Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№6

  • 40 244
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
aз пък реших днес от 14.58 до утре 14.58 да съм само на водичка и чай с мед.Simple Smile)
Това не е плодово оризов ,това е друг режим + интерпретация.Ако си избрала детоксикацията като режим то би следвало да се съобразиш с основната линия на програмата.

# 46
  • Мнения: 82
Аз имам един въпрос- можем ли да хапваме банани по време на оризовите и детокс- дните?

Отчитам вчерашният ден за успешен, въпреки че много ме боля глава и ми бе лошо. Странно, но вечерта след 20ч се чувствах повече от прекрасно!!!

Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 11:35 от vivianna

# 47
  • Мнения: 0
Аз имам един въпрос- можем ли да хапваме банани по време на оризовите и детокс- дните?

Отчитам днешния ден за успешен, въпреки че много ме боля глава и ми бе лошо. Странно, но вечерта след 20ч се чувствах повече от прекрасно!!!
БАНАНИ НЕ МОЖЕ! Те са като калорийна бомба.
За да ти е лошо най-вероятно не си пила достатъчно течности.

# 48
  • Мнения: 82
Аз имам един въпрос- можем ли да хапваме банани по време на оризовите и детокс- дните?

Отчитам днешния ден за успешен, въпреки че много ме боля глава и ми бе лошо. Странно, но вечерта след 20ч се чувствах повече от прекрасно!!!
БАНАНИ НЕ МОЖЕ! Те са като калорийна бомба.
За да ти е лошо най-вероятно не си пила достатъчно течности.

Много много благодаря!
За пръв път ми е, следващият ще имам предвид!  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 492
Момичета моля за координати на доктор Михайлов.

# 50
  • Мнения: 0
Телефон 02/865 11 82
Адрес София; кв.Лозенец, ул."Милин Камък" № 63

# 51
# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Дали по време на детокса може да се пие клеева тинктура и екстракт от ехинацея? Първо стопирах грипа с тях, а сега ги пием профилактично.

# 53
  • под дъгата
  • Мнения: 89
ralykiss мисля,че може
Момичета,линкът  "Детоксикация-статии от д-р Михайлов,въпроси,отговори,дискусии" на 1 стр. беше грешен,сега вече ще ви отведе на правилното място Laughing

# 54
  • Мнения: 82
Въпросче  Blush
Защо на детокса се приготвят прясноизцедените сокове, разреждат се с вода и се пият през целия ден, щом знаем че фрешовете е хубаво да се пият веднага след приготвяне?

# 55
  • София
  • Мнения: 867
viviana и аз това питах преди време но никой не ми отоговори. ще следя с интерес отговорите на мамите.

# 56
  • Мнения: 418
Аз съм писала мнение по този въпрос, сега ще го повторя.
За мен лично, цитрусов сок, изцеден в 8 сутринта, към 15.30/примерно/ е всичко друго, но не и fraiche/свеж/, затова го пия/пресно изцеден/ сутрин и вечер, а в останалото време съм на чай и вода. Мисля, че всеки преценява и привежда режима до възможностите си за спазването му през дните на детокса, т.че четете, мислете и изберете най-доброто за вашия ритъм на живот, с идеята за max придържане към предписаното от д-р Михайлов.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 440
ralykiss мисля,че може
Момичета,линкът  "Детоксикация-статии от д-р Михайлов,въпроси,отговори,дискусии" на 1 стр. беше грешен,сега вече ще ви отведе на правилното място Laughing
  bouquet Бубалина, много благодаря!

# 58
  • под дъгата
  • Мнения: 89
vivianna когато си в къщи и имаш цитрус преса под ръка-ок,може да си ги цедиш иеш на момента,но ходейки на работа няма как.Както казва pergola
Цитат
изберете най-доброто за вашия ритъм на живот, с идеята за max придържане към предписаното от д-р Михайлов.
Peace

# 59
  • Мнения: 82
Цитат
Добавете 2 грейпфрута на ден
и това:
БИЛКИ - листа от коприва - запарват се 10 минути в ½ л вряла вода и се прецежда.
Или корени от гръмотрън - варят се 10 минути ½ л вряла вода и се прецежда.
Или листа от салвия - варят се 3 минути ½ л вряла вода и чаят се прецежда.

Билките могат да се редуват. И трите ускоряват обмяната.
Дневната доза от избраната билка е 2 супени лъжици в 500 мл вода. Чаят се разпределя на 3 порции, взема се на гладно.

Чай МАТЕ Парагвайски чай - приема се по самочувствие, 1 или повече чаши дневно. Приготвя се като обикновен черен чай - 1 чаена лъжичка се запарва 3-5 мин в чаша вода.Този чай тонизира и потиска апетита.


Бихте ли споменали дали цитираните билки не са противопоказани за кърмачки, моля   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт