Лято в Албена 2011 (тема 1)

  • 45 028
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
За Добротица....Пред единия корпус,който гледа към морето има голяма градина,но не е предназначена за игра,няма площадка.Децата вечер бяха предимно във фоайето пред бара,там беше анимацията или излизаха през задната врата,която води към басейна и има една малка площадчица,там също аниматорите ги занимаваха.Моя син се включи чак последната вечер в игрите.Няма много пространство отвън за игра.Може да се играе и на алеята,която дели хотела от плажа,но от там постоянно минаваха онези колелета.На мен на външен вид не ми хареса особенно сградите на хотела,но кухнята беше добра,локацията също,не е чак толкова далеко от централните площади.Албена всъщност не е чак толкова голяма.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 296
Лулумба много похвали Орлов, ако си спомняте. Който се ориентира към него, е добре да потърси и прочете нейните отзиви. За мен лично, нейните впечатления и препоръки ми бяха супер полезни!  Peace

# 32
  • Мнения: 18 003
raja_nikol, благородно ти завиждам, че си на 2 часа път от Албена.  Simple Smile Къде живееш?  


От Разград съм, мила, не завиждай Mr. Green. Ние винаги сме били фенове на южното Черноморие, миналата година за пръв път ходихме толкова наблизо.

# 33
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Е, ние като сме на 6 часа път да не мислите, че ни е лошо.   Laughing  Просто накъсваме пътя, като спим някъде по средата, миналата година в Равда, и по този начин си увеличаваме почивката с още 2-3 нощувки!   Peace

# 34
  • Мнения: 18 003
Ами да, лято е все пак, с 2-3 спирки няма да се увиди толкова, стига да има климатик колата.
Моята дребна бързо се настоява, записали сме 100-тина детски песнички, носим магнитна дъска за рисуване, пръчки, солети, сокове....

# 35
  • София
  • Мнения: 2 296
Ние пътуваме много рано сутрин.
Тръгваме към 5ч. от София, и децата спят в колата докъм 8-8.30ч. и само с 1 пауза за около половин час пристигаме на гьола... Laughing

# 36
  • Мнения: 3 993
Little wingels, когато Албена обявят цените за сезона, тогава и тур операторите, които предлагат пакетите на Албена обявяват своите оферти.
Калиакра е един от скъпите хотели в Албена, но за конкретни цени не се сещам... може би някой, който миналата година е бил там ще се включи с информация.
Самолетът е чудесно решение за пътуващите от София. Аз съм от Русе и Албена ми е много удобна за почивка. Не се усеща пътя до там.
raja_nikol  май е още по-близо  Wink

А това горе-долу кога го правят?
Сега чета в една от старите теми, че миналата или по-миналата година от к.к. Албена са обявили бонусите за сезона на изложението "Ваканция и СПА". От цитата не става ясно точно кога се е случило това, но явно през зимата. Току-що проверих тазгодишното туристическо изложение или т.н. международна туристическа борса. Казва се "Ваканция и СПА Експо" 2011 и ще се проведе от 17 до 19 февруари в НДК.
Та се чудя дали Албена няма да обяви новите си оферти за сезона на това изложение. В смисъл да изчакат изложението за обявяване на новините, с цел публичност и реклама. Ако изобщо има новини, които си струват това, де.  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 9 517
миналата година чакаха събранието на акционерите и обявиха цените април месец, но направиха много големи отстъпки и определиха, че всички деца са безплатно /така напълниха курорта/, по-миналата февруари вече имаше цени  Peace

# 38
  • Мнения: 3 993
Дзвер, благодаря.  Peace

Аз току-що изпратих запитване по имейла до бюрото на Албена в София. Ще пиша като ми отговорят. 

# 39
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Няколко поста по-нагоре писах,че в началото на февруари ще обявят офертите за лято 2011г.

# 40
  • Мнения: 2 865
Лелеее, то имало нова тема Simple Smile
Записвам се макар, че на този етап не възнамерявам да ходим на Албена това лято, но нищо не се знае, все пак.
Ще следя мненията и отзивите...

# 41
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Няколко поста по-нагоре писах,че в началото на февруари ще обявят офертите за лято 2011г.

Явно вече на всички така ни се ходи на моренце, че нямаме никакво търпение да изкарат офертите!
  car003  sport027

# 42
  • Мнения: 214
Супер ще бъде това със снимките. Вие кой от двата препоръчвате: Орлов или Добротица?

Разубедете ме, но все си мисля, че хотелите като Гергана, Мура и Нора - т.е. в тази част от плажа имат пред себе си по-хубав и фин пясък, докато при Добротица, да речем, или при Калиакра доста по-тъмен и груб е пясъкът .. ?

# 43
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Пясъкът пред Добротица беше много фин,въобще не беше груб и по-тъмен.Качила съм снимки тук:
http://rosinauzunova.snimka.bg/sea/albena-2010g.533594.20592713

На снимките се вижда.

# 44
  • Мнения: 1 177
И аз очаквам с любопитство офертите.За трета поредна година може би ще посетим Албена.

Общи условия

Активация на акаунт