Как мислихте, че ще наречете децата си, когато бяхте малки?

  • 6 142
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 993
В темата за Деян и Боян тъй да се каже Виктори и Куки засегнаха въпроса и аз се зачудих...
Как искахте да се казват децата ви един ден, когато бяхте на 13-14 години?
Въобще мислили сте по въпроса? Ако да - децата ви така ли се казват?

Аз на 5 мислех, че ще кръстя момче на баща ми, но поизменено, бях си харесала Пламен, дори имах кукличка бебенце Пламен. Сега обаче Пламен хич не ми харесва чак толкова (не е лошо име по принцип, де).
На 13-14 мислех, че ще са Албена и Александър. Сега Албена още ми допада, но не ми е толкова силно име, че да си кръстя така детето. Александър е твърде експлоатирано и отпада със сигурност. Laughing
На 16 - Еовин. От тогава ми е супер любимо и досега, но милото въобще не го одобрява и ще трябва да се мисли нещо по ...мейнстрийм... Rolling Eyes Като му дойде времето, де.
Тъй като никакво чувство нямам за момче, не съм мислила за мъжки и си мисля, че просто, ако излезе момченце, ще го кръстя на моя баща в оригиналния вариант, защото си ми харесва. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 503
На първо място бяха всички имена на любими герои от филми и сериали, певици и певци - Дафни, Катрин, Джордан, Алейна, Енрике, Чарли, Кайли, Лиза, Джоуи, Джош, Скот ooooh! , Ерик, Ланс, Шон, Анджелина, Алисия, Хюи, Дюи, Луи, Дейзи, Айда... После на шега съм измисляла и откачени имена - Настинка (Настя по галено) и Грип, Пиксел и Катрис, Хемофилия (Хейли по галено), Харпун (Хари) и т.н., бях измислила толкова много, даже родителите ми много се смяха като чуят, но сега не си спомням всички. По едно време бях харесала името Елизабет, а после имах една съученичка с това име, и бързо се отказах, като започнах да го свързвам с нея. Също за по-сериозно име харесвах Албена, Аделина, Даяна - тях и досега ги харесвам.

Малкият има нормално име Peace

# 2
  • Мнения: 399
Бътерфлай  Joy Това бях си харесала за дъщеря! ooooh! Също и Керълайн. За мъжко нямам спомен newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз имах кукли - близнаци, Даниела и Красимир. Явно тогава са ми се стрували най-хубавите имена.
Сега дъщеря ми обаче прави планове за някакви Анджелини, които ме карат да потръпвам  Mr. Green

# 4
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ох, тук роман мога да напиша  Joy . Всякакви идеи съм имала, предполагам доста от тях абсурдни - Виктория, Антонета, Аруен, Мартина, Хайди, Невес, Ноел, Юстиниан, Натанаил, Патрик, Изабел, Лиъм, Арагорн, Елесар, Виго, Мартен, Матей, Далас, София, Анет, Фльор, Инес, Нел, Лаури, Слави, Николай, Констанс, Вивиан, Афродита, Арес, Терсандър, Анадиомена, Данаида... и това са по-малко от половината, другите ми изхвърчат от главата сега. Просто във всеки един момент съм си измисляла ново име, което ми се е струвало, че ще е окончателно  Laughing .
За момиче обаче още от малка си мисля по-сериозно за Наташа, и ако някога имам дъщеря нищо чудно наистина да се казва така. За момче дълго време бях убедена не само, че ще се казва Коен, а и че ще е мулатче, даже си разнасях като тийнейджър в портмонето една изрязана снимка от списание на бебе мулатче и разправях, че това е бъдещия ми син Коен. Е, синът ми ще е наистина мулат, Коен отпадна за това дете, ама кой знае за следващото.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 11 747
 Laughing  не съм била сама.

Помня, че имах списък с 6 женски имена, всички започваха с А и твърдях, че ще имам 6 дъщери.  Thinking  Помня, че присъстваха Аглая и Александрина, само Александра ми се струваше малко грубо, та затова Александрина. За другите не се сещам, но мисля, че имаше и Анастасия.
По- късно, по- голяма, мислех за нещо от сорта на Минерва, Чарли, Въртоломея. Робърт ми беше страхотен фаворит за момче, но и Чарли също. Има и други, поне още 5-6 имена присъстваха в списъците ми, защото аз си правех списъци, но не си ги спомням, а не откривам архива. Преди няколко месеца ми беше попаднало в ръцете второто списъче, което съм правила с имена, ама сега не го намирам  Simple Smile

По въпроса, дали сега бих ползвала същите имена - не, категорично! Нито едно не продължава да ми е фаворит до момента.

# 6
  • Мнения: 6 993
Списък имах и аз, но не с евентуални имена, а по-скоро с такива, които просто ми харесват, трябва да го изнамеря, сигурно бая ще се смея. Crazy
Сетих се, че и Кардам харесвах много в тийн годините, сега също, ма и за него биха ме отрязали  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 291
Като бях малка не мислех много и много за деца, но честно казано, когато четях "Стас и Нели" си представях, че имам по - голям син Стас и по - малка дъщеря Нели.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 66
Ооо  Flutter Crazy 
   

Аз пък винаги съм си мечтала,когато имам момче да го кръстя Ивайло. Това име много ми допада,баща ми също се казва така. А дори и да не казваш на детето си на галено,пак звучи хубаво. Не като Петре,Иване,Стояне,Йордане.  Peace Но ще видим,има още доста време,кой знае дотогава какво ще мисля.  Hug Peace  Сега съм на 14,сигурно на 16 ще съм със съвсем различно мнение.   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 897
Като малка любимата ми рижава кукла, която по стечение на обстоятелствата остана с една ръка се казваше Юлия. Та, вероятно затова, като малка съм си мечтала един ден и моето истинско дете да се казва така. Това в съвсем детските години.
Сега и двете ми деца имат обикновени и до известна степен прозаични имена.

# 10
  • Мнения: 90
 Grinning Аз и до ден днешен си харесвам името за момиче, което харесвах и като малка - Зарина. Дори в началото на бременността упорито твърдях, че бебето ще се казва Зарина и и говорих по име.... по късно се оказа, че съм говорила на него, не на нея Simple Smile

Иначе за момчета като малка ми харесваха Венелин и Милослав.... но вече не ми харесват чак толкова много Simple Smile

# 11
  • Мнения: 513
За момче ми харесваха Александър и Кристиян. Сега все още мисля, че са хубави имена, но прекалено често срещани и не бих си кръстила детето така.

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Откакто се помня фаворит за момиче ми е Лея, за момче никога не съм имала, освен временните любимци от сериалите. Simple Smile Лея и досега ми е фаворит, сигурно над 15 години вече.

# 13
  • Мнения: 4 569
Ох, тук роман мога да напиша  Joy . Всякакви идеи съм имала, предполагам доста от тях абсурдни - Виктория, Антонета, Аруен, Мартина, Хайди, Невес, Ноел, Юстиниан, Натанаил, Патрик, Изабел, Лиъм, Арагорн, Елесар, Виго, Мартен, Матей, Далас, София, Анет, Фльор, Инес, Нел, Лаури, Слави, Николай, Констанс, Вивиан, Афродита, Арес, Терсандър, Анадиомена, Данаида...
Shocked тези и Естел бяха  и мой фаворити. Hug Вече не са.

ХаресваХ Виктор заради значението-победител.Още ми харесва,макар че познавам човек с това име... Confused
За момиче-Катерина,защото означава "чиста непорочна".Познавам една  Crazy и не знам дали ми харесва вече.

В момента не мога със сигурност да твърдя как се казват децата ми.Знам какво да е името /критериите/,но не и самото име.

Сънувах преди време че имам син от гаджето.Беше много красиво,добре оформено бебе,което се казваше Васил.Името не ми допада особено.
Една мама от форума беше разбрала че имам щерка Сияна.Това име страшно много ми харесва.
Та така... Stuck Out Tongue

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Исках момичета близначки Десислава и Венцислава. Изобщо винаги съм имала слабост към имената, завършващи на -слава. За малко дъщеря ми щеше да е Десислава, но имахме пререкания с майка ми и да не е на нея (името и започва с Д) я записах Преслава.
От мъжките имена винаги ми е харесвало Иван и като ме питаха дали ще си кръстя детето така аз казах, че ще се омъжа за Иван. Само че ... не се омъжих за Иван, но свекъра се казваше така ,та синът ми наистина е Иван.

# 15
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Shocked тези и Естел бяха  и мой фаворити. Hug Вече не са.
Сънувах преди време че имам син от гаджето.Беше много красиво,добре оформено бебе,което се казваше Васил.Името не ми допада особено.

Арагорн, Елесар, Виго и Естел (това съм го забравила в моя списък  Grinning ) съм сигурна, че сме ги харесвали по една и съща причина!  Hug Аз още ги харесвам, но наистина ще е прекалено да си кръстя сина с някое от тях. Макар, че по едно време ходех с един норвежец, Виго все пак е скандинавско име и си мислех, че ако имаме дете, мога преспокойно да го кръстя Виго.  Joy

Аз като сънувам, че имам дете, все е с име, което не харесвам. Но все не помня какви точно са били имената като се събудя. Помня само Марин и Роман. Нищо против имената, просто не са по мой вкус.

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 00:41 от Rois

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз сънувах, че имам дъщеря Йохана. Ужасно харесах името, никога не се бях замисляла за него.

# 17
  • Мнения: 15 379
Харесвах Валери. Сега това име ми е безлично.

# 18
  • София
  • Мнения: 7
Най - ясноте ми спомени и до ден днешен са, че имах бебета кукли близнаци момче и момиче, и си ги бях кръстила Христо и Маргарита... Много ми харесваха тези имена тогава, сега като се замисля не са лоши, но едва ли бих кръстила сина си Христо(не е лошо името, но няма хубави умалителни, а и бих помислила за имена подобни на хората около мен, приятеля ми или някой роднина, ако решим да го кръстим на някого).
Иначе много обичах да си играя, че правя интервюта и си канех гости, имената им бяха такива каквито на мен ми харесваха... Наталия, Елизабет, Дарина....
Нямам деца за сега, но е хубаво да си имаме нещо напредвид Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
Теди(за момиче) и Рейн(това е някакво безполово)....за щастие само две мечета кръстих така Simple Smile това в ранно детство...
в тийн годините се кълнях, че аз деца мразя и никога не искам да имам Simple Smile смешки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 993
Децата винаги съм обожавала. Виж към момчетата/мъжете съм на периоди Grinning

# 21
  • Мнения: 9
Като малка в игрите винаги се наричах Сузана Simple Smile, Сузи на галено. Сега не ми харесва. Моята кръщелница, която е на 6, в игрите иска да се казва Теменужка...

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 642
Почти никакви спомени нямам... В по-осъзната възраст си харесах Магдалена - и дъщеря ми сега се казва така.
За момче - Калоян.

# 23
  • Мнения: 201
Невянка и Марианка  hahaha така се казваха куклите ми и тези имена ми звучаха толкова нежно и майчински! ooooh!
По-късно, след като излязох от кукления и влязох в литературния си период, Василена и Ния.
За момче никога не съм мислила Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 72
Дафинка Laughing

# 25
  • Мнения: 388
За момче - Боян. Но в последствие се омъжих за Боян, та отпадна (не харесвам децата да се кръщават на родители). Но тъй или иначе родих щерка  Mr. Green
За момиче - Яна. Да, но впоследствие сънувах сън, че ще имам дъщеря и трябва да я кръстя на св. Иван Рилски и така се сдобих с Ивана.

# 26
  • Мнения: 503
Веднъж сънувах, че дъщеря ми се казва Ева, но не бих си кръстила така детето, ако ще в съня Исус да ме е посъветвал.

# 27
  • Мнения: 432
Аз си бях харесала Мирослава, Михаела и Десислава. За момче Калоян. Не се казват така защото уви нито една от бабите не носят тези имена, а мъжа ми много искаше да са на бабите!

# 28
  • Мнения: 503
Стивън също беше в списъка ми за мъжко име, когато бях някъде 1 клас или по-малка. Кейтлин беше за момиче. Освен всичко изброено в предния пост де.

# 29
  • Мнения: 1 796
Аз сънувах, че имам дъщеря Йохана. Ужасно харесах името, никога не се бях замисляла за него.

Така се казва дъщеричката на актьора  Герасим Георгиев - на мен ми харесва името Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 23 096
През годините преминах през доста имена - Зорница, Божидара, Анна, София... Явно от малка не съм почитател на помпозните за мен чужди имена...

# 31
  • Мнения: 4 965
За момичета винаги съм харесвала имената Ванеса, Кристина, Яна, Габриела и Стилияна.
Любимите ми момчешки имена бяха и все още са Калоян, Габриел, Стилиян и Маноел.
Успях да си запазя предпочитанията - първото ми дете беше наречено да се казва Калоян, дъщерите ми са Ванеса и Кристияна, а следващото (само да забременея по-бързо и всичко да е наред) ще се казва Габриел/Габриела или Стилиян/Стилияна.

# 32
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Като малка не съм се замисляла за имената на децата ми.Харесвах само женското име Джесика Crazy

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Том (от филма "Богат&Беден") и Матю (от едно дет. фантастично филмче, но как се зовеше...).

И Малвина.

# 34
  • Мнения: 2
Доста имена смених като варианти, но винаги съм искала да имам дъщеря. По-късно (в юношеските ми години) пък имах списък с любимите ми имена с всяка буква от азбуката, като фаворити ми бяха Александра, Анджелика, Ванеса, Даная, Моника. В крайна сметка имам дъщеря - ЦВЕТИНА - не е сред фаворитите, но пак е от списъка, пък и с един куршум два заека - и свекъра и свекървата са с "Ц", така че няма обидени.

# 35
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
И аз като daniela_ имах списък с имена които ми харесват с всяка буква от азбуката.Не помня всички,но нямаше нито едно българско име.Знаех само че децата ми ще имат хубави имена и няма да се съобразявам с никой.Мечтаех ако има дъщеря да се казва Жаклин-Виктория или Еванджелин и все от тоя род.А за момче фаворити ми бяха Адам, Матю, Ерик,Майкъл и т.н.Това в тийн годините ми.Вече бременна с щерката нито едно от тези имена не ми дойде на ум.Тогава взех да харесвам имена с по българско звучене.Както се вижда от лентичките ми  си имам Александра и Мирослав.

# 36
  • Мнения: 81
Фаворити ми бяха имената Иво, Зорница, Кристина. Сега не бих кръстила така детето си.

# 37
  • София
  • Мнения: 229
Като малка харесвах името Гергана или по-скоро съкратения му вариант - Гери. Имаше една "кака" в блока, която беше много красива и се казваше така и аз бях решила, че името на детенцето ми ще е такова. Сега името още ми харесва, нооо не е същото както когато бях малка.  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 293
Като бях малка куклите си ги кръщавах с най-различни имена като :Джесика , Синди и подобни, но винаги съм си мечтаела да имам две деца - момче и момиче - Александър и Елена.

# 39
  • Мнения: 1 054
Винаги съм харесвала името на баща ми - Мирчо. След като гледах за първи път "Време разделно" съвсем се влюбих в него...
Като малка пък много влюбена в един Юлиян.. И исках дъщеря с неговото име, ама не Юлия, а повече Джулия..  Whistling

Сега и да имам момче май няма да е Мирчо /нещо всички ми се подиграват и все викат колко старо било../, а Джулия да кажа, че не ми харесва е малко  Laughing Чак ми звучи гадно..  Rolling Eyes

А имах и заек Саймън... Ама и така не бих си кръстила детето Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 2 132
Моите кукли все Моника се казваха и бяха кръстени на е една какичка от 6-ти клас  Grinning
Когато забременях изках да кръстя детето Яна, но щеше да е н-тата във фамилията наред с майка си и мъжа ми не се съгласи. За 9 месеца 9 имена му измислихме и накрая Моника  Laughing
Веднъж даваха някакъв филм по телевизията и тогава с мъжа ми чухме името Джералдин и много ни хареса, но ни се стори прекалено за име на детето ни и тогава кръстих себе си Джералдин тук Simple Smile

# 41
  • Мнения: 301
Венета. Като майката на първото ми гадже (в 1ви клас  Crazy)

# 42
  • Мнения: X
Винаги съм знаела ,че ще имам момичета. Сега имам 2 . Много ми харесваше името Анастасия и второто ми дете се казва така. 😊

# 43
  • САЩ
  • Мнения: 471
Много харесвах имената Ставри, Слави и Добрин/Добри, много български и позабравени. Мартин винаги ми е било любимо. За момичета нямах любими, но Теодора и Селесте (от филма) ми харесваха. 
Интересното е че като си играехме с брат ми той искаше да го наричам Данчо, името му е съвсем различно. Когато бях на 22 ни се роди брат, който в последния момент кръстиха Даниел! Казваме му Дани, но някак остава усещането че той още тогава е бил с нас в игрите ни Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 977
Като малка куклите ми все се казваха Ани. В трети клас прочетох "Хвърчащата класна стая" влюбих се в главния герой Мартин и бях казала, че синът ми ще се казва така един ден, после стана бум на Мартиновците и се отказах, по това време прочетох "Дъщерята на Калояна" и реших сина ми да се казва Калоян и фо днес за мен това в любимият ми български владетел, последва бум на Калояновците, през цялото време л. бимо момичешко име беше Анна с двойно Н заради книгата "Анн от фермата Грийн гейбълс".
Сина ми е Никола, дъщерята Радост и сега чакам една Любов😀
Дълго е за обясняване кой защо е така, истината е, че от детството имената продължават много да ми харесват, но не бяха имената на моите деца просто 😀

# 45
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Баща ми беше ми донесъл от Чехия една вървяща кукла ,която се казваше Вероника.От тогава това е любимото ми име и дъщеря ми се казва така.

# 46
  • Мнения: 22
Като дете винаги съм си мислела че имената Виктория и Кристиян ще бъдат имената на децата ми. Сега като трябва да избирам име за бебчо, изобщо не съм ги включила тези имена. Хубави са, все още ги харесвам. Нооо ми напомнят за хора, които срещнах вече като голяма и не искам да правя асоциация с тях Grinning Grinning

# 47
  • Мнения: 5 546
Като бях малка, бях решила, че или ще се омъжа за Любомир, или синът ми ще се казва така. Не знам какво толкова съм му харесала на това име, съвсем нормално си е, но не е нещо особено. В крайна сметка се оказа,че съпругът ми е трябвало да е Любомир, но в последния момент го кръстили вместо на дядо му Любо, на баба му. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 844
Аз съм харесвала Ивайло.
Не си кръстих сина така, вече не ми харесва 😃

# 49
  • Мнения: 18 562
Елизабет, Анджелика и Виктория 😊 Първото на любима героиня от книга, второто от любима италианска приказка от 90 те(Фантагиро😉), третото, защото ми харесваше много тогава.
Двете първи веднага ги предложих и щеше да е едно от тях. Мм обаче не ги одобри, а няма как да изберем име, което той не харесва. И стана Изабела.
А и аз някак тогава не ги усетих тези имена, не знам, не бях убедена в нито едно. И в крайна сметка таткото избра името.
От малка съм знаела, че ще е чуждо име, българските не съм харесвала никога. От малка съм си по чуждите имена.
Леля ми беше убедена, че ще е Елизабет.
До ден днешен се чудя защо не я кръстих така.
Но сега не мога да си представя друго име. Виктория изобщо не стоеше, защото вече е банално. И много използвано, което не ми допада. Аз бягам от такива имена. Мъжки не съм мислила, защото си мечтаех за момиче.
 Ако имам момче най-вероярно е да бъде дословно на свекър ми-Валери.

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 09:55 от Snow_White5

# 50
  • Мнения: 3 311
За момиче любимо винаги ми е било Анастасия, на галено Аня. Любимото ми филмче беше за принцеса Анастасия, гледах го непрестанно. Ако един ден имам дъщеря ще се казва така сигурно.
За момче любими ми бяха Арек, Марио и Тома. В крайна сметка името на детето ми няма общо с тези, но тогава ми бяха любими.

# 51
  • Мнения: 1 050
Е как, Алисия и Диего, разбира се! После се присъединха Талия и Фийби. Grinning

# 52
  • Down south
  • Мнения: 7 682
Каква хубава тема.
Някога исках да имам Адела/Аделина, Изабела или Мирела.Явно е имало някакво силно очарование в тези имена.
В крайна сметка се "сдобих" с прекрасна Ралица. Оказа се, че ще живеем извън България и името бе твърде трудно за тукашните земи. Превърна се в Райли.

# 53
  • София
  • Мнения: 22 950
Александър, аз и до сега го харесвам много, но стана твърде популярно, а и не ми харесва, че има 3,4 имени дни. 🤣

# 54
  • София
  • Мнения: 1 408
Много интересна тема. Беше ми интересно да прочета коментарите.
Аз имах две кукли, мъжка и женска - Лео и Мими, като дете бях убедена, че така ще се казват децата ми. Е, разбира се, като спрях да играя с тях, ми отмина този мерак😁

Моите дъщери миналото лято кръстиха 2 котета Григор и Мръвка и казаха, че са мн хубави имена и така ще се казват и децата им. Ще им го припомня след 20тина години. 😂

# 55
  • София
  • Мнения: 22 950
Дъщеря ми си кръсти нейното " бебе" Елеса, ще видим един ден дали и истинското и дете така ще се казва. 😀

# 56
  • Мнения: 6 764
Аз бях фенка на Далас и мислех някой ден да си кръстя детето Пам, ако е момиче и Боби, ако е момче 😂

# 57
  • София
  • Мнения: 39 766
Фаворитите сред имената ми бяха Мими (Мария), Стела и Марио.
Нямам деца с тези имена.

Дъщеря ми има любими имена, но само живота ще покаже дали ще кръсти децата си така. Заяви ми обаче, че деца нямала да има и внуци да съм чакала от брат ѝ.

# 58
  • Мнения: 2 607
Не съм си мислила эа това преди да стана на поне 14-15, по-скоро бях на 17, когато си бях харесала раэлични имена. Харесваше ми Крум эа момче. После Иэабела эа момиче, това ме държа много дълго, дори още ме държи, но мъжът ми не е голям фен на името. По-скоро като студентка събирах потенциални имена. Имах период, явно носталгия към България, в който исках ако имам дъщеря, да е Рада. :Д Все още се чудя как ми е хрумнало..... Эа момче имах много любими имена-всички класически интернационални, от българските винаги съм харесвала Радослав.

Като бях малка не си играех на майка с бебе, въпреки че имах много кукли. Предпочитах да си играя на магаэинерка, да рисувам, да си преобраэявам куклите, но никога не съм ги кръщавала. :Д

# 59
  • Мнения: 5 546
Аз пък наред с имена като Изабел, Анабел, Елизабет, забелязвам завръщане на типично български имена като споменатото Рада, Ивана, Неда - няколко двойки около нас кръстиха децата си така.

# 60
  • Мнения: 2 607
Ивана е много хубаво име. Рада ми эвучи страшно грубо в момента, архаично и неженствено. Эатова каэах, че се чудя как съм го харесвала иэобщо.

# 61
  • Мнения: 3 311
И аз се чудя на модата на Рада, колко нови разновидности измислили хората на това име, пък сега го връщат активно. Все пак си е до вкус, ама за мен Радина е къде, къде по- хубаво.

# 62
  • София
  • Мнения: 149
Някошко години бях убедена, че ще имам момиче и момче и ще се казват Лазара и Дамян.
Към днешна дата имам момиче и момче, но не с тези имена.

# 63
  • Мнения: 1 122
Аз едно време си имах кукла, която се казваше Албена, а ние й казвахме Албенка. Обичах си я много, докато отида в гимназията, си спях с нея, просто бях свикнала, въпреки че, горката, накрая беше с едно затворено око, деформиран крак и половината й коса я нямаше, а останалата половина беше сплъстена и чорлава Joy
Бях си вече съзнателен човек, когато исках да имам момиченце, което да кръстя Албена, не само на куклата, но по-скоро на майка ми, която е Анна.
Предстои ми да стана майка на момиченце след седмица и името, което сме си избрали няма нищо общо. Живот и здраве, ако Господ ни даде втора рожбичка, тогава вече съм категорична, че няма да е Албена, но със сигурност трябва да е Анастасия - на майка ми Simple Smile

# 64
  • Мнения: 829
Аз като малка харесвах само името Даниел за момче и това е. За момиче хич не съм мислила. Grinning
Дъщеря ми пък неотдавна ми сподели, че харесва името Оливия за бъдещата си дъщеря. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт