САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 60

  • 70 139
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 209
Цвети,от каталога се взимат реф№ на артикулите.С тях ги вкарваш в кошницата.Не съм пробвала днес дали нещата се намаляват.Не ми остана време. Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 2 296
Мацки...малко тъп въпрос, но не намерих отговор...
Каталога, който Евка е пуснала е за стоки, които ги няма в сайта? Действат ли им новите кодчета и върху намалената вече цена от катлога ли действат. И миналия път не схванах "каталожното" поръчване  Embarassed
Ако сметнете поста за спам, поне с 2 думички някой да ме осведоми за отговора и може поста ми да бъде изтрит.
Специални балгодарности на Ева за темата и за всички кодове. Благодарности и на другите момичета, както е ясно много малко хора ровят и търсят кодове за да има за всички- аз не съм от тях, балгодаря ви!
Цвети, този сниман каталог е за тази колекция   но в сайта е омешана заедно с новата пролетна к-я.
В каталога артикулите са намалени с 30% , кодът, който е в самия каталог е 43001 , за лилавия Бенсимон. Но нещо не ще да намалява артикулите от каталога по реф....
Определено артикулите от сайта и от каталога са с различни реф.№!
Надявам се да пуснат изгодни кодове, както стана есента с хартиените детски каталози.... Crazy

# 62
  • Мнения: 49
28886 -  Безплатна доставка над 29€.

# 63
  • Мнения: 394
Ти старшинство ли искаш, Рали?
Не!

Добре, заравям томахавката. Пък и като не говоря face to face с човека, няма как да знам със сигурност как и с каква интонация говори. Не се ядосвам лесно, ама съм радетел за справедливост Simple Smile
Но апелирам, ако е възможно, за малко повече толерантност, защото пример: Реших онзи ден да питам нещо в другата тема и някаква жена, непозната за мен, клиент на Ларедут сигурно 2г след мен, без да съм я питала ми се сопва. Не е приятно. Затова споменах за старшинството, защото сякаш не искам да се усеща в темите на Ларедут някаква едва ли не неприязън към новите потребители, защото всички сме били нови, нали  Peace

# 64
  • Мнения: 109
Здравейте,искам да попитам може ли да пусна едни дънки за 7Е с някой от кодовете 61158 , 65943 – БД без минимална сума.без да имам минималната сума от 10Е?Благодаря ви предварително

# 65
  • София
  • Мнения: 530
Здравейте,искам да попитам може ли да пусна едни дънки за 7Е с някой от кодовете 61158 , 65943 – БД без минимална сума.без да имам минималната сума от 10Е?Благодаря ви предварително


Минималната сума от 10Е не е ограничение за кодовете, а за ЛР да си изтеглят парите от кредитната/дебитната карта, като в противен случай се получава така наречената "дебитна нота", която е обяснена в сайта/темата за ЛР.
Така че без зависимост от това дали и кой код изпозлваш, гледай поръчката ти да е за минимум 9,10 Е, за да може след начисляването на таксата за обработка от 10%, общата стойност на поръчката ти да е най-малко 10,01 Е. А относно кода няма кой по-добре да ти отговори от това да пробваш - или ще се хване при теб с конкретното съдържание на кошницата ти, или не. И вече ако не хване и не знаеш защо - питай, ще видим с какво можем да бъдем полезни.
Успех!  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 2 296


Добре, заравям томахавката. Пък и като не говоря face to face с човека, няма как да знам със сигурност как и с каква интонация говори. Не се ядосвам лесно, ама съм радетел за справедливост Simple Smile
Но апелирам, ако е възможно, за малко повече толерантност, защото пример: Реших онзи ден да питам нещо в другата тема и някаква жена, непозната за мен, клиент на Ларедут сигурно 2г след мен, без да съм я питала ми се сопва. Не е приятно. Затова споменах за старшинството, защото сякаш не искам да се усеща в темите на Ларедут някаква едва ли не неприязън към новите потребители, защото всички сме били нови, нали  Peace
И аз съм радетел за справедливост! Но явно наистина понякога нещата се тълкуват по различен начин! Специално с теб имаме пререкания не за първи път... Laughing Възможно ли е хора с еднаква цел да не могат да намерят общ език? Мисля ,че е време.
В никакъв случай  не тая и никога не съм  изпитвала неприязън към новите и неопитни потребители! И аз съм била нова и аз съм задавала елементарни и предъвкани и изплюти в първите постове въпроси... Понеже рядко пазарувам от други сайтове, съвсем отскоро започнах..и установих, че за да се пазарува абсолютно изгодно в Ларедут е най-трудно! Така както странях от E-bay, защото си мислех, че е супер сложно, така осъзнах колко сложен  и непредвидим е Ларедут.
Нямам против потребители, които примерно пазаруват само по намаления, и както непрекъснато има промени и обновления и нови сложности за пазаруващите е естествено хората да  не са наясно. Но щом като си си направил сметка и имаш желание да пазаруваш изгодно и евтино, редно е да си направиш елементарно усилие да събереш актуалната информация.
Но хора, които са в темите от години и непрекъснато задават едни и същи въпроси, не четат,когато им се отговаря и се самоцитират (няма да цитирам никове, че съвсем черна ще стана) наистина ми идват в повече.
И моята цел, вече като автор на тази тема, е да се постараем заедно да я поддържаме в приличен и читаем за всички вид. За да може като влезе човек по-лесно да открие нужния му код и информация! Има достатъчно кодове в нета, нали, това са твои думи... Но щом като сме тук, нека да се постараем да е по-уютно и приятно!


И от мен пример от вчера, и аз попитах за отзиви за едно детско яке, благодаря много на момичето, което се отзова веднага! Но ако трябваше да се направи забележка, щяха повече хора да се изредят....

Здравейте,искам да попитам може ли да пусна едни дънки за 7Е с някой от кодовете 61158 , 65943 – БД без минимална сума.без да имам минималната сума от 10Е?Благодаря ви предварително

Кати, не те съветвам да пускаш под 10 евро, или ще ти я откажат с мотива , че не могат да изтеглят парите, или ще я получиш с Дебитна нота.

# 67
  • Мнения: 62
Момичета и аз да се включа с 2 успешни попадения:
W2Q1W,W1Q2W и на двата ми даде БД и подарък,дано са ви полезни Peace
Какъв е подаръкът, който дава кода?
Благодаря предварително!

# 68
  • Мнения: 317
Момичета и аз да се включа с 2 успешни попадения:
W2Q1W,W1Q2W и на двата ми даде БД и подарък,дано са ви полезни Peace
Какъв е подаръкът, който дава кода?
Благодаря предварително!
W2Q1W----- > 4 blank peaces
W1Q2W-------> Blank sac

# 69
  • Мнения: 22
W2Q1W----- > 4 blank peaces
W1Q2W-------> Blank sac
второто трябва да е някаква бяла чанта, а първото 4 броя какво са?

# 70
  • Мнения: 22
моля, предложете (освен горните два) код за БД + някакво подаръче, като имате предвид, че поръчката е за 20Е Praynig

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
На първата страница има "предложени" доста кодове с подаръци, намаление, БД... Избираш и пробваш! А ако имаш претенции какъв точно да бъде подаръкът, може да пишеш на редутци с предложения Whistling

# 72
  • Мнения: 394
albenab , като напишеш пост, отстрани в дясно на написаното има едно моливче, което се използва за редакция на поста(така се предотвратява писането на постове един след друг Wink ).
А иначе засега никой не знае какви точно са тези подаръци, и на мен ми е много любопитно..
Ева, права си!  Peace (абе, ти да не си Водолей  Laughing )

# 73
  • София
  • Мнения: 2 296

Ева, права си!  Peace (абе, ти да не си Водолей  Laughing )
Laughing Да, Водолей съм!

Относно снимките на подаръците, в момента, в който изровя, веднага ще ги публикувам тук, както и винаги го правя!

# 74
  • Мнения: 11 607
Благодаря на Евка за хубавите кодчета, благодарение на които всички тук пазаруваме изгодно!  bouquet  bouquet  bouquet


Тези обувки как най-добре може да се намалят - http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-forme-derbies-en-croute … =2&pos=18_n_n - 50121 не ми върши работа....

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 20:20 от Мама Цоцоланка

Общи условия

Активация на акаунт