Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 780
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5
Мерси Densi,
но аз не съм от София и няма как да отида и да ги видя .Но бих помолила- ако някоя парфюмна дама има път към Блик да хвърли едно носле на така желания от мойто мъжле  парфюм. ( както и другите мъжки на Марина де Бурбон)  Praynig

# 676
  • София
  • Мнения: 5 517
Благодаря за отговорите относно Еуфорията!

Обаждах се в парфюми-шоп.нет и ги попитах за кои марки тестери като ги поръчам мога да получа оригинален парфюм,
Я чакайте малко,аз ли живея в заблуда и си мисля че тестерите са оригинални парфюми на които или им липсва капачката или опаковката  newsm78

# 677
  • София
  • Мнения: 5 658
Не, не си в заблуда, точно така е  Peace Тестерите са оригинални парфюми. Предполагам, че betina_st е искала да каже при поръчка на тестер да доставят продукт. Понякога се случва при транспорта да се повреди кутията на продукта или запечатката с целофан например и тогава го продават на цената на тестер, но това са инцидентни случки. В чуждите сайтове тези неща са разграничени - unpackaged (без опаковка) е различно от tester. Тестерите (оригиналните) обикновено имат щампа или стикер с надпис Tester - Not for sale/Demonstration only и понякога и пирамидата на парфюма. Тук се наложи използването на обозначението "без опаковка", защото на практика тестерите не са за продажба и това се наказва.

# 678
  • Мнения: 813
Извинявам се, никого не съм искала да обидя Embarassed За съжаление не мога да ти препоръчам никой сайт, защото, макар и да имам излишно голяма бройка, никога не съм купувала парфюми онлайн и аз влязох в темата за да се информирам, но срещнах основно дитирамби за единствения сайт който познавам и чийто определено фалшив продукт лично видях и това ме провокира да се включа. Още веднъж се извинявам ако съм засегнала някого, в крайна сметка това откъде ще пазаруваме е въпрос на личен избор Heart Eyes
Peaceаз също  като теб се чудя откъде толкова тестери по сайтовете оказва се че май повече тестери има на места отколкото парфюми а не би трябвало да е така, но може би и при ментосването се отчита търсенето Laughing Laughing LaughingЩом човек купува само от магазин значи няма какво да се вълнува от сайтове и да се затормозява Blush Embarassedискрена съм. За съжаление не винаги можем да купуваме само от набримчените цени на магазините нали Wink

# 679
  • Мнения: 0
На мен ми е интересно, ако някой има инфо, как точно парфюмът стига от там където е произведен до който и да  е интернет магазин, като лично съм се сблъсквала с факта, че всяка голяма фирма работи само и единственно с официалния представител за дадената страна, а и всичко това е съпроводено със съответната документация, и не е възможно просто така да отидеш и да купиш 2-3 тира стока от Диор, Шанел или която и да е друга компания. Ако успея да си изясня как изминават този път може би няма да съм и толкова предубедена Simple Smile

# 680
  • BG-DE
  • Мнения: 5 099
Браво, Dolly84, най-накрая някой да зададе интелигентно въпроси, от които очевидно всички бягат. Днес случайно попаднах на тази не скорошна информацияhttp://dnes.dir.bg/news/gdbop-falshivi-stoki-7535882?nt=4, но пък може би тя дава отговор на въпроса за пътя на "абсолютните оригинали" до интернет магазините. А, на мен ми е интересно и защо така наречените тестери, у нас са в някакви долнопробни мукавени кутийки, като на два пъти в чужбина ми се е случвало в магазин да отворят пред мен нов тестер и той си беше в нормална, но бяла, кутия дори с целуфан. Mr. Green

# 681
  • Мнения: 303
Привет!
Нокой случайно да е поръчвам от този сайт ТОЧНО Агент провокатора и дали си има скоба, както всички, че от тая снимка не става ясно?
http://parfumi-shop.net/bg/ezine/show/agent-provocateur.php  newsm78

# 682
  • Мнения: 716
Аз! - има си скоба, разбира се Simple Smile

# 683
  • Мнения: 31 351
Те и тестерите имат скоба. Пробвала ли си го? Този аромат е много труден.

# 684
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Привет!
Нокой случайно да е поръчвам от този сайт ТОЧНО Агент провокатора и дали си има скоба, както всички, че от тая снимка не става ясно?
http://parfumi-shop.net/bg/ezine/show/agent-provocateur.php  newsm78
много ми е интересно- как може в Бюти Зоун този парфюм да е 120лв за 30мл, а онлайн 59лв???  Все пак това си е точно наполовината!!!! Миналата седмица от БЗ си купих  Agent Provocateur Emotionnelle за 120лв - 30мл - еми ЯД МЕ Е !!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 12:35 от De Ja Vu

# 685
  • Мнения: 25
Момичета, мога ли да се доверя на този сайт за покупка на парфюм? newsm78http://shopping.bg/%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D … D1%8E%D0%BC%D0%B8

# 686
  • София
  • Мнения: 82
Здравейте, имам нужда от съвет  Simple Smile
Искам да си поръчам парфюм от parfumi-shop.net, но се колебая между тези без опаковка и нормалните. Открили ли сте разлика в аромата/трайността?

# 687
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Здравейте, имам нужда от съвет  Simple Smile
Искам да си поръчам парфюм от parfumi-shop.net, но се колебая между тези без опаковка и нормалните. Открили ли сте разлика в аромата/трайността?
petleto,  поръчвала съм мъжки в двата варианта. не открих разлика. Освен разбира се, в цената. Ако е за лична употреба, може да си спесиш опаковката, която излиза около 10-20 лв.

# 688
  • Мнения: 198
Да доложа - поръчах от Парфюми шоп нет Kenzo L'amour 50 ml. Доволна съм - не съм се втелявала, но си имаше и опаковка и си мирише както трябва и е траен колкото съм свикнала, имайки предвид колко влажно и студено е времето. По принцип трайността много си зависи от типа на аромата - купих скоро едно Gucci by Gucci, но за моя нос е твърде лекичко и бързо спирам да го усещам. Уверена съм в произхода, просто самата миризма е такава. Та хем бях скептична, хем поръчах, дано все така без проблеми да е. И цената е ок - 70 лева. Не е твърде евтино, но в Дъглас и подобни е към 100, така че съм хепи.

# 689
  • Мнения: 716
Да, добре е човек да знае кой парфюм в оригинал е слаб, за да не се терзае излишно Peace... Гледаш го уж стабилен Gucci by Gucci edP, а и на мен ми стои твърде близо до кожата (подкожно-потънал направо) Confused. Гучи едп (първото) също иска яко наслагване, Галиано едп - и той... Амм' тия хора парфюмеристите да готвят по-силно!  chef нЕкои го обичаме хард.

Общи условия

Активация на акаунт