"Юнче, дай на мама знак!- удари коремчето й с крак! - тема 11

  • 20 104
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 1 305
Шунка точно, това е една от най добрите ми инвестиции, от Тсм беше към 60 лв, даже купих и на момичето на което съм кума от Амазон за по малко пари и тя я ползва много.Съмнявам се че ще стане с ушиването, просто вътре е много специфично напълнена, с нещо като кокос newsm78

# 61
  • Мнения: 141
оп цоп и от мен.Чин отново прекерасна тема,наистина тук е много позитивно и всички сте мили и засмяни..много ми е добре при вас  Grinning  Ааа само да питам а това не е ли тема 11? а не 10? не че има голямо значение де,просто за хронологията.
Момичета нацепил ми се е корема , имам стии  от дясната страна, ама като се мажа нередовно така е #2gunfireмислех си че щом с Дани нямах и сега няма да имам, тогава се мажех Sad, почвам да се мажа, Елдра отдавна казваше,  кой да я слуша, мажете сеееееееееее.
doh малеее Цвети стресна ме определено и аз съм от нередовните....тцтцт,щото си мислех че като не ме сърби кожата и не се лющи,че си е добре..но сега ще се поправя,за всеки случаи.

# 62
  • Мнения: 71
tzvetihc не знам какво се случи с моя стомах.Предполагам,че е или от една крем супа или от това,че ядох малко повече от това,което съм свикнала да поемам като храна.Четох една чуждоземска статия,че организмът по време на бременност има функцията да се пречиства по този начин.Не се е повтаряло,което ме успокоява.

Бюти чакам утре отзиви за възглавницата.

Alexxx 10x за сайта.

Аз стрии си имам бол от много време.Бях бая сочна,после свалих до 48кг,пак качих малко и резултата е налице.От бременността за сега имам няколко стрии и то лилави на едната гърда.Мажа се като се сетя.Да видим на финала колко нови придобивки ще имам.Все си мисля,че с мазане или без,ако самата кожа не е еластична,все тая.

# 63
  • София
  • Мнения: 478
Добър вечер   bouquet

На тези възглавници съм хвърлила око и аз. За сега оправям, положението с две обикновени възглавници. Много искам някаква такава - http://www.spelta.biz/mothers_hose.php, но се чудя още дали ми се дават 84 лв. Мисля, че някой спомена, че си е купил точно такава и ако е доволен ще помоля да сподели мнение Praynig

# 64
  • Мнения: 2 456
оп цоп и от мен.Чин отново прекерасна тема,наистина тук е много позитивно и всички сте мили и засмяни..много ми е добре при вас  Grinning  Ааа само да питам а това не е ли тема 11? а не 10? не че има голямо значение де,просто за хронологията.
дааа, 11та е  Mr. Green


аз се мажа вечер след баня само...колко повече?

# 65
  • Мнения: 71
chin мажеш сутрин,обед,следобед,вечер,по нощите... за по-сигурно Simple Smile Много лежерно го раздаваш...само вечер Simple Smile  Hug Това в кръга на шегата,разбира се. Колкото и често да се мажеш,ако кожата ти не е разтеглива,ще се нацепи.Моя приятелка се мажеше по схемата по-горе,без майтап...ефект почти нулев.

# 66
  • Мнения: 984
Здравейте пак. Бях на доктор - казаха: здраво едро момче  Heart Eyes
Приятна вечер на всички  Hug

# 67
  • Мнения: 2 456
Здравейте пак. Бях на доктор - казаха: здраво едро момче  Heart Eyes
Приятна вечер на всички  Hug
кратко и ясно Simple Smile Честито, Мая   bouquet

Вещи,   Mr. Green  Wink и аз така си мисля, каквото и да правя, ако ми е писано да имам стрии- ще си ги имам. За спокойствие се мажа, поне да знам, че съм положила усилия.

# 68
  • софия
  • Мнения: 1 305
Мая, най хубавите неща са ти казали Simple Smile
Чин мажи се, мажи Naughty
Хубава вечер

# 69
  • Мнения: 49
Момичета, имам нужда от вас- от 2 часа усещам тежест и напрежение (може би лека болка) ниско ляво при дадена позиция и като сменя позта минава......

# 70
  • Мнения: 2 456
Момичета, имам нужда от вас- от 2 часа усещам тежест и напрежение (може би лека болка) ниско ляво при дадена позиция и като сменя позта минава......
aми смени позата, както казва майка ми: за напред, това ще е все по-често срещано явление!

# 71
  • Мнения: 4 370
Момичета, бебчо е мноооого мъничък. Толкова малък не бях виждала. Още не съм го гушкала, нека да порасне малко. То само си спеше.

И аз се мажа само вечер, дори по някога забравям. Трябва да не пропускам вече.

Мая, честито ти момченце!

# 72
  • Мнения: 49
ЧИН, според теб нормално ли е? Факт е, че като сменям позата минава, после пак - така от 2 часа....

АНИ, бързо ще порасне, важното е че е жив и здрав!

Момичета, извинете, исках доста да пиша, но е ошашках

# 73
  • софия
  • Мнения: 1 305
Kитикат бебо натиска нещо стой както не усещаш тежест, дано мине :pray, пиини но-шпа

# 74
  • Мнения: 4 420
Ани, браво на бебо. Вече си  е в къщи. Там ще си расте на спокойствие. А пък ти ще имаш време да го гушкаш и щипваш и т.н. Hug
Ей ама да не стане сега повече момичета отколкото момчета. Голямо състезание пада. Мая, добре дошла в отбора на розовите гащи.
Китикат аз вечер докато си намеря място съм голям пумпал. Както казва Чин от тук нататък ще  е все така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт