Любители на котки - тема 47

  • 44 951
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 75
Дидитка,много ви е хубава катерушката,и за моя келеш искам такава но с по големи размери ,щото диването тежи 8.600кг.Та и в основата трябва да е много здрава.А като гледам вашата се нуждае от претапициране Mr. Green  hahaha
явно Богданка много си я харесва Grinning

# 721
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте,
амиии Преси не яде нищо Tired,не е повръщала от вчера,но не е близнала никаква храна.Иначе се разиграва от време на време...Днес пак я водихме на вет ,биха и пак инжекция.Оказа се ,че освен обезболяващо и против повръщане, са и били и антибиотик.Казаха,че видимо котето изглежда добре,не е обезводнено и се разбрахме ,че ако утре още не е прояла,ще ходим да и вземат кръв за изследване.Та така....просто се чудя какво му стана изведнъж на това коте. Sad Мъжът ми много се е притеснил,горкия,той за пръв път гледа животно,и само ме пита : "Ама нали ще се оправи?Ще се оправи ли?..." Аз му казвам ,че ще се оправи и ще и мине като на коте! Ох,дано не е нещо сериозно!

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Уф, tasia...Сънчо така започна  Confused. Вижте и езика. Наблюдавайте го по- скоро и ако започне да се бели или да има ранички\дано не е това де\ питайте вета за калицивирус\те за товаспират да ядат, защото ги боли преди да се обели\. При нас едния вет изобщо не се сети да погледне в устата и лечението се забави с един ден. И той си беше жизнен, пиеше водичка по малко, но пак така повърна два-три пъти и спря да се храни съвсем, а после и се омърлуши и започна да спинка повече.Стискам палци да се оправи! Praynig

Сънчо след хомеопатията живна Grinning. Е, още залита от време на време и слиза странно от дивана, но вече ходи по- уверено и дори си играят здраво с Маца. Не мога да ви опиша колко съм щастлива, че отново беладжийства по малко! Много ви благодаря за подкрепата Hug!

ето ги двамата

ето го и него в палатката му направена от децата

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 20:53 от Катюша

# 723
  • Мнения: 2 510
Дано моят Рижко никога не боледува.
Само гледам, че се храни със суха храна и дори консервите отказа.
Човешка храна също му давам, но не.
Бързо оздравяване на Преси и Сънчо!

# 724
  • Мнения: 616
Ау, за норматив ги изписвате тези теми! Grinning

Преди да сме ударили катинара на тази, да напомня особено за новодошлите, ако искате да се включите в списъка на 1ва стр. пишете ми ЛС с име, пол, дата на раждане (приблизително)кастрирана или не + снимка на животинката. Пишете ми и с предложения за списъка на ветове, или каквото друго се сетите че има нужда да е на 1 ст.

Стискаме палци и лапи на болните котета! Hug

# 725
  • Мнения: 261
За моя рошльо запазихме час , в събота ще го кастрираме. Искаме да сме при него през деня да го наблюдаваме , за това . Казаха че ще спи няколко часа. Не ги боли нали , надявам се че няма да го боли милото. За първи път ще кастрирам животинка.
Ей тук не е сресан , както казвах преди че не дава да го решим г-н Чарли , и как да не му викам "рошльо" вижте Laughing Като спи си прегръща краката Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 1 634
Tasia,  щом Перси  'видимо е добре' и не е омърлушена , мисля, че всичко ще е наред!  Praynig Hug
Следи ходенето до тоалетна - по малка и голяма. Не яде, но водичка пие, нали?
Вета какво точно каза за коремчето й? 

Палечка, спокойно! С теб сме! Ще стискаме палци в събота!  Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 6 309
MissNellie,лимитът ти за приемане на съобщения е изпълнен.Направи малко място за нови съобщения!  bouquet

Лека нощ на всички двукраки и четирикраки! Heart EyesМър-р-р-р

# 728
  • Мнения: 616
разчистено Peace

# 729
  • Мнения: 1 175
И ние стискаме палци и лапички на рошльо!  Laughing Не се притеснявай, на мъжете са им много минимални операциите - само рязват торбичката и вадят топчетата. Ще му мине за нула време.

tasia, освен езика, наблюдавай и дали ходи по голяма нужда. Ако не ходи, непременно направете рентгенова снимка, защото може да има запушване. Нашият случай започна подобно - повръщане, липса на апетит, отпадналост, но и не беше ходила по голяма нужда. Оказа се че храносмилателната система е спряла да работи и вътре беше пълна с... разни неизкарани работи  Crazy  Дадоха й стимулиращи лекарства и потръгна работата, но минаха няколко дни докато разберат какво е, а чакането невинаги е хубаво... Бързо оправяне ви пожелавам!


Дидитка,много ви е хубава катерушката,и за моя келеш искам такава но с по големи размери ,щото диването тежи 8.600кг.Та и в основата трябва да е много здрава.А като гледам вашата се нуждае от претапициране Mr. Green  hahaha
явно Богданка много си я харесва Grinning
Хаха, да, мокетът не издържа много. А и Богданка обожава катерушката и само там дращи, ама пък така дращи все едно за цел си е поставила да не остане здрав мокет по нея  Laughing Чудя се с какво да я претапицирам, да издържи по-дълго  newsm78 Мисля да взема дебел канап и да го увия около дървото, както при този тип чесалки. Голяма играчка ще е докато го намотая, но май по-дълго издържат тези.
За основата, да, непременно трябва да е здрава и стабилна. Друго което открих е, че мноооого помага ако катерушката е в кьоше, и се подпира на две стени. Така диването може да се метне на нея със засилка и няма накъде да я преобърне, защото при всички положения се мята срещу стена, която дава опора.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт