Спомняте ли си "Приятели"?

  • 9 433
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 311
Много любим сериал  Grinning Даже преди няколко седмици се присетих за него и пак го почнах, лек опреснителен курс  Laughing

- Paolo, what are you doing here?
- I do Rachel.
 Laughing

- Rachel, do you smoke?
- No, my dad is a doctor and he always tells me horror stories about... ghosts and goblins who totally support the princess's right to smoke.
 Joy

Иначе гласувах за Чандлър и Джоуи.
А ако трябва да се оприличите на някой от героите, кой ще бъде той?  Laughing Аз съм Моника.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 736
Хахаха, никак не е изненадващо, че Джоуи и Чандлър водят в анкетата, великолепен тандем бяха!

На мен ми е абсолютно не възможно да посоча само един или два любими епизода, то са 11 сезона! hahaha Обичам си целия сериал и  скоро ще дойде време пак да си го изгледам, мина достатъчно от последния път  Mr. Green

Не мога да се оприлича на никой от тях като цяло, но този, който е нааай-далече от мен и най-много ми лазеше по нервите беше Рос  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 17
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Някой беше споменал май в друга тема, че гледа Episodes, та и аз си го изтеглих вчера...
Наистина ми беше забавно да гледам Мат Леблан да играе себе си  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 784

10 са, а какво е общото между тях?  Joy

-Иу, вижте! Грозен гол мъж свири на виолончело  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Имаше една ретроспекция, дето тъкмо Моника се беше нанесла в апартамента и всички пак залепени на прозореца.

-Уууу симпатичен и добре сложен гол мъж  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 211
Фийби : Знаете ли ,че Жокер е Покер с Ж!?
Чандлър : О ,това е едно Жавпадение със С!

 hahaha hahaha hahaha Просто се присетих и реших да споделя!
Ох така исках да направят филм по сериала, ама така и не стана, а вечее е много късно! Confused

Имаше една ретроспекция, дето тъкмо Моника се беше нанесла в апартамента и всички пак залепени на прозореца.
-Уууу симпатичен и добре сложен гол мъж  Mr. Green

Не беше ли нещо от рода -  Симпатичният гол мъж е започнал да пуска коремче!  Laughing hahaha

Малии Мат колко е побелял бе! И то не за много време, защото в Джоуи си е същия като в Приятели! Като ги виждам колко са се променили, сърцето ме боли значи!

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 18:33 от Malko_Slance

# 20
  • Мнения: 2 885
Защо да е късно? Вчера сънувах как Рейчъл и Рос си имат второ бебе и голямото е вече ученик. Рос играеше с малкото с плюшени динозавърчета. 
Моника и Чандлър също ги тресяха ученическите неволи на близнаците.
А Фийби бе открила собствен салон за масаж.
Само Джоу още се развяваше...
 Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 211
Защо да е късно? Вчера сънувах как Рейчъл и Рос си имат второ бебе и голямото е вече ученик. Рос играеше с малкото с плюшени динозавърчета. 
Моника и Чандлър също ги тресяха ученическите неволи на близнаците.
А Фийби бе открила собствен салон за масаж.
Само Джоу още се развяваше...
 Mr. Green

Е той Джоуи винаги, ще си се развява!  Laughing Laughing Laughing
Ми не знам! Просто според мен трябваше да го направят веднага след сериала или след година - две! Сега всички много са остарели и няма да е същото!

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 44 120
Дали може някой да ги забрави Simple Smile това е един от най-великите сериали Simple Smile никога няма да ми омръзне Simple Smile


Точно гледах в Замунда, че има нов сериал с Мат Ле Бланк Simple Smile ще се гледа и Джоуи харесвах и ме е яд, че го спряха.

За любимите приятели - Чандлър и Джоуи Simple Smile

# 24
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мале "приятелска" тема!  Heart Eyes
Върха!  Mr. Green
Без мен няма да минете, мега фенка съм, изгледала съм го поне 5-6-7 пъти от край до край! Grinning
В компанията ни сериала е на пиедестал и редовно разни лафове или случки се вмъкват, къде съзнателно, къде не!
В анкетата гласувах за Чандлър, най-най-любимия ми приятел!
И класически момент и от мен.  hahaha
 

# 25
  • Мнения: 1 211
Eй колко хора са се събрали! Много ви се радвам, надявам се поне тази тема да се задържи повече време! Не знам за вас ама аз вече с нетърпение очаквам 9 февруари и новия сериал на Матю!

Иначе сигурно въпроса е тъп, но имате ли любим епизод? Аз лично ги обичам всички ,но най - любимият ми и запомнящ е годежа на Моника и Чандлър! Като бях малко ,много сълзи съм проляла на него!
Ето нещо весело - http://vbox7.com/play:cb257d53

# 26
  • Мнения: 2 883
Най-приятната тема  Heart Eyes
Това ми е любимия сериал, и аз като вас съм го гледала безброй пъти, за сега не ми е омръзнал ни най - малко, дори ме забавлява много  Laughing когато нямам какво да правя и си го пускам, последно направих един опреснителен курс лятото, сега съм по-заета
Анкетата няма да я попълвам - харесвам всички и ме забавляват еднакво всички  Party
Добре, че влязох тук да видя за Матю Пери, че има нов филм - чакам с нетърпение
Peace
Темата е прекрасна   bouquet

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 19:38 от AquaElite

# 27
  • Мнения: 1 211
Хорааа моляя помогнете! Трябва ми песен ,която да отива на Моника защото ще и правя клип и от 2 дни не мога да си избира и откачам!

AquaElite добре дошла в приятелския ни колектив!

# 28
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Да се присъединя и аз към фенклуба на сериала. Няма по-готина ситкомка от него. С мъжа ми сме му големи фенове. Гледали сме го поне три пъти от край до край, а някои серии и повече. Каквото и да съм гледала след това, което рекламират като следващите "Приятели" е на светлинни години от него.
Не знаех, че Мат има ново шоу. Ще си го дръпна в най-скоро време. И "Джоуи" съм го гледала два пъти.
Ще ми е интересно да видя и новия проект на Матю. Чандлър е най-любимият ми "приятел"  Heart Eyes. Епизода, в който беше направил новогодишно обещание да не бъзичка другите и даже се обзаложиха колко ще издържи ме разсипва от смях всеки път.

# 29
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Епизода, в който беше направил новогодишно обещание да не бъзичка другите и даже се обзаложиха колко ще издържи ме разсипва от смях всеки път.

Как му се искаше да блъва майтапи...  hahaha hahaha hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=vMYLO44_7Uc  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт