Новите ни козметични похождения 14

  • 52 159
  • 705
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 5 466
И двата продукта са чудесни!Много съм доволна от тях

# 48
  • Мнения: 10
Някой ползвал ли е тези ампули http://www.sonjas-kosmetikstudio.de/produkte/produkt399_jean_dar … inzelampulle.html
Много моля за някакви отзиви! Пише,че помагат за мимически бръчки,но точно как,след колко време има резултат,това ми е въпроса,ако някой ги е ползвал.

# 49
  • Мнения: 10
Момичета утре в dm всичко ще е с 15% намаление! Има и отделно промоция на MaxFactor, но не знам ако дам линк, счита ли се за спам?

# 50
# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 5 193
 Crazy Ммм чудно! И аз, и аз!  Mr. Green

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 0


Mineralize skinfinish natural - Light Medium


Velvet.Rose, дай мнение за това Crazy - как го ползваш и как стой. В МАС ми казаха - " Като имаш мазна кожа- не е за теб "

Със закъснение, просто трябваше първо да я пробвам.  Grinning
Моята кожа е по-скоро суха и много чиста, (дори не ползвам фдт) така че ми препоръчаха тази пудра. Аз съм доволна, може би защото и нямам големи изисквания. Стои чудесно, много лекичко и нежно върху кожата. Чудесно се връзва и с руж в цвят - Peachtwist, но смятам че ще е подходяща за основа и на другите цветове руж, които имам.
Но ако трябва да дам мнение - по-добре вземи това, което ти препоръчат. Аз моята си я поръчах по телефон и просто не знам как са ме нацелили, обаче днес останах очарована като се нагримирах с продуктите.  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 645
мими23 мерси
значи когато имам път към сердика ще си го взема обезателно
Пък аз неканена да се обадя.  Laughing Сефора има в Дъ Мол, а не в сердика. И за мен това стикче е супер ненужно.  Rolling Eyes Лекинко и освежава и това е. Нито озарява, както твърди, нито подхранва кожата под очите.  Peace

Ами хубаво е,че има две мнения по въпроса....аз винаги  се съмнявам едно нещо само като го хвалят,много хубаво не е на хубаво Mr. Green
Но аз продължавам да си твърдя,че охлажда,овлажнява,освежава и озарява...сутрин прави чудеса,много по малко коректор ползвам  след него. Не подхранва,това е вярно...затова слагам нощем плътни,подхранващи кремове,а този ползвам само сутрин Peace
От днес:


# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 5 466
- Промоция от MaxFactor – За закупен фон дьо тен Miracle Touch, Lasting Performance, Colour Adapt, Facefinity, Age Renew, Second Skin или Xperience получавате подарък – Спирала за обем 2000 Calorie

Тази спирала е най-ужасната която може да съществува.Поне на мен изобщо не ми допада

# 59
  • Мнения: 34
Термална вода на Ивостин.
А да попитам: Трябва ли флакона да се разклати преди употреба ?

Общи условия

Активация на акаунт