Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 879
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Кофти е, че изобщо съществуват ментетата, но това е проблем, който не засяга само Бг. Преди време бях чела, че в Англия се готвят да въведат специални закони регулиращи точно онлайн търговията с парфюми заради огромния брой ментета. А някои от тях наистина са направо изумителни и съвсем не е просто да бъдат различени от оригинала, приятелката ми е абсолютен парфюмен маниак и ги беше взела за да ги покаже, като куриоз, на нейни познати, също парфюмани, в САЩ. Жалко е но на абсолютно всеки парфюм до един месец след излизането му на пазара се прави реплика Shocked Странно ми е, но като чета за коментирания сайт, се сещам за приказката за царя е гол и не мога да разбера защо е толкова абсурдно да се приеме, че просто предлага добри ментета, но както каза Млечко голяма реклама му хвърляме Laughing

# 661
  • Мнения: 2
и аз съм твърдо "ЗА "- parfumi-shop.net  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 662
  • Мнения: 31 429
Не може да се каже, че сайта продава добри ментета, защото на мен лично ми е продавал няколко пъти и то абсолютни оригинали. Купувам само много скъпа, нишова парфюмерия и там ми продават оригинални продукти на страхотно конкурентни цени. Не бих купила обаче Шанел или Диор нито от този сайт, нито от който и да било друг. В момента в които заредят Том Форд Приват колекшън на устройващи ме цени веднага ще купя пак и ще ми донесат оригинал сигурна съм.

# 663
  • Мнения: X
Densi щом купуваш определени парфюми а не искаш да си купиш тези на Шанел и Диор примерно значи и ти не им вярваш достатъчно, че да рискуваш!!!!Определено предлагат ментета в това съм абсолютно сигурна защото аз получих два пъти ,вероятно ги мешат ментета и оригинали и си избиват хората парите!Може и да се пробваш да поръчаш и пак да пишеш тука!А пък за парфюмните ценителки тука мога да кажа че някои щъкат из продавалника и две три си купиха парфюми мноооого добри имитации в оригинални бутилки каквото и да значи това от една дама и никоя не разбра след 40 положителни коментара ,че тя продава ментета докато една не се усети и писа че са просто уникални ментета едно към едно с бутилката ,но течността вътре не е истинския парфюм

# 664
  • Мнения: 31 429
Шанел и Диор не бих купила никога от друг освен от официален вносител, понеже те имат страшно много ментета, а аз мразя искрено ментетата и не бих се примирила да дам парите си за тях.
Такива теории, че пращат избирателно ментета и оригинали се чуват много често, но че парфюмите им са само ментета не е вярно. За съжаление риска в нета е винаги доста голям, но които иска цени няма друг избор. В Сефора всичко е оригинал, но цените са тройни.
Да знам за случая в Продавалника. Оттам не пазарувам. Peace

# 665
  • Мнения: 0
Densi, ако говориш за Том Фордовете от преди 3-4 месеца, които се появиха почти по едно и също време в няколко български сайта, ми позволи да се съмнявам, че си получила оригинал, по чиста случайност, с абсолютна сигурност знам, че те са точно от тези трудно различими ментета Peace Нямам намерение да споря с теб и щом  те радва мисли си, че е оригинал Peace
BTW като човек имащ опит във външната търговия, макар и на съвсем друго ниво, искам да ви уверя, че е много наивно да си мислите, че даден магазин продава между другото ментета, затова и си позволявам да кажа, че продуктите им не са оригинални.

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 19:32 от Dolly84

# 666
  • Мнения: 31 429
Не не говоря за тях, говоря за предстоящите зареждания. О всъщност моя приятелка взе оттам Том Форд, както и много дами от форума парфюми и са оригинали. И аз не желая да споря с теб, защото са сравнявани паралелно в бутика на ЕЛ и бутилките и ароматите. Wink На моя нос ли да вярвам или на твърденията на някого?! Whistling Или и в бутика продават ментета?

# 667
  • Мнения: 813
 Joyох всички се съмняваме къде с основание къде не ама да казваме че Денси не мое да различи менте от оРгинал ми се струва като комедия направо. Да си пожелаем да не попадаме на ментета  ooooh! Наближава празник да внимаваме откъде , как, какво купуваме и да се сдобием с красиви аромати  Peace

Уважавам всяко мнение но аз лично мога да хвърля обвинение само при положение че в къщи имам бутилка от даден аромат купен от официален магазин да речем и съм купила същата от сайт , сравня и не са еднакви.Тогава мога да дигна патардия, иначе не вярвам на никой нос , близки, сестри, познати, и тн само на моя нос и очи. Ама то като го имам защо ми е от сайт hahahaи така става че не мога да сравня аджеба каква е тая работа с ментетата. Crossing Arms

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 20:06 от raz_nejena

# 668
  • Мнения: 0
За съжаление няма човек, който да не може да се подведе, ти вярвай на носа си, аз на факти, но и на мен ми е странно като си толкова сигурна в този сайт защо ходите да сверявате продуктите? Спора наистина е безмислен само една данъчна проверка, което не е толкова трудно да се инспирира, може да даде адекватни отговори Peace

# 669
  • Мнения: 813
За съжаление няма човек, който да не може да се подведе, ти вярвай на носа си, аз на факти, но и на мен ми е странно като си толкова сигурна в този сайт защо ходите да сверявате продуктите? Спора наистина е безмислен само една данъчна проверка, което не е толкова трудно да се инспирира, може да даде адекватни отговори Peace
Thinking Thinkingкакво те спира да действаш и да ни информираш после

# 670
  • Мнения: 0
Непременно, но нали знаеш, няма по-сляп от този, който не иска да види Simple Smile Чудя се, момичета как не си задавате въпроса от къде се снабдяват тези сайтове, как поддържат с пъти по-ниски цени от официалните, откъде се взимат тези количества тестери и други в този дух, и само не ми казвайте, че и чуждите сайтове цените са такива, защото кой е казал, че като е чужд сайта не предлага същите ментаци Laughing

# 671
  • Мнения: 813
EEEE ти пък сега как е възможно така да ни обиждаш. LaughingКак да не си задаваме тези въпроси мила, задаваме си ги и още как.Точно затова наглеждам тая тема, да видя , да чуя не се питаш само ти за ментетата бъди убедена. Съмнявам се и в наши и в чужди лично аз но се питам защо винаги около празници тази тема се активизира  hahahaсмешни са ми тези дето си мислят че могат да спрат гората да се разлиства хихи. Ще има хора които купуват от реални магазини , такива които пазарят от виртуални и ти това няма как да го промениш. Лично аз понеже съм доста мнителна си отварям очите и внимавам.Купувам си шИнелите от магазин , понякога разменям , рядко от нета купувам наистина но издънки не съм имала. А ти ако искаш да си полезна ни препоръчай от къде да купуваме иначе преливаме от пусто в празно.Кажи според теб от къде да се снабдяваме с аромати това искам да чуя. bowuu

# 672
  • Мнения: 0
Извинявам се, никого не съм искала да обидя Embarassed За съжаление не мога да ти препоръчам никой сайт, защото, макар и да имам излишно голяма бройка, никога не съм купувала парфюми онлайн и аз влязох в темата за да се информирам, но срещнах основно дитирамби за единствения сайт който познавам и чийто определено фалшив продукт лично видях и това ме провокира да се включа. Още веднъж се извинявам ако съм засегнала някого, в крайна сметка това откъде ще пазаруваме е въпрос на личен избор Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 5
Мацки,да рискувам ли с това? http://monami.bg/products/6579-6579-Marina-de-Bourbon-Prince-Blanc.html
Някакви мнения за сайта и парфюма?Поръчвам го "на сляпо' и се притеснявам дали е оригинал  Rolling Eyes

# 674
  • Мнения: 31 429
Тези парфюми ги има в София в Блик. За този сайт съм чувала добри мнения от парфюмна дама, но аз лично никога не съм го ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт