Лято в Албена 2011 (тема 1)

  • 45 032
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Почивайте през юни и ще получите безплатно допълнителна стая за децата.Това дали за всички хотели се отнася newsm78
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=394705327234&set=a.39 … 71320.53293352234

Това беше за миналата година Peace Дали офертата ще е валидна и тази година предстои да разберем, когато излязат офертите на Албена АД за новия сезон  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 686
Почивайте през юни и ще получите безплатно допълнителна стая за децата.Това дали за всички хотели се отнася newsm78
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=394705327234&set=a.39 … 71320.53293352234

Това беше за миналата година Peace Дали офертата ще е валидна и тази година предстои да разберем, когато излязат офертите на Албена АД за новия сезон  Rolling Eyes
Вярно ,че е от миналата година публикувана.
 Този басейн в кой хотел е?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=464564407234&set=a.39 … 71320.53293352234

# 17
  • при моите любими
  • Мнения: 2 544
И ние може да се насочим към Албена тази година.  newsm78 Ще следя темата с интерес.

# 18
  • Мнения: 1 194

На Орлов, мисля  Thinking Поне на следващите снимки е на Орлов басейна Peace
Ако питаш заради пързалките - във всички хотели са такива.

Редактирам се на Лагуна Маре и Лагуна Гардън е този басейн  Peace

# 19
  • Мнения: 686

На Орлов, мисля  Thinking Поне на следващите снимки е на Орлов басейна Peace
Ако питаш заради пързалките - във всички хотели са такива.

Редактирам се на Лагуна Маре и Лагуна Гардън е този басейн  Peace
Благодаря!
 Доста снимки разгледах и вече взех да се обърквам.Видях,че не във всички басейни има водни пързалки.Децата много държат да има водна пързалка и затова ще се наложи да се ориентирам за хотел с такава.

# 20
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Вижте в един от постовете на стената на Албена във Фейсбук какво са написали:Albena Resort, Bulgaria Тhe beginning of February you can make online reservations in Albena.
В началото на февруари можем да направим своите резервации в Албена.

# 21
  • Мнения: 1 207
Тази година съм си набелязала Нона. Чакам Албена да пуснат актуални цени  wait

Като го ремонтират ще пусна снимки Wink

# 22
  • Мнения: 18 016
Супер ще бъде това със снимките. Вие кой от двата препоръчвате: Орлов или Добротица?

# 23
  • Мнения: 1 194
Тази година съм си набелязала Нона. Чакам Албена да пуснат актуални цени  wait

Като го ремонтират ще пусна снимки Wink

Благодаря предварително   bouquet

raja_nikol , аз бях в Орлов миналата година. От коментарите си спомням, че бяха еднакво харесвани и не харесвани и двата. Лично на мен локацията на Орлов ми допада повече. Добротица е в края на Албена и при разходките ми направи впечатление, че анимацията от Калиакра се чува доста силно в някои от стаите.

# 24
  • Мнения: 18 016
В интерес на истината Орлов беше моя фаворит миналата година, но нямаше места за нашия период.  После ходиха една моя приятелка и една колежка- едната е възхитена, другата едва е изкарала една нощ и е помолила да я преместят. А де? Затова ми е толкова любопитен Орлов. Добротица ми хареса като разположение, ходехме на плаж точно пред него, но не се влюбих в него...де да знам....Орлов е по- далечко от плажа, нали?

# 25
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И аз влизам в новата тема, благодаря на Kalentina за прекрасното оформление!   bouquet
Силно се надявам и тази година децата под 12 г.  да са безплатно!
 Ние също сме от доволните от Албена, с помощта на темата се надявам да избера подходящата оферта и хотел за това лято! Sunglasses
И аз така! С двете деца на море Simple Smile И задължително Албена!   bouquet  Hug

# 26
  • Мнения: 3 993
Момичета, още не съм прочела всички стари теми, но имам няколко въпроса за начало.

Само в официалния сайт на "Албена" АД ли следите за оферти с т.н. ранни записвания или изобщо навсякъде трябва да се дебне?
Искам хотел на първа линия категория над 3 звезди, харесах много "Калиакра", но не мога да се ориентирам за цените. Последното ми е любопитно и за "Фламинго Гранд". Кажете, моля, миналото лято от какъв порядък бяха цените в "Калиакра"? За периода края на юни - началото на юли.
Да уточня, че предни години сме гостували на приятели с вила във вилната зона над Албена, ходим долу на плаж (най-любимия ми плаж  Heart Eyes) , разходки, заведения, но не сме почивали там в хотел. Тази година искаме това да направим, като смятаме да пътуваме със самолет, защото пътя е мъчителен за всички ни, най-много за детето.  Mr. Green  
raja_nikol, благородно ти завиждам, че си на 2 часа път от Албена.  Simple Smile Къде живееш?  

# 27
  • София
  • Мнения: 9 517
В интерес на истината Орлов беше моя фаворит миналата година, но нямаше места за нашия период.  После ходиха една моя приятелка и една колежка- едната е възхитена, другата едва е изкарала една нощ и е помолила да я преместят. А де? Затова ми е толкова любопитен Орлов. Добротица ми хареса като разположение, ходехме на плаж точно пред него, но не се влюбих в него...де да знам....Орлов е по- далечко от плажа, нали?
Орлов е на плажа  Peace

# 28
  • Мнения: 1 194
Орлов е една идея по-далеч Peace Просто кортовете са пред него и затова не е точно на плажа, но 2 мин. ходене не е чак такъв проблем. Просто не го дели само пешеходната алея от плажа.
Но пък е закътан от шумовете на пешеходната алея и се намира в градина и живия плет образува ограда около хотела. Бях спокойна, че детето може да се разхожда без строг надзор.

Little wingels, когато Албена обявят цените за сезона, тогава и тур операторите, които предлагат пакетите на Албена обявяват своите оферти.
Калиакра е един от скъпите хотели в Албена, но за конкретни цени не се сещам... може би някой, който миналата година е бил там ще се включи с информация.
Самолетът е чудесно решение за пътуващите от София. Аз съм от Русе и Албена ми е много удобна за почивка. Не се усеща пътя до там.
raja_nikol  май е още по-близо  Wink

# 29
  • Мнения: 18 016
Да, с около 60 км.
А Добротица не ми хареса, точно заради това, че е някак съвсем на пътя, не знам къде играят децата, друго си е да има някаква ограда, като знам какво движение е там вечер.....

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 13:20 от raja_nikol

Общи условия

Активация на акаунт