Маркес се завръща!!!

  • 2 257
  • 26
  •   1
Отговори
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
http://culture.actualno.com/news_333063.html newsm68

# 1
  • Мнения: 1 749
Край с монопола на славейковските търгаши.

# 2
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Да, и това! Grinning

# 3
  • Мнения: 753
Очаквам с нетърпение!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
вселена, благодаря за статията!   bouquet
Ще очаквам с нетърпение.

# 5
  • Мнения: 85
Толкова се радвам, това е автор който искам да препрочитам многократно и да оставя в библиотеката за децата си.

Дали търгашите на Славейков няма да смъкнат  вече цените а? newsm78

# 6
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Толкова се радвам, това е автор който искам да препрочитам многократно и да оставя в библиотеката за децата си.

Дали търгашите на Славейков няма да смъкнат  вече цените а? newsm78

А, почти съм сигурна, че ще чакат до последно!

# 7
  • Мнения: 9 253
Страхотна новина.
От Славейков веднъж си купих " Хроника на една предизвестена смърт" за 5лв. Продавачката беше объркала в цената,но се усети твърде късно Laughing и вече бях платила.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Най-после... Mr. Green Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 070
Край с монопола на славейковските търгаши.
smile3521 и ще се появат надявам се отново книги като "12 странстващи разказа", която не мога никъде да намеря

# 10
  • Мнения: 0
12-те странстващи разказа дори ще е първото, което Лъчезар Минчев издава := )

# 11
  • Мнения: 4 070
12-те странстващи разказа дори ще е първото, което Лъчезар Минчев издава := )
smile3501 smile3501 smile3501 а Галина Петрова ще е от първите , които си я купуват....една от много малкото книги, които сестра ми взе със себе си в Америка, вече си мислех да я карам да ми ги преснима Wink

# 12
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
12-те странстващи разказа дори ще е първото, което Лъчезар Минчев издава := )
smile3501 smile3501 smile3501 а Галина Петрова ще е от първите , които си я купуват....една от много малкото книги, които сестра ми взе със себе си в Америка, вече си мислех да я карам да ми ги преснима Wink

21 век, а го докарахме до преснимане! Добре, че безумната ситуация най- накрая се разреши.  Grinning

# 13
  • Мнения: 4 070
12-те странстващи разказа дори ще е първото, което Лъчезар Минчев издава := )
smile3501 smile3501 smile3501 а Галина Петрова ще е от първите , които си я купуват....една от много малкото книги, които сестра ми взе със себе си в Америка, вече си мислех да я карам да ми ги преснима Wink

21 век, а го докарахме до преснимане! Добре, че безумната ситуация най- накрая се разреши.  Grinning
smile3521 именноо Wink

# 14
  • Мнения: 2 028
благодаря за темата, защото ме подсети снощи да си препрочета отново някои от "12-те странстващи разказа"... много, много любима книга...   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт