Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№6

  • 40 268
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Бубалина, а за целия ден само 50гр ли се сваряват и изяват? На порции?
(освен 1 кг плодове)

# 31
  • София
  • Мнения: 276
Момичета, ето повече инфо за плодово- оризовият ден, от сайта, който препоръча DETOXMAMA

http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=245

# 32
  • Мнения: 4 350
БубаЛина, Hug  bouquet Hug
и на всички- Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 1 639
Аз оризя през уйкенда.
Ето какво си снимах , в чест на януарския детокс.  Simple Smile

1/52_2011 by flyablle, on Flickr

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте мацки  bouquetПрисъединявам се към утрешната група за разтоварване Mr. Green,че нещо ми е едно тежкоооооооооооооо-дано поолекна малко...... Joy

# 35
  • Мнения: 0
привет и от мен в новата темичка.
Аз утре мисля да разтоварвам и аз с Вас, но да попитам: Мога ли да пропусна ориза и да го карам само на ябълки

# 36
  • Мнения: 418
ФлайбълPeace
мама на иви , и аз всеки път се каня да прескоча ориза, но ...50гр не са кой знае колко
все пак идеята е пречистване, а /както вече стана ясно/ оризът играе съвсем не второстепенна роля. 

# 37
  • Мнения: 0
Здеавейте, и аз съм днес с вас  Hug.След детокса малко пообърках захранването, така че имам голяма нужда от разтоварване.УСПЕШЕН ДЕН  Wink

# 38
  • Мнения: 4 784
Записвам се да ви следя, давате ценни съвети и информация!  bouquet

# 39
  • Мнения: 82
Започнах и аз с разтоварващата програма днес. Това ми е първият опит.После ще пиша дали е бил успешен. Успех и на останалите дето днес ще пърхат като пеперудки  Hug

# 40
  • Мнения: 22
След успешната детоксикация и аз ще разтоварвам днес с вас!
Само този ориз с водата...не ми е ясно  newsm78Има ли някакви правила за приемане, кога и по колко? Rolling EyesИ плодовете може ли като фреш или по-добре  да се ядат направо?
Успешен ден на всички!

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!

Сварих си сутринта ориза и сега ще хапна 1/2 от него. След като го сварих, доста от 1-я литър вода се изпари, защото варих кафяв ориз и по-дългичка беше процедурата. Сега е около 0,5л цялата оризосупа Simple Smile. Смятам да ям ябълки и ориза на 2 приема - сега на обяд и довечера за вечеря.

Хубав ден от мен!

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте,

записвам се и аз в тема 6 и в днешното разтоварване. До момента съм на половин грейпфрут и две чаши чай. Малко изоставам с течностите, но ще наваксам. Ориза мисля да го ям на вечеря, че да правя компания на мъжа ми.

Успех на всички!

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 873
aз пък реших днес от 14.58 до утре 14.58 да съм само на водичка и чай с мед.Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт