Преоценени маркови дрехи?

  • 171 695
  • 199
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 272
Да, на ул."Гео Милев" се намира един такъв магазин. Преди няколко месеца го взривиха, но за щастие нямаше жертви. Само материални щети.
Не виждам нищо евтино там. Но пък грозно и скъпо има в изобилие.

# 31
  • Мнения: 612
Яна моля те Praynig кажи къде са тези магазини, аз си мисля за един на Богориди, ама дали е един от тях? Thinking
Има два с абсолютно еднаква стока (преоценени) на уличката, която пресича Александровска в долния край на "Валинтина", но не този дето е с лице към главната, а завиваш в ляво(на гърба му). Другия е на същата пресечка, но от другата страна на главната. Този с конфискуваната стока не мога да ти обясня къде е  Sad. Уличката е някъде зад денонощния магазин Абсолют, в бяла кооперация с вход като тунел, в ляво има врата към мазе, но долу е направено прилично. Външно никак не подсказва, че е магазин. Цените не са евтинки, но пък прилични в съотношение цена-качество. Има доста маркови дрехи, а също и ишлимета на които си пеше "Произведено в България", което за мен си е гаранция за качество. В Меден Рудник също има едно магазинче с ишлимета (ако си на близо прати ЛС да ти обясня къде е). Има дрехи на Манго, Мотиви, НМ, Бенетон, Есприт ... Също не е на безценица, а на нормални цени.
  bouquet Благодаря ти, в центъра съм и първите са ми по-удобни, непременно ще ги видя.

# 32
  • Мнения: 262
Магазинът на "Гео Милев" и на "Черловна" са на един и същ човек. Аз не мисля, че там дрехите са "оригинални", същите ги продават и по другите магазини, и цените им не са кои знае колко ниски.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 790
На нашето пазарче лятото се откри подобен магазин - маркови преоценени дрехи.

Наистина не са скъпи и са по 1 от вид, тоест няма две еднакви блузи или от 1 блуза да има различни цветове. Което от една страна е добре - няма да срещнеш друг с подобна дрешка като твоята.  Simple Smile

Но някои неща например ми изглеждат малко старомодни.... Rolling Eyes

Има хубави ризки по 7-10 лв, панталони дънки по 10-15 лв, блузките са по 6-7-8-10 лв и т.н.

Аз оттам си бях взела една риза с 3/4 ръкав, май за 8 лв....
Имаше тогава и един костюм - сако и панталон само за 20 лв, ама се оказа прекалено голям за мен, а уж пишеше, че е 38 номер.... Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 7 640
да се включа като черна станция, но това ми звучи като по-скоро дрехи втора употреба, от тези , които не са носеви, с етикети.
№38 не ти е станал, з-то е 42-44 според бг стандарта Grinning

# 35
  • Мнения: 4 916
И аз да кажа за ишлемето - виждала съм продавачки да разшиват етикети от дрехите, преди да ги окачат по закачалките. С половин уста обясняват, че всъщност дрехите са "маркови", т.е. шити във цехчето на техния чорбаджия за "Манго" или "Райфъл" с платове и кройки на чужденците. Винаги има някакъв процент "фира", но те нямат право да го продават на територията на страната с етикетите на голямата марка, защото тя работи с някой местен вносител, който пък е инвестирал в реклама, платил е някакви данъци и др. такива и "фирата" го удря право в джоба.

Така че е нормално във всеки град да има по няколко такива магазинчета, в които да се продават нелегални "ишлемета". Има и аутлети, които също са добър вариант за пазаруване.

# 36
  • Мнения: 3 010
На нашето пазарче лятото се откри подобен магазин - маркови преоценени дрехи.

Наистина не са скъпи и са по 1 от вид, тоест няма две еднакви блузи или от 1 блуза да има различни цветове. Което от една страна е добре - няма да срещнеш друг с подобна дрешка като твоята.  Simple Smile

Но някои неща например ми изглеждат малко старомодни.... Rolling Eyes

Има хубави ризки по 7-10 лв, панталони дънки по 10-15 лв, блузките са по 6-7-8-10 лв и т.н.

Аз оттам си бях взела една риза с 3/4 ръкав, май за 8 лв....
Имаше тогава и един костюм - сако и панталон само за 20 лв, ама се оказа прекалено голям за мен, а уж пишеше, че е 38 номер.... Rolling Eyes

Киса ще обясниш по подробно къде по точно се намира магазина, на кое пазар4е?

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Има един магазин,който е с преоценени стоки на Fan Point.Зад съдебната палата,до стил 99 се намира.

Можеш ли малко по-точно да ми обясниш?
Къде е този Стил99,не съм виждала там,аз и не съм ходила скоро де. Blush
ми трамвай 5 спира на съдебната палата,след това завърта по "Цар Борис",преди да излезе на алабин и от ляво са наредени магазин за 2-ра употреба,в който има много детски блузи "есприт"-нови,после е стил 99,после е този "фанпоинт" и после е този на "райфъл"

Мерси!
Мисля,че се сещам Wink

# 38
  • Мнения: 480
А някой да знае в дали в някой от тези магазини има и по-големи (нормално големи) номера, а не само за шестнайсетгодишни, четиресеткилограмови девойчета?  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 849
Аз съм чувала ,че всичко е внос от Дубай newsm78.Купувала съм си дънки и блузки и не е чак толкова различно от другите  магазини .В началото като бяха само два магазина в Софич ,хората по се вързваха ,че са магазини на митничари и ала-бала.

# 40
  • Мнения: 1 002
нито са маркови , нито са ишлемета , нито пък са конфискувани ( то голяма конфискация трябва да падне ) , чисти ментета са си ...

същата история като с парфюмите ''тестери'' , които заляха цяла софия ...

ама човек обича да се самозалъгва понякога ...

# 41
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ееее,вие пък Crossing Arms
Убихте детското в мен Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 790
На нашето пазарче лятото се откри подобен магазин - маркови преоценени дрехи.

Наистина не са скъпи и са по 1 от вид, тоест няма две еднакви блузи или от 1 блуза да има различни цветове. Което от една страна е добре - няма да срещнеш друг с подобна дрешка като твоята.  Simple Smile

Но някои неща например ми изглеждат малко старомодни.... Rolling Eyes

Има хубави ризки по 7-10 лв, панталони дънки по 10-15 лв, блузките са по 6-7-8-10 лв и т.н.

Аз оттам си бях взела една риза с 3/4 ръкав, май за 8 лв....
Имаше тогава и един костюм - сако и панталон само за 20 лв, ама се оказа прекалено голям за мен, а уж пишеше, че е 38 номер.... Rolling Eyes

Киса ще обясниш по подробно къде по точно се намира магазина, на кое пазар4е?

Намира се на пазарчето в Цветния, на ул. Роза.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 326
нито са маркови , нито са ишлемета , нито пък са конфискувани ( то голяма конфискация трябва да падне ) , чисти ментета са си ...

същата история като с парфюмите ''тестери'' , които заляха цяла софия ...

ама човек обича да се самозалъгва понякога ...
Добре де, наистина ли не са тестери?! Аз съм си купувала такива и не намирам разлика с оригиналните, нито по аромат, нито по трайност.

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
За сведение, магазинът на Гео Милев от две седмици е затворен!

За мен всички тази магазини са пълни с турски дрехи - ментета!Това не ги прави лоши разбира се и за си купувам от тях, нищо, че всъщност и подлеза на Плиска, и в базара на НДК, и на Илиянци могат да се намерят същите неща. Според мен всчико това със щоричките и скритите уж магазини са си рекламна стратегия- как иначе ще влезнеш в тях ако знаеш, че не са конфискувани или откраднати от някоя фабрика за ишлемета!

За още един магазин от "веригата" - ж.к. Стрелбище, ул. Кестенова гора, магазинът е с тъмно зелени стъкла без надписи, че съществува такъв  Wink

Общи условия

Активация на акаунт