пердета-8

  • 206 740
  • 887
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 7 947
Пердетата се хлъзгат много лесно по иноксови корнизи и този тип халки. Но на малко места ги шият и излизат малко по-скъпо.
Веси - тънко и дебело спокойно можеш да сложиш на отделни корнизи, при вратата ще е корниз под ъгъл, има такива, пък до кухненската част - просто ще оставиш едно по-малко парче дебело, от другата страна ще е по-голямото, така ще си ги прибираш без проблем денем, привързани с декорация някаква напр.

# 63
  • Мнения: 0
благодаря за съвета на "Хапя
лошо"

# 64
  • Мнения: 1 569
Момичета, да питам и тук. Някой може ли да ми препоръча фирма (за София), изработваща корнизи с овална форма? СПЕШНО!

# 65
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Teзи които се закрепват за таван -пласмасовите ги има за овални стени почти навсякъде където продават този вид корнизи. Моите са немски и купувани от магазин Сара-97 (магазина на Подуене http://www.sara97.free.bg/contact/contact.htm).

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 19:39 от ronicat

# 66
  • Мнения: 98
Вчера минах през магазина с пердета на килограм
Не мисля, че като цена ще излязат кой знае колко по-евтино от тези в другите магазини  Thinking
като платове също не се различаваха от това, което видях в магазините около Женския пазар
Иначе вчера си избрах плат и поръчах тънки пердета за спалнята и трапезарията, в събота ще са готови, дано си избрала правилните цветове, хехе  Crazy
Тази седмица ще купя корнизи, хубаво, че сте дали линк за магазина на Подуене, че мислех точно до там да отида  Wink

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
:Nelly - а къде се намира този магазин за пердета на килограм?

# 68
  • Мнения: 98
на ул. Братя Миладинови 12 - http://img546.imageshack.us/i/37812789.jpg/

# 69
  • Мнения: 139
Намерих ви! Еврика Simple Smile

Бихте ли споделили какви са цените на пердетата в БГ? Говоря за плътни пердета този тип:
И тънички:

В момента живя в Техеран, тези пердета, макар и зле изработени, много ми харесват като десен и материя, плътното перде тук е 7$/м2, а тъничкото - 3$/м2, ширината е 1,50м.
Та мисълта ми е, има ли смисъл да си купувам пердета от тук (за все още незакупенто ни проекто-жилище) или да си търся в БГ. Имам ограничение от към кг.

Тук има невероятен избор на десени, материи, а цените са перфектни.
Има и много дамаски, и за тях се чудя...
Ето малко снимков материал, базар с размерите на младостите в София, рай за жените (ад за мъжете) http://ioli13.multiply.com/photos/album/4/Bazare_Bozorg_Tehran, мога да изкарам с дни там...повярвайте ми, не ми омръзва Simple Smile

# 70
  • Мнения: 98
Аз вчера си взех тънки, органза, за 9 лв/м... Същите като моите в съседен магазин бяха 16 лв/м....
Изглежда в Техеран са по-евтини (а от снимките, които си дала, виждам, че и изборът там е по-голям), но със сигурност завесите ще тежат доста, тънките пердета са леки...

# 71
  • Мнения: 7 947
ioli - не зная каква точно е материята на дебелите, но на вид същите тук ги има по 5-6лв метъра.

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Nelly-то, много ти благодаря за инфо-то! И аз ще намина да видя този магазин. А иначе от къде си купи орзанзата на тази цена!? Аз съм в търсене на небесно сини плътни завеси за детска стая, да не са лъскави  - но също искам добра цена защото прозорците са 2 и общо 10м ще трябва да купувам, а и ушиването ....Ако някой мерне някъде нещо подобно да свирка Mr. Green - аз си обикалям също  ... Но на места като Илиенци например абсурд да стигна - нямам време ....

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 15:30 от donikka

# 73
  • Мнения: 7 947
Ами на повечето места има органза по около 10тина лева. Дюс основно, но се намират и шарени тук там.

# 74
  • Мнения: 98
Nelly-то, много ти благодаря за инфо-то! И аз ще намина да видя този магазин. А иначе от къде си купи орзанзата на тази цена!? Аз съм в търсене на небесно сини плътни завеси за детска стая, да не са лъскави  - но също искам добра цена защото прозорците са 2 и общо 10м ще трябва да купувам, а и ушиването ....Ако някой мерне някъде нещо подобно да свирка Mr. Green - аз си обикалям също  ... Но на места като Илиенци например абсурд да стигна - нямам време ....
Магазинът е на улицата успоредна на Пиротска - мисля Цар Симеон се казва. Там има много магазини за пердета. В събота, когато отида да си взема моите пердета, ще проверя, кой точно номер и как се казва магазина, дано не ти е късно до тогава. Оказа се, че продавачката е приятелка на майка ми и ме увери, че продават на най-ниски цени. Цената за ушиване на перде е 1,20 лв/м с перделъка (така и не разбрах какво означава перделък...)

Общи условия

Активация на акаунт