Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 83

  • 28 724
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 40
titijo, благодаря за линка!!! Hug Hug Hug


И за кафето!

# 61
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро!  Hug
чакам да ми мине главата и засядам да видя патрона какво казва  Laughing

# 62
  • Мнения: 0
Заповядай, дано да помогне!.....
а ако успееш да свалиш каквито и да е данни от патрона, ще се радвам да споделиш  Peace

# 63
  • Мнения: 472
А,Дари не закачай Бихтерката.Аз ревностно си я защитавам Mr. Green
И аз съм и върла фенка на Бихтер,много я харесвам с плюсовете и минусите и,но смятам че все пак имат двете с Ейшанката нещо общо,може да е ню-ню ама имат Peace

# 64
  • Мнения: 4 706
А,Дари не закачай Бихтерката.Аз ревностно си я защитавам Mr. Green
И аз съм и върла фенка на Бихтер,много я харесвам с плюсовете и минусите и,но смятам че все пак имат двете с Ейшанката нещо общо,може да е ню-ню ама имат Peace
Mr. Green хора вижте - РТЮК следи внимателно сериалите в страната и дали те зачитат моралните ценности и наскоро наложи наказание и на друга продукция – „Забранена любов”, заради изиграна любовна сцена на изневяра.

# 65
  • Мнения: 31 398
Да се почерпим за рождения ми ден!


# 66
  • Мнения: 4 706
Казват, че мъжът бил като уискито, с времето ставали все по-добри! Така, че честито, отлежа с още една годинка!  Mr. Green
 Честит Рожден Ден, Денси  Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 343
Честит рожден ден Денси Hugмного щастие и здраве

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте !

densi Чедтит рожден ден ! Много любов и още толкова късмет . Здраве и щастие .   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Денси, ЧРД! Бъди здрава и заобиколена от много любов. Всичко останало ще си дойде само! Наздраве!!!

# 70
  • Мнения: 0
SIRT SIRTA AŞK



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/sirt_sirta_ask.htm

За любовта при ,която не си лице с/у  лице , а гръб в гръб .  

# 71
  • Мнения: 0
Bade'ye Beklenmedik Tepki



http://www1.haberler.com/bade-ye-beklenmedik-tepki-2495277-haberi/

Публиката е разделена на две едните за любовта на Ейшан другите за Баде .

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 15:34 от dajoan

# 72
  • Мнения: 4 706
Аз съм за Баде!

# 73
  • Мнения: 0
За 50 еп . с превод не мога да кажа много неща , тъй като момичетата от екипа   bouquet  бяха абсолютно прави , доста думи са изречени .
 Няма оставено недоизказано и за приятелството и за предателството . И със всичко бихме могли да се съгласим или не, в зависимост от куп обстоятелства .
Този , който е предал веднъж би предавал и още , и още , и още  , а меже би е и не би предал никога повече .   Thinking
Понякога помагаме на приятелите си дори когато не го искат , но дили това  е истината  или не ?  Thinking
Дори когато сами сваляме маските си ,не можем да бъдем сигурни дали това, което  виждаме е истинското ни лице  Tired
Не е нужно да вижда ме себе си в хората около нас , но е желателно като се погледнем да не се срамуваме от това което вижда ме.  Peace

# 74
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Честит рожден ден, мила Денси!  Hug Heart Eyes

     

Колкото са розовите листчета на тази снимка,
толкова да са щастливите мигове в живота ти!


                            Наздраве!
Hug

Общи условия

Активация на акаунт