Помогнете - диагноза?!?

  • 10 816
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Здравейте,
 някой може ли да ми даде информация относно фонд за лечение в чужбина? Благодаря предварително  Praynig

# 61
  • Мнения: 1 841
Здравейте,
 някой може ли да ми даде информация относно фонд за лечение в чужбина? Благодаря предварително  Praynig

Зная само, че най-добрата онкохематологична клиника е във Франция. Но с друга информация за съжаление не мога да помогна. Всеки ден се сещам за вас, как вървят нещата, какво казват лекарите?

# 62
  • Мнения: 2
Ами да чукна на дърво... за сега много добре. Докторите имаха съмнение и мислеха, че болестта се е развила, но за щастие резултатите показаха, че няма признаци за нея в главата. Започнахме химиотерапията, водихме кръводарители и с изкл. на афтите и едно кръвотечение от носа, тя се чуства добре. В болницата атмосферата е смразяваща, но няма как, стискаме зъби, борим се и ако ГОСПОД е решил  Praynig ще се оправим.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Пожелавам ви сили!

# 64
  • Мнения: 1 841
Ами да чукна на дърво... за сега много добре. Докторите имаха съмнение и мислеха, че болестта се е развила, но за щастие резултатите показаха, че няма признаци за нея в главата. Започнахме химиотерапията, водихме кръводарители и с изкл. на афтите и едно кръвотечение от носа, тя се чуства добре. В болницата атмосферата е смразяваща, но няма как, стискаме зъби, борим се и ако ГОСПОД е решил  Praynig ще се оправим.

Много се радвам на добрите новини!  Grinning Дай Боже да са все такива! Много е хубаво, че понася добре терапията. Афтите са най-малкия проблем и почти при всички се случва. Спомням си, че д-р Спасов изписа едно лекарство - сироп - против афтите. Беше скъпо, но наистина помагаше. Забравих му името, но май беше нещо като "Орунгал". Искам само да ти кажа и още нещо: когато лекарите откриха болестта, ние изпратихме всички документи и изследвания за още едно мнение и до тази клиника във Франция и оттам ни върнаха отговор, в който ни казаха, че диагнозата е вярна и лечението е адекватно. Стискам палци и пак да ни зарадваш с добри новини!

# 65
  • Мнения: 2

Искрени благодарности ! Hug

# 66
  • Мнения: 2
Ами да чукна на дърво... за сега много добре. Докторите имаха съмнение и мислеха, че болестта се е развила, но за щастие резултатите показаха, че няма признаци за нея в главата. Започнахме химиотерапията, водихме кръводарители и с изкл. на афтите и едно кръвотечение от носа, тя се чуства добре. В болницата атмосферата е смразяваща, но няма как, стискаме зъби, борим се и ако ГОСПОД е решил  Praynig ще се оправим.

Много се радвам на добрите новини!  Grinning Дай Боже да са все такива! Много е хубаво, че понася добре терапията. Афтите са най-малкия проблем и почти при всички се случва. Спомням си, че д-р Спасов изписа едно лекарство - сироп - против афтите. Беше скъпо, но наистина помагаше. Забравих му името, но май беше нещо като "Орунгал". Искам само да ти кажа и още нещо: когато лекарите откриха болестта, ние изпратихме всички документи и изследвания за още едно мнение и до тази клиника във Франция и оттам ни върнаха отговор, в който ни казаха, че диагнозата е вярна и лечението е адекватно. Стискам палци и пак да ни зарадваш с добри новини!

Да и ние се жабурим сега с този Орунгал, дано помогне. Благодаря ви за подкрепата !  Hug

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте,
 някой случайно да знае... дали е нормално температурата на болния да е много често висока и да стига 40 градуса??? Sad

# 68
  • Мнения: 2 485
Здравейте,
 някой случайно да знае... дали е нормално температурата на болния да е много често висока и да стига 40 градуса??? Sad

Това е катастрофа! Дали няма и някой вирус? Какво ви обясняват?

# 69
  • Мнения: 2
 Cry Преди 4 дена имаше резултати за начален стадий на пневмония, но от тогава я лекуват с мн. антибиотицив, но явно не е преминало... сега почнаха и някакви "храни" за подсилване на организма.

# 70
  • Мнения: 1 841
Cry Преди 4 дена имаше резултати за начален стадий на пневмония, но от тогава я лекуват с мн. антибиотицив, но явно не е преминало... сега почнаха и някакви "храни" за подсилване на организма.

Брат ми редовно вдигаше температура по време на и след химиотерапия. Не зная какво означаваше това. Той казваше, че и на други болни в отделението им се случва да вдигат температура. Като му даваха дексаметазон, температурата се овладяваше, но ако спреше с дексаметазона, пак започваше да вдига. Дано да премине! Дано организмът да се пребори с болестта! Прегръщам ви - зная колко ви е трудно!  Hug

# 71
  • Мнения: 2
Благодаря  Hug Днес бяхме на свиждане в болницата... докторът ни даде етапна епикриза(бяхме помолили) и на нея, до колкото виждам, става ясно : прекурсорна В-лимфобластна левкемия Sad мисля си, че това е най-лошото  Cry

# 72
  • Мнения: 1 841
Благодаря  Hug Днес бяхме на свиждане в болницата... докторът ни даде етапна епикриза(бяхме помолили) и на нея, до колкото виждам, става ясно : прекурсорна В-лимфобластна левкемия Sad мисля си, че това е най-лошото  Cry

Защо мислите, че това е най-лошото? Думата "прекурсорна" ли ви плаши? (Потърсих в нета, но не разбрах какво означава) Може пък и да не е чак толкова лошо. Докторът какво каза? Толкова ви съчувствам - ние минахме по съвсем същия път! Всичко ми е до болка познато. Единственият съвет, който мога да ви дам, като човек минал по този път, е - бъдете готови за всичко. Примирете се с най-лошото (много помага) и се надявайте на най-доброто! Ако мога с нещо да ви бъда полезна - винаги може да разчитате на мен! В кой стадий е болестта?

# 73
  • Мнения: 2
Ами не знам, вече и най-малкото ме плаши. Praynig Моля се на ГОСПОД и се надявам да ни даде шанс, да се излекуваме. Доктора каза, че болестта е в начален стадий, не се е развила до мозъка и за сега химията действа добре. Косата и тъкмо започна да пада, но тази пневмония с 40гр. температура...

# 74
  • Мнения: 1 841
Ами не знам, вече и най-малкото ме плаши. Praynig Моля се на ГОСПОД и се надявам да ни даде шанс, да се излекуваме. Доктора каза, че болестта е в начален стадий, не се е развила до мозъка и за сега химията действа добре. Косата и тъкмо започна да пада, но тази пневмония с 40гр. температура...

Щом докторите са спокойни - не се тревожете и вие, явно всичко е под контрол. Нормално е по време на терапия да има чести инфекции и висока температура. Когато болестта е в начален стадий, по-лесно се поддава на лечението. Всичко ще бъде наред! Животът на всички ни е в Божиите ръце - лекарите са само инструмент в Неговите ръце. Ако си има дни жената, всичко ще мине благополучно.

Общи условия

Активация на акаунт