Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№6

  • 40 258
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Временно
  • Мнения: 788
Пропуснала съм да се запиша тук.. Simple Smile

# 61
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Днес имам повод да почерпя-пораствам с цяла година Simple Smile

# 62
  • Мнения: 69
 
bdbaloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БУБАЛИНА!БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ВСИЧКИ ТВОИ ЖЕЛАНИЯ, БЪДАТ МОИ ПОЖЕЛАНИЯ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
bdbaloni

Благодаря за почерпката, но аз ще я пропусна Wink. Днес за първи път ще оризя, а в четвъртък да лунувам. Миналата седмица се изложих от всякъде Cry
Имам въпросче - при плодово-оризовите дни, плодът пак ли трябва да е един и същ?

# 63
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БубаЛина   bouquet
Много здраве и обич  Hug

# 64
  • Мнения: 1 559
Днес и аз смятам на оризов...както и на 3-ти,когато си му е дата. Peace

И честит РД на бубалинка Hug  bouquet

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 252
 newsm59 Бубеее, да си жива и здрава! Пожелавам ти много любов, много късмет и много нестихваща енергия!    bigdance2

# 66
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Благодаря ви момичета Hug
Дария може да са различни,важно е на всеки прием да са от един вид.Успех! newsm10

# 67
  • Мнения: 82
Цитат
Добавете 2 грейпфрута на ден
и това:
БИЛКИ - листа от коприва - запарват се 10 минути в ½ л вряла вода и се прецежда.
Или корени от гръмотрън - варят се 10 минути ½ л вряла вода и се прецежда.
Или листа от салвия - варят се 3 минути ½ л вряла вода и чаят се прецежда.

Билките могат да се редуват. И трите ускоряват обмяната.
Дневната доза от избраната билка е 2 супени лъжици в 500 мл вода. Чаят се разпределя на 3 порции, взема се на гладно.

Чай МАТЕ Парагвайски чай - приема се по самочувствие, 1 или повече чаши дневно. Приготвя се като обикновен черен чай - 1 чаена лъжичка се запарва 3-5 мин в чаша вода.Този чай тонизира и потиска апетита.


Бихте ли споменали дали цитираните билки не са противопоказани за кърмачки, моля   bouquet

Моля, който знае да ми отговори. Благодаря.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 272

Моля, който знае да ми отговори. Благодаря.
салвия- пие се заспиране на кърмата при отбиване на бебето  Peace

# 69
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
Честит рожден ден БубаЛина, да си здрава, обичана и обичаща. Да си най зашеметяващата буря в сърцето на любимия та да не може и до стотната ти годишнина да се освести!!!( разбира се казано с най добри чувства) Весел празник.

# 70
  • Мнения: 187
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БУБАЛИНСКИ!!! ДА СИ МНОГО ЗДРАВА И МНОГО МНОГО ОБИЧАНА!!! УСПЕХ И ЩАСТИЕ В СЪВМЕСТНИЯ ЖИВОТ С ОБИЧАНОТО МОМЧЕ!!!

# 71
  • Мнения: 4
Честит рожден ден, БубаЛина !!! С пожелания за много усмивки , леки запивки , здраве , щастие , пари в изобилие и любов до безсилие !!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Пожелавам ти, чудни пътешествия и смели приключения , слънце да грее в очите ти, усмивка да блести на лицето ти и радост да радва сърцето ти !!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

http://www.vbox7.com/play:da1f7936

http://www.vbox7.com/play:263a7b04

http://www.vbox7.com/play:de1b4188

# 72
  • Мнения: 4 606
Бубе, Честит Рожден Ден! Hug Пожелавам ти  много, много здраве, разтърсваща споделена любов и много приятели, които да ти дават поводи да се усмихваш. Пожелавам ти и блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето! Hug Hug

# 73
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден  с малко закъснение.Да си жива и здрава   bouquet  bouquet  bouquetАз ще съм на плодове утре.Успешен ден Hug

# 74
  • Мнения: 0
Цитат
Добавете 2 грейпфрута на ден
и това:
БИЛКИ - листа от коприва - запарват се 10 минути в ½ л вряла вода и се прецежда.
Или корени от гръмотрън - варят се 10 минути ½ л вряла вода и се прецежда.
Или листа от салвия - варят се 3 минути ½ л вряла вода и чаят се прецежда.

Билките могат да се редуват. И трите ускоряват обмяната.
Дневната доза от избраната билка е 2 супени лъжици в 500 мл вода. Чаят се разпределя на 3 порции, взема се на гладно.

Чай МАТЕ Парагвайски чай - приема се по самочувствие, 1 или повече чаши дневно. Приготвя се като обикновен черен чай - 1 чаена лъжичка се запарва 3-5 мин в чаша вода.Този чай тонизира и потиска апетита.


Бихте ли споменали дали цитираните билки не са противопоказани за кърмачки, моля   bouquet

Ограничете само салвията.За другите билки няма противопоказания при кърмене.

Бубе,да си жива и здрава!МНого щастие с твоето момче и скоро чакаме благи вести!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт