Тема Незабравима (Unutulmaz) 158

  • 24 180
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Ох, досега рових в интернет , нито една туристическа агенция не предлага почивка до Ава  ooooh!
Не можа ли да им уври акъла,че може и някой да поиска да отиде, все пак "Незабравима" е с голяма гледаемост, или поне е бил, когато даваха  първи сезон    Tired
 Tired Tired Tired Tired
Излиза,че трябва да отидеш до Истанбул и оттам по някакъв начин да се придвижиш , а то е на 98 километра  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Няма какво да се ходи до Инстанбул.Отиваш в някой български черноморски град и подкарваш пътя през Черно море. hahaha
Плувайки ли да го взема разстоянието? Не съм такъв ентусиаст  Joy Joy Joy Joy
И без това мога да плувам, колкото да не се удавя , малко тип пирон в кисело мляко  Joy Joy

Е,не плувайки.С някоя друга яхтичка,като Харунчовата например. hahaha

# 691
  • Мнения: 33 436
Ох, досега рових в интернет , нито една туристическа агенция не предлага почивка до Ава  ooooh!
Не можа ли да им уври акъла,че може и някой да поиска да отиде, все пак "Незабравима" е с голяма гледаемост, или поне е бил, когато даваха  първи сезон    Tired
 Tired Tired Tired Tired
Излиза,че трябва да отидеш до Истанбул и оттам по някакъв начин да се придвижиш , а то е на 98 километра  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Няма какво да се ходи до Инстанбул.Отиваш в някой български черноморски град и подкарваш пътя през Черно море. hahaha
Плувайки ли да го взема разстоянието? Не съм такъв ентусиаст  Joy Joy Joy Joy
И без това мога да плувам, колкото да не се удавя , малко тип пирон в кисело мляко  Joy Joy

Е,не плувайки.С някоя друга яхтичка,като Харунчовата например. hahaha
Да бе аз да не съм някоя непозната внучка на Феяз  Thinking Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 2
Ох, досега рових в интернет , нито една туристическа агенция не предлага почивка до Ава  ooooh!
Не можа ли да им уври акъла,че може и някой да поиска да отиде, все пак "Незабравима" е с голяма гледаемост, или поне е бил, когато даваха  първи сезон    Tired
 Tired Tired Tired Tired
Излиза,че трябва да отидеш до Истанбул и оттам по някакъв начин да се придвижиш , а то е на 98 километра  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Няма какво да се ходи до Инстанбул.Отиваш в някой български черноморски град и подкарваш пътя през Черно море. hahaha
Плувайки ли да го взема разстоянието? Не съм такъв ентусиаст  Joy Joy Joy Joy
И без това мога да плувам, колкото да не се удавя , малко тип пирон в кисело мляко  Joy Joy

Е,не плувайки.С някоя друга яхтичка,като Харунчовата например. hahaha
Да бе аз да не съм някоя непозната внучка на Феяз  Thinking Joy Joy Joy
Очаквай неочакваното! hahaha

# 693
  • Варна
  • Мнения: 329

Едно загрижено посещение в болницата от новият бизнес партньор.  #Crazy
Този явно не приема "Не те исам" за отговор. Нещо в образът му ми се струва не намясто ама още не мога да установя кое  newsm78
Аз харесвам образа на Арас - само ми е смешна нереалистичната привързаност към Еда, която на всичко отгоре дойде от нищото! В отношението си към Еда той наподобява много Харун, само дето не й спестява нищо - постави я на място, когато тя отиде при него! Говори в прав текст! Много ми хареса! И на мен ми се иска двамата с Харун да си стиснат ръцете - те биха могли да бъдат много добри бизнес-партньори, а и приятели. Но, докато Еда е между тях, това е мисия невъзможна!
И аз споделям това мнение! Но той просто е болен от любов- сигурно е бил твърде самотен, щом така хлътна по Еда, че чак се вманиачи по нея! Бурак беше много доволен като видя снимката на Еда в дома му- така той откри слабото място на Арас и му се отваря възможност да се използва тази информация в своя полза- било за шантаж или заплаха, че ще навреди на Еда и така да накара Арас да се съобразява с неговите желания! Ще има развитие тука- няма случайни неща!
Още нещо да споделя- чудя се какъв е тоя тип с мафиотска визия и държание- Хазар, с който се оказа, че работи Харун?! Ще изскочи зайче и от тая трънка- сигурна съм, че тоя тип ще се рови да проучи всичко около историята Харун- Арас- Бурак- Бату и сие...не знам още колко хора ще се окажат замесени и в какво точно! А капакът ще бъде, ако вземе и тоя Хазар да си падне по Еда, която сега без съмнение, ще стане бизнес- партньор с Арас, за да дразни Харун!  А Арас е наясно с цялата ситуация- той напи до смърт чувствата,гордостта и достойнството си и се съгласи да бъде партньор на Еда, без очаква нищо повече от нея, но това беше преди, сега нещата се промениха след тоя разрив между Харун и Еда! Мисля, че сега именно идва времето на Арас- да разгърнат образа му и да го видим що за човек е в действителност, че засега освен добро впечатление- нищо друго не прави! И тука ще има за гледане- да ни е яка гърбината, нокти...коси...който не е пропушил- ще, който не е пропил- ще! ooooh!

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 19:16 от danidorina

# 694
  • Варна
  • Мнения: 329
Клипчето си го бива! smile3501 И песента е много точна! newsm10 Хареса ми, беше ми приятно да го гледам! newsm51

# 695
  • Варна
  • Мнения: 329
Нещо против една следобедна петъчна фотосесийка?  newsm78

Нека бъде и вечерна тая великолепна фотосесия! newsm10 newsm74
 Божеее, то аллах давал, давал, та се забравил... #Shocked #Shocked #Shocked sweating smile3544 За наша радост! newsm53 newsm03 newsm09
 Ето ви- хубав, по- хубав, най- хубав, Серхан.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes #Crazy #Crazy #Crazy newsm09 newsm09 newsm09 newsm57

# 696
  • Мнения: 0

Ох, Розичке, тъкмо се бях отдала на романтични спомени от 61 еп., и сега отново се "бутнах" в "сценаристките летви за дялане"... Но, ти си си майстор на клипчета и гифчета, събирам ги като бисери...  newsm43

# 697
  • Мнения: 570

Ох, Розичке, тъкмо се бях отдала на романтични спомени от 61 еп., и сега отново се "бутнах" в "сценаристките летви за дялане"... Но, ти си си майстор на клипчета и гифчета, събирам ги като бисери...  newsm43
И аз така , тъкмо гледах началото на 61 епизод . hahaha hahaha hahaha
Розичке, поздравления за клипчето! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 698
  • Мнения: 0

Ох, Розичке, тъкмо се бях отдала на романтични спомени от 61 еп., и сега отново се "бутнах" в "сценаристките летви за дялане"... Но, ти си си майстор на клипчета и гифчета, събирам ги като бисери...  newsm43
И аз така , тъкмо гледах началото на 61 епизод . hahaha hahaha hahaha
Розичке, поздравления за клипчето! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ех, Наде, в този епизод превъртам три сцени непрестанно... Laughing

# 699
  • Мнения: 1

Ох, Розичке, тъкмо се бях отдала на романтични спомени от 61 еп., и сега отново се "бутнах" в "сценаристките летви за дялане"... Но, ти си си майстор на клипчета и гифчета, събирам ги като бисери...  newsm43
И аз така , тъкмо гледах началото на 61 епизод . hahaha hahaha hahaha
Розичке, поздравления за клипчето! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ех, Наде, в този епизод превъртам три сцени непрестанно... Laughing


Еееех великите умове мислят еднакво  hahaha току що и аз се върнах назад в времето към 61епизод

# 700
  • Варна
  • Мнения: 329
Видя се то, че ме оставихте да си приказвам сама, ама нейсе- аз продължавам! Peace Да поздравя Моксито с чудесното оформление на стихчето ми! Flowers Bouquet Kissing Heart
Едно стихче от мен Hug

        Без светлина

Събрах всичките си мечти в шепи
и после на вятъра ги разпилях...
Душата ми като увяхнало цвете,
лежи стенеща в крайпътния прах...

Като птица съм с криле сломени-
нямам сили и желание да продължа...
С душа и сърце така опустошени,
как бих могла напред да вървя?!...

Как ще гледам отново слънцето
с тая стягаща болка в сърцето?!
Как ще поглеждам към звездите,
като ми са пълни със сълзи очите?!

Мъката като примка ме души така,
че да дишам въздух не ми достига...
Тъга ме е обвила като студена мъгла
и сърцето ми разранено се свива...

Толкова ужасяващо е страданието-
доведе ме до ръба на отчаянието...
По средата на пътя си се спрях-
изгубих любовта си и сякаш умрях...

Жизнерадостно влюбено момиче преди,
страдаща и нещастна жена съм сега...
Дали ще мога някога пак да полетя,
щастлива на крилете на любовта?!...

Ще събера ли парчетата от сърцето си?!
Ще изтрия ли някога сълзите от лицето си?!
Дали бих могла да се усмихвам с надежда,
без към тъжното си минало да поглеждам?!

Раните в сърцето ми са още дълбоки,
а душата ми плаче и страда жестоко...
И безкрайна ми изглежда тъмнината...
Все още не мога да видя светлината...

# 701
  • Русе
  • Мнения: 2 352


Компания, отдавна не съм ви досаждала със стих. Ето нещо ново от мен.

            Присъда

Отказваш се от любовта към мен,
оставяш ме разбит и вцепенен,
напразно дирещ изход и слова,
безмълвен във крещяща тишина.

В лъжата 4ужда истина откри,
с присъдата "Виновен" заклейми
и гневно стри сърцето ми на прах...
А толкова надежда там таях?!

Безцветен свят без тебе ме о4аква,
съдбата си самотно да оплаквам,
забравена сълзата ми умира
една любов голяма приютила.

Върни се, истината щом откриеш,
сълзи - любов отново да попиеш,
праха - сърце в шепите стопли,
пар4етата от мене събери!

Присъда нова 4акам с трепет нов -
невинен - в изневяра, виновен - в любов!


П.С.- Извинявам се за "4", но не ми работи клавиатурата свястно! Praynig

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 08:58 от winona

# 702
  • Мнения: 2
Дани,Вени! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 703
  • София
  • Мнения: 833
Еда-Харун-Ямур(разговора по телефона)

Х-ало
Я-тате
Х-Ямур,добре ли си дъще?
Я-добре съм татенце.Само ако можеше и ти да си тук
Х-къде сте дъще?
Я-незнам
Х-ще дадеш ли телефона на майка си
Я-мамо,тате иска теб,вземи
Е-не
Я-мама не иска да говори тате
Х-знам, майка ти ми е ядосана,ти все пак и дай телефона
Я-но само ще говорите,няма да се карате
Х-Но с говорене не всичко се поправя.Когато не сте с мен съм много тъжен,липсвате ми бебчето ми.Нищо не мога да направя без вас
Я-мамо говори с татко,моля те.Хайде говори много е тъжен
Е-Ямур искаше да чуе гласа ти,затова те потърсихме.Моля те нека не я разстройваме като и разказваме за нещата,да и спестим щетите
Х-Не искам да разочаровам дъщеря си.Кажи ми къде сте Еда?
Е-довиждане
Х-не затваряй Еда,не затваряй

# 704
  • Мнения: 0
Дани,Вени отново ни радвате с прекрасни стихове smile3501 smile3525 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт