П.С. извинявам се, ако не темата не е за този раздел...
От два месеца с моя приятел се опитваме да имаме дете.Този месец бях сигурна,че чудото е станало.Имах повечето от симптомите за бременност-ставаше ми лошо от различни аромати и храни,бях отпаднала и плаках за щяло и нещяло.По принцип МЦ ми идва с 10,8 или 6 дена по рано от датата,на която е бил предния месец.Този месец ми дойде само с 2 дена по рано от предния месец и се разочаровах.Четох в интернет различни статии за т.нар.цветна бременност и днес е 2рия ден от МЦ и нямам симптомите като при цветната бременност,но продължава да ми се повръща от различни неща.Ако някой има мнение или знае задължително ли е при цветната бременност кървенето да е оскъдно.Мислех си,че е много лесно да си направиш дете,но за 2ри месец вече се разочаровам и имам чувството че никога няма да почувствам какво е да носиш живот в себе си

) която до последно си е имала редовен цикъл. Но дори и да е вярно, това са случай 1 на милион

и чудото ще стане. Успех!
Мен това много ме учудва,все си мисля,че би се разбрало все пак,нали има и други симптоми.. И все пак през месец,два съм си правила тестове със свито от страх сърце (тогава времето е било крайно неподходящо за бременност..) А сега когато искам ги правя пак тестовете,но с надежда
Няма такава цветна бременност с такова обилно кървене като при нормален цикъл
А пък да продължи 5-6 месеца това кървене си е направо патология.