Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№6

  • 40 289
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • TX
  • Мнения: 593
Бубе smile3525 здраве, любов, късмет и пари, за всичко останало!

# 76
  • Мнения: 1 559
Кои е на оризка с мен днес??   Laughing

# 77
  • Мнения: 0
Запис,тук съм .Поздрави на всички     bouquetС теб съм megan 79 ,но ще съм само на плодове .Успешен ден!

# 78
  • Мнения: 70
И аз съм тук. Във вторник бях на ориз и плодове, днес мисля да съм чай. Успех на всички Hug

# 79
  • под дъгата
  • Мнения: 89
И аз само на плодове днес,нямам ориз се оказа ooooh!
Благодаря на всички за пожеланията! Hug

# 80
  • Мнения: 2
Привет, момичета!

Малко със закъснение, но честит рожден ден, БубаЛина!

Записвам се и аз днес за плодове и ориз, но искам да питам оризът само веднъж за деня ли се яде? Аз така го разбирам и миналата седмица изядох 50гр. вечерта, но от споделеното тук оставам с впечатление, че може и повече. Или пък само ми се иска Simple Smile

# 81
  • Мнения: 82
И аз съм оризена днес, плюс някой плод ябълка и грейпче.

Ориза може на порции да се яде  Peace

# 82
  • Мнения: 0
Момичета,днеска и аз разтоварвам с вас!До тука съм на помело,сок от грейпфрут и портокал,вода и чай!До тука устисквам положението Mr. Greenама изкушения ужасно много-дано да се опазя LaughingУспех на всички сериозни детоксикантки  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 559
Оризовата супа с копър и магданоз,ми се стори ужасна Sick...аз и кафяв ориз сложих,може и от това да стана по гадна Sick.Друgият път ще пробвам с мед,че съм по принцип по сладкото.... Laughing

# 84
  • Мнения: 7 190
Привет в новата тема.  bouquet
Наточила съм се за 18.02. Мисля да направя тридневен детокс с грейпфрути, че имам 6 килца в излишък.

Благодаря на БубаЛина за темата и ценната информация.
И Честит Рожден ден на патерица. Да си много здрава, обичана и щастлива.
/и баща ми е роден на тази дата/

# 85
# 86
  • Мнения: 82
Момичета, да ви се оплача - като си легнах вечерта след оризовия ден и веднага ми се зави свят в легнало положение, не можех да лежа на гръб, даже и ми се гадеше, усещах сякаш въздух не ми достига. Целия таван се въртеше. На една страна като се обърнех, беше малко по-добре. Към 2ч нещата се оправиха..... Какво ли бе това...незнам.

# 87
  • Мнения: 28
Здравейте!
Този месец съм с вас за детокса.Опитах и плодово оризов ден, но  Sick не ми допадна, иначе вкусно миришеше. Другият път ще пробвам със сладкия ориз, може пък повече да ми хареса...

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравейте! Мисля и аз да направя една детоксикация сега на пълнолуние. Искам да питам кафе може ли да се пие сутрин?

# 89
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здравейте! Мисля и аз да направя една детоксикация сега на пълнолуние. Искам да питам кафе може ли да се пие сутрин?
Здравей!Добре дошла  bouquet
Кафе може-без захар,без подсладител,без сметана или млляко.Ако не можеш без захарта добавяш малко мед Wink

Общи условия

Активация на акаунт