АСЕНОВГРАДски мами

  • 16 272
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
kamban4o, ние мислехме че Саши го е страх да се пусне самичък, но се оказа че нас ни е било страх да го оставим да прави крачки сам  Embarassed Със свекърва ми заставахме на 1 метър разстояние една от друга и пускахме детето м/у нас и на всяка крачка го хващахме и си казвахме ееееее браво на момчето и само толкова, най-много по 2,3 крачки. Веднъж обаче го оставихме у моите родители за 2-3 дни и баща ми го пуснал да върви без да му досажда както ние  Embarassed и нашия от единия край на стаята отишъл до другия и така след седмица вече обикаляше като пич Grinning

# 16
  • Мнения: 21
Здравей gani-albi, не знам дали точно ние сме тези които ще могат да ти помогнат, защото и на двете  мъжете са ни от тук а не ние,  но все пак ще се опитам да ти бъда полезна  Wink За най-известна модна къща тук в Асеновград се спряга Сияна, но аз лично нямам никакви впечатления както от нея така и от всички останали. Като име мога да ти кажа само за тази, но след като сте решили че роклята ви ще е от тук най-вероятно ще идвате и като тръгнете от единия край на града та чак до другия магазини бол. Всеки втори магазин е за рокли и чак главите ви ще се замаят ако нямате определен модел който да търсите  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 76
моята булчинска рокля беше от милена и съм много доволна,имапе и много хубави абитуриентски.намира се почти срещу сияна

# 18
  • Мнения: 21
 wavey привт kamban4o  Grinning как сте днес? Ние опитваме да се храним сами с лъжица от вчера ама нещо не ни се получава  Grinning Аз от моя мъж не мога да се доредя до комп-а ама днеска ми е сърдит и стои в другата стая та аз господствам  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 38
Момичета благодаря ви за отговорите. Ще се разходим до Асеновград и ще разгледаме.

# 20
  • Мнения: 76
здравей dessyta.браво на вас,малки,а вече сами ще се храните,сигурно не е много лесно.ние нямахме нет цял ден,голям ужас

# 21
  • Мнения: 21
Стопли се временцето и ние се загубихме пък какво остава за нови мами  smile3503

Как сте kamban4o , сигурно и вие по цял ден сте навън   Nature Sunny

Няма ли още някоя Асеновградска мама да се включи в темичката  newsm12

# 22
  • Мнения: 240
Има, има... Grinning Здравейте от нас. И аз сега се разрових за каталог за детски торти за РД на каката. Преди имаше един сайт на сладкарски цех Амбелино, но сега нещо не го откривам. Тя още е в чуденка дали на тортата да има батман, бен тен или скуби ду, та затова ми се искаше да разгледам какво предлагат.

# 23
  • Мнения: 21
Привет spirit, добре си ни дошла  newsm10 , бавно, но славно може пък да се съберем повечко мами  Praynig  Дано каката да си избере най-хубавата торта, че то като гледам не ви остава много време  Grinning

kamban4o, ми ти къде изчезна  newsm78  разкажи малко за вас, как е юнака, опитва ли да ходи вече ?

# 24
  • Мнения: 76
Привет и от мен.Малко се позагубихме ама то остава ли време за компа.Иначе сме добре стоим си в къщи че времето е гадно все вали.Дани не е проходил но все по-уверено стои на крачетата,ама и това ще стане за къде сме се разбързали.Добре дошла и на новата мама,бавно но все пак се увеличаваме.Похвалете се и вие нещо.Хайде приятен неделен ден Hug

# 25
  • Мнения: 76
Къде се губите мамчета,искам да ви попитам дали сте кръщавали децата си в Бачковския манастир,че ние решихме да кръстим Дани на 07.05,ама се чудим в Бачково или в църквата Св.Никола(там се женихме),ако някоя има впечатления ще съм благодарна да ги сподели че направо незнам....

# 26
  • Мнения: 519
Здравейте и от мен! Hug
Ние кръщенката на каката я правихме в Св. Никола (където се и венчахме). На малката също смятам да е там, здраве и живот. Peace
Мое мнение е, че на Бачковския манастир претупват работата, пък и всеки, дошъл в манастира, присъства на кръщенката/венчавката. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 21
Здравй enigmata  Grinning добре си ни дошла   Hug
Ние Сашко не го кръщавахме в Асеновград, така че аз не мога да помога, за съжаление.Но кръщенката беше в друг манастир и аз си мислех че ще претупат церемонията, но всичко беше супер. Пък и нямаше чужди хора, може би защото беше в 14:00 ч. newsm78 Всичко мина като по вода  Wink
spirit, Честита ти рожденичка, да е жива и здрава:hug: Kажи от къде поръчахте торта?
kamban4o, вие решихте ли вашата от къде ще бъде, че време не остана  Grinning
Хубава вечер на всички. Ние сме на гости у нашите и пада едно мързелуванее  Mr. Green , та за това тия дни не съм много на линия

# 28
  • Мнения: 342
Здравейте, момичета! Ето още една мама във вашите редици:)
Ама защо не пишете? Laughing

# 29
  • Мнения: 240
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!
Пебълс, добре дошла. Пишем отвреме на време, ама като сме само 3-4 дами... Rolling Eyes
РД, мина весело, тортата я взех от Амбелино и последното желание за картинката беше Батман. Grinning
Още малко да се стопли и ще се срещаме по улиците.

Общи условия

Активация на акаунт