МБАЛ Бургас - III

  • 57 503
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 180
Всичко е индивидуално.Ако няма проблем с теб на 5-я ден изписват(демек 4 нощувки)

# 31
  • Мнения: 84
Благодаря за бързите отговори Hug  bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момичета моля да ми кажете как стоят в момента нещата с ангажирането на лекар за раждането.Плаща се в болницата за избор на екип или уговорката е лична с лекаря.
Благодаря предварително

# 33
  • Мнения: 1
Момичета моля да ми кажете как стоят в момента нещата с ангажирането на лекар за раждането.Плаща се в болницата за избор на екип или уговорката е лична с лекаря.
Благодаря предварително
и двата вариянта са възможни,зависи от лекаря и смяната му,а и да не е на смяна пак може само на него да платиш,аз на никого лично не съм плащала,но доктора ми ме повика в смяната му и така,само почерпих защото му бях много благодарна,пари не ми е искал

# 34
  • Мнения: 23
здаравейте момичета искам да ви попитам нещо..ако имате показатели за секцио....плаща ли се или си избираш ден отиваш и всичко минава по клинична пътека...става въпрос за секцио примерно заради седалищно разположено бебе или пък ниска плацента не за такова наложило се в последствие...надявам се да ме разбрахте..блг предварително

# 35
  • Мнения: 180
Ако секциото е по медицински причини,се прави планово.Уговаря се дата с доктора който си избрала и ако датата съвпада със смяната на доктора не се плаща.
Ако тръгнеш да раждаш преждевременно преди уговорената дата ще те оперира дежурният екип който е на смяна-без пари.Ако искаш да извикаш доктор който не е на работа в момента в който раждаш-плащаш.
Това е. Peace

# 36
  • Мнения: 23
Ако секциото е по медицински причини,се прави планово.Уговаря се дата с доктора който си избрала и ако датата съвпада със смяната на доктора не се плаща.
Ако тръгнеш да раждаш преждевременно преди уговорената дата ще те оперира дежурният екип който е на смяна-без пари.Ако искаш да извикаш доктор който не е на работа в момента в който раждаш-плащаш.
Това е. Peace

благодаря  bouquet

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 16 338
Момичета искам да ви питам за някакви отзиви за другите лекари,които са останали в родилното?
Нищо не ми говорят като имена.
След някоко месеца ми предстои раждане.

# 38
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Освен Лазарова ли? Аз и от Душепеев съм много доволна. Дори когато ми предстоеше раждане се колебаех кого да извикам - Лазарова или Душепеев и то стана така, че ми се паднаха и двамата на смяна.
Факалиева изражда една мама с която съм всеки ден в парка. Много е доволна от нея.
Трепечов пък е наблюдавал друга моя приятелка, но е раждала при Душепеев. От нея съм чувала добри отзиви за Трепечов.
Това е което съм чувала от близки хора.
Иначе също съм чела тук във форума добри отзиви и за Иванов,  въпреки че не го знам даже кой е този човек.... И съм чела лоши работи за Шок.
Ако ти се падне да раждаш делничен ден предиобед 100% ти се пада Душепеев. Той е всеки делничен ден от 7 до 14 ч.
Ау за малко да забравя Миринчев!!! Той ме прие. Много любезен, с много добри впечатления съм от него. Научи ме как да дишам на контракциите. Прави ми преглед за разкритие - много беше внимателен и ехограф ми прави и идваше в предродилна да ме наглежда, а смяната му вече беше свършила или към края си. Прие ме в 5:30 и до към 7, 7:30 ме наглеждаше.
Общо взето само добри са останали като изключим Шок. Аз като ме приеха питах кой е на смяна и си реших на момента дали ще искам екип или не. Като ми каза акушерката Миринчев и после Лазарова и Душепеев и нямаше нужда да плащам на болницата.

# 39
  • Мнения: 498
Момичета, някой има ли пресни отзиви от патологията ?  Praynig Моля да сподели- условия, лекари.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 111
Браво на майките:)

http://www.burgasinfo.com/news/view/12/27847/

Явно за онези столове става въпрос, дето аз като една назадничава в технологиите исках допълнителни обяснения.

# 41
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Браво на майките:)

http://www.burgasinfo.com/news/view/12/27847/

Явно за онези столове става въпрос, дето аз като една назадничава в технологиите исках допълнителни обяснения.

 newsm44  Аз също гласувах! Добра работа свършихме! Браво на всички нас   Hug

# 42
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Браво Peace Столчетата са супер удобни имаше нужда от тях

# 43
  • Мнения: 776
 elissee, аз бях в Патологията през месец Юли и Август. Условията не са лоши и отношението на лекарите и акушерките. В стаята има климатик, телевизор(за него се плаща), банята и тоалетната са в стаята. Не се ремонтирани, но се понасят, винаги имаше топла вода. Ако те инерисува нещо по- конкретно питай.
  За докторите, които са в Родилното, аз препоръчвам др. Миринчев. Невероятен специалист и човек. И мене ме научи как да дишам по време на контракции. След раждането като идваше на визитация пак имаше страхотно отношение и се интерисуваше как е и бебето.

# 44
  • Мнения: 8
Момичета, препоръчайте ми лекар за секцио. Може ли някоя от вас да ми каже как върви тарифата за ангажиране на лекар за такова раждане? Предстои ми секцио през април и трябва да се подготвя, защото лекаря, който ме следи не може да ме оперира.  Rolling Eyes Започвам да се притеснявам вече.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт