрова в Фемина,еми нищо не обясняваше а накрая като я питах това какво е и ми каза-Нещо което ние трябва да гледаме.Все пак дадох 100лв и очаквах да ми обясни нещо,можеше поне накрая да каже като заключение че всичко с бебка е добре а не да и вадя думите с ченгел.
За кошарката и ние сме още пред дилема-дървена или сгъваема,трябва да се разходим по магазините и да решим скоро че накрая да не останем без кошарка,колкото до повивалника аз искам да си взема голям скрин за дрехите на бебчо и мисля отгоре да сложа и повивалник.

# 673
  • София
  • Мнения: 2 817
Не че нещо, ама исках да ви се оплача... (който не му се чете, да не чете)
Преди около 2 години, дори още не бяхме почнали с бебеправенето, си избрах име за момиченце - много ми харесваше - имаше хубаво българско значение, щеше да е кръстено на всичките си баби и дядовци и по онова време изобщо не беше популярно (до такава степен, че дори се чудех как ще реагират "бабите и дядовците" като го чуят и дали ще го приемат лесно). В момента това име се е превърнало в някаква мода. И то до такава степен, че дори прекият ми ръководител в работата (който е мнооого далече от бебешката тема) знае, че "сега това име е модерно". Не че съм му казала какво име съм избрала - но това беше третото име, което каза, което съдържаше 4-те буквички на моите родители и на родителите на милото. И съответно коментарът му след споменаването на въпросното име.
Харесах друг вариант за име. И на милото също му харесва, но казва, че е бил свикнал с предишното име и сега му е много трудно да свикне с това. А аз не искам да кръщавам дъщеря си с "модерно" име, което (както се изрази един потребител в един друг форум) го "има под път и над път". Просто защото една от причините да го харесам първоначално беше точно непопулярността му. Проблемът е, че на мен също ми е трудно да свикна с новото име, а мъж ми вика: "Ами ти предизвикваш модите, ако и това име стане популярно след 1-2 години?" Макар че дори и да стане, няма да ми е толкова гадно, тъй като все пак ще  е кръстена преди "модната вълна", а не в пика й! Тъй като сега бас държа, че ако я кръстя, както мислех първоначално, много хора ще си мислят: "Избрали са това име, защото сега е модерно".   #Cussing out Crossing Arms smile3515

# 674
  • Мнения: 1 328
Добро утро, момичета Simple Smile
babybu  - при доц. Томова прегледа  доста обстоен. Дава диск с няколко кратки клипчета, превключване пак 2 и 3 Д, снимчици.. Тя е специализирала детска кардиология, така че ако имаш колебания за д-р Димитрова, може да разгледаш за нея какво пише.. Цената е 100 лв. с диск. Ходи се около 30-та седмица на трета ФМ, записват се часове поне месец - месец и половина предварително.

Общи условия

Активация на акаунт