Преоценени маркови дрехи?

  • 171 719
  • 199
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 144
пада се втория или третия блок след светофара. До него има тапицер.
Дано да съм го обяснила правилно.

# 76
Здравейте мацки:)
Тъй като преди време се занимавах с такъв тип дрехи / купувах и препродавах/ реших да се изкажа:)
Съгласна съм че има много магазини чийто стоки са шити тук на ишлеме. При мен стояха по друг начин нещата. Дрехите които купувах си бяха маркови предимно вносът беше от Дания и Финландия, сега няма да обяснявам по какви точно канали но влизаха на 1,20 евро. Аз ги купувах на 4 евто и ги препродавах в зависимост от дрехата от 8 до 30 евро бройката. и т.н
Ами това е:)

# 77
  • Мнения: 534
"С палто от розов кашмир на "Валентино"


ще изглеждате като принцеса - неговата цена сега е 1545 лв., а доскоро е била 4090 лв." 

 newsm09   пак ми е множко

# 78
За Варна знам един, който е на центъра до българска кухня/ май така беше/ , срещу църквичката. Доста сносни цени - дънки 28 -35 лв. 

# 79
  • София
  • Мнения: 797
Здравейте мацки:)
Тъй като преди време се занимавах с такъв тип дрехи / купувах и препродавах/ реших да се изкажа:)
Съгласна съм че има много магазини чийто стоки са шити тук на ишлеме. При мен стояха по друг начин нещата. Дрехите които купувах си бяха маркови предимно вносът беше от Дания и Финландия, сега няма да обяснявам по какви точно канали но влизаха на 1,20 евро. Аз ги купувах на 4 евто и ги препродавах в зависимост от дрехата от 8 до 30 евро бройката. и т.н
Ами това е:)

 За такава цена освен да са били употребявани друго не ми хрумва.

# 80
  • Мнения: 9 865
Ново 20 дет' се казва. На пресечката на  Т. Каблешков и Ген. Стефан Тошев (Борово ли е какво е там) има един нов магазин. Има си надписи и реклами, нещо като №9 звучи. Има дрехи на няколко известни и на по-неизвестни марки. Дрехите са дефектирали Simple Smile, обаче купихме дънки (дефекта на повечето дънки е че в плата има пропуснати нишки, което изобщо не е фатално и освен това не се забелязва, купувала съм и редовни дънки с такъв д-ефект) с етикет на Zara, за 30 лв. Нямам никакви заблуждения по отношение на произхода им, но не ми пука дали е ишлеме, контрабанда или обикновено менте, просто платът на дънките беше страхотен, бяха точния модел и номер Simple Smile (мъжки са). Купихме на мъжа ми и една тениска най-обикновена синя, с етикет на Mason's, която е ушита също перфектно, платът е 100% като на истинските тениски (купувам и от представителните магазини).
Аз лично не изпитвам притеснение от купуване на немаркови неща (не носим версаче и прада, а то бенетон и манго са едни марки да си глътнеш обувките). Смешно ми е някой ако започне да се вживява и да си мисли (независимо от кой магазин е купено), че като е с дънки дизел е наседнал на господ шлифера.

# 81
  • Мнения: 2 152
Аз лично не изпитвам притеснение от купуване на немаркови неща (не носим версаче и прада, а то бенетон и манго са едни марки да си глътнеш обувките). Смешно ми е някой ако започне да се вживява и да си мисли (независимо от кой магазин е купено), че като е с дънки дизел е наседнал на господ шлифера.
Joy hahaha

А за Секса и града, те знаеха, че чантите са ментета и от 3000 долара оригинал чанта на Фенди, взеха абсолютно същото менте за 150 долара. После обаче на един коктейл Саманта се сби с някаква, която имаше същата чанта .Накрая се видя, че на нейната пишеш Мейд ин Чайна, а на другата имаше оригинален етикет Фенди. Саманта умря от срам и спря да си купува ментета Joy Общо взето за всеки влак пътници Peace

# 82
  • Мнения: 1 111
 Аз в крайна сметка не разбрах, защо са преоценени тези дрехи?
 Една позната веднъж сподели, че си купила дънки Дизел за 30 лв, защото уж били с дефект, но такъв не открила и беше доволна, че едва ли не е прецакала компанията Дизел. Grinning Още тогава се зачудих как може да има такива наивници, които вярват на подобни лъжи.При положение, че в града само в един магазин продават редовни дънки на тази марка/поне цените им са като за такива/, а на всеки ъгъл дефектни, то излиза, че фабриките на Дизел произвеждат повече некачествена продукция. Wink Абсолютно съм съгласна с мненията, че това е поредната лъжа за потребителите, пусната от по-находчивите търговци, които благодарение на нея по-бързо и лесно си разпродават стоките.
 Peace

# 83
  • Мнения: 13 512
момичета, к`ви контрабандни стоки, бе?!? Абсолютно се присъединявам към Валерия, че това са дрехи шити в БГ, голяма част в Девин.
Вие представяте ли си за какви количества, заловени по митниците денкове би ставало въпрос, при положение, че в София има по 3-4 магазина във всеки един квартал.
Поредният мит, а нали ни е гладно окото...
Аз съм виждала във варна такъв магазин- и там нещата бяха в сезалови чували, облепени с тиксо. Ще ме извиняват,през ум не ми е минало, че може да е конфискувана стока. Това са си просто ментета,100 %. абсолютно същата зарибявка като тестерите на парфюмите. Повечето марки си имат официални представители или поне адвокати да  ги представляват в БГ. И ако се залавяше такова количество  маркови дрехи- пресата щеше да гърми колко велики са митничарите и какви канали разбиват. Не  купувам от такива магазини, защото ми е обидно да дам за  менте  яке 100 лева. Или ще дам 500 и ще си кущя оригинала, или ще си купя друго, немарково за 100 лева. Но менте за тези пари....а и за каквито и да е пари- не, благодаря.

# 84
Здравейте мацки:)
Тъй като преди време се занимавах с такъв тип дрехи / купувах и препродавах/ реших да се изкажа:)
Съгласна съм че има много магазини чийто стоки са шити тук на ишлеме. При мен стояха по друг начин нещата. Дрехите които купувах си бяха маркови предимно вносът беше от Дания и Финландия, сега няма да обяснявам по какви точно канали но влизаха на 1,20 евро. Аз ги купувах на 4 евто и ги препродавах в зависимост от дрехата от 8 до 30 евро бройката. и т.н
Ами това е:)

 За такава цена освен да са били употребявани друго не ми хрумва.

Не, не са употребявани! Има няколко пътеки по които влизат в страната, но не е тук мястото да ги изброявам newsm08
Бъдете сугурни,4е ако пападнете на такива дрехи ще бъдете доволни. Много са качествени newsm10

# 85
  • Мнения: 13 512
За Варна знам един, който е на центъра до българска кухня/ май така беше/ , срещу църквичката. Доста сносни цени - дънки 28 -35 лв. 
Il Paso ли? Нищо общо няма с каквито и да е марки- 100% имитации,при това несполучливи повечето.

# 86
  • Мнения: 1 800
Тук в САЩ е пълно с такива магазини, имат неща и за дома. Няма им нищо на нещата-те са или изостанали бройки от по-големите магазини, или понякога фирмите дават на тези магазини, незнам дали за рекама...Преди няколко седмици беше залято с детски дрехи на Ralph Lauren, новички и хубавички... Има също доста фирми(в БГ) които шият за износ, може те да дават тези с "дефекти"- което не винаги означава че има дупка, понякога не покрива стандарта и затова изостава, или при кроенето са изкарали повече бройки и допълнителните ги продават така Grinning  Незнам как е точно, но съм голяма фенка на тези магазини Mr. Green

# 87
  • Мнения: 184
Ново 20 дет' се казва. На пресечката на  Т. Каблешков и Ген. Стефан Тошев (Борово ли е какво е там) има един нов магазин. Има си надписи и реклами, нещо като №9 звучи. Има дрехи на няколко известни и на по-неизвестни марки. Дрехите са дефектирали Simple Smile, обаче купихме дънки (дефекта на повечето дънки е че в плата има пропуснати нишки, което изобщо не е фатално и освен това не се забелязва, купувала съм и редовни дънки с такъв д-ефект) с етикет на Zara, за 30 лв. Нямам никакви заблуждения по отношение на произхода им, но не ми пука дали е ишлеме, контрабанда или обикновено менте, просто платът на дънките беше страхотен, бяха точния модел и номер Simple Smile (мъжки са). Купихме на мъжа ми и една тениска най-обикновена синя, с етикет на Mason's, която е ушита също перфектно, платът е 100% като на истинските тениски (купувам и от представителните магазини).
Аз лично не изпитвам притеснение от купуване на немаркови неща (не носим версаче и прада, а то бенетон и манго са едни марки да си глътнеш обувките). Смешно ми е някой ако започне да се вживява и да си мисли (независимо от кой магазин е купено), че като е с дънки дизел е наседнал на господ шлифера.

мда, и аз си купих от този магазин супер готина блузка (но пък имаше и гадни неща) дънките също разгледах и докато едни бяха наистина с незабележими дефекти и нови, имаше и такива които бяха втора употреба. но като цяло магазинът е ок

иначе често пазарувам от аутлети (онзи на княз борис например) и винаги си намирам хубави неща Wink а дизел и някои други марки така са ми опротивели покрай огромното количество ментета, че не бих си купила нито менте, нито истинска тяхна дреха. според мен всичко на дизел е менте и се продава на огромни цени в магазините в центъра

# 88
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ НЯКОЙ ЗНАЕ КЪДЕ ИМА СКЛАДОВЕ В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕОЦЕНЕНИ МАРКОВИ ДРЕХИ ???

# 89
  • Мнения: 2 159
юл къде на княз борис е магазина?

Общи условия

Активация на акаунт