Кога и как разбрахте/почувствахте, че искате бебе?

  • 2 479
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото

Прекрасна мисъл  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 10 704
Поисках дете,когато бях на 30 г, а започнахме да работиме по въпроса когато станах на 32г.
Преди това не ми е минавала даже мисълта за дете и съм се пазила винаги.

# 17
  • Мнения: 207
Желанието дойде с подходящия мъж до мен - поочувствах се спокойна и готова да се грижа и обичам още някого... Много приятно чувство!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 82
Още на 19 исках да съм майка.А когато срещнах съпруга си на 30-ят ден от запознанството ни му го предложих и той се съгласи.

# 19
  • София
  • Мнения: 966
скоро ставам на 27 и определено вече искам бебе... ще проведа сериозен разговор с приятеля и да видим, мисля че съм готова - не сме женени, но пък голяма работа  Grinning
даже мисля скоро да се  по зачета по-сериозно в темите за изследванията и всичко необходимо което трябва да се провери преди да съм започнала опити да бременея  Peace

# 20
  • Мнения: 2 456
Когато бях дете и си гледахме на някакви "гледанки" с приятелки, все казвах, че ще се омъжа на 21 и ще родя на 23 години.
Когато срещнах мъжа ми (нямаме брак) не мислех за деца, бях първа година студентка и въобще не ми беше приоритет. В последствие заживяхме заедно и в един момент просто усетих, че съм готова за тази стъпка, а бях само на 20. С усещането ми и всичко друго си дойде на мястото- преместихме се в наше собствено жилище, започнах и работа успоредно с ученето и това щеше да е най-естественото продължение на връзката ни.  Всеки досег до деца и бебета ми беше толкова приятен, представях си всяко едно дете, което виждах като мое...
Бебето обаче не се случи 2 години, живот и здраве ще родя почти на 23 години, точно както си представях като малка, сякаш съм знаела...

# 21
  • Мнения: 2 562
Когато за първи път пожелах да имаме бебе,не бях готова емоционално.За сметка на това сега забременях точно в най-подходящия за мен момент-физически,психически и всякак бях точно на тази вълна Flutter

# 22
  • Мнения: 136
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото

Прекрасна мисъл  Peace
Невероятно и истинско....Аз искам детенце от 22 годишна,но няма Sad

# 23
  • Мнения: 1 681
На втората година от връзката ми със съпруга ми започнахме да говорим за деца и семейство. Поисках бебе, защото срещнах човекът с който исках да го създам. На третата година се оженихме, след още една година започнахме опити. В края на първата година от опитите имах мисед, след още една година забременях пак и чакаме бебка в средата на май Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 197
забранения плод е най - вкусен! Crazy Rolling Eyes Peace това беше мото на нашето осъзнаване.
бяхме заедно 7 години, оженихме се, аз бях на 25 и майка ме накара да се ваксинирам срещу рак на маточната шийка - тъй като тя за съжаление мина през това. когато говорих с лекарката си и и я попитах как стой въпроса със забременяването, младо семейство сме все пак Heart Eyes - ама ей така колкото за информация, не че нещо сме говорили или мислили Whistling тя ми препоръча в периода на ваксинация /6м/ и три месеца след него да се пазим, защото уж няма известни последствия, но ваксината е нова и  на нашите деца ще се проверява има ли или не последствия. Naughty
и така нещо ми прещрака Crazy едва ги дочакахме с мъжчето тези прословути 9 месеца Crazy. после ни се наложи и повече от година да чакаме, опитваме и да се борим за чудото си- но си заслужаваше Mr. Green Heart Eyes Peace

# 25
  • Мнения: 81
Здравейте, и аз искам да си имаме бебе с моя приятел, но уви той не е на моето мнение. Не съм му задавала въпроса директно, но се усеща че не иска.Заедно сме почти 4 години, аз съм на 23, а той е на 29. живеем заедно от около 3 години. Получиха се между нас едни проблеми преди 2 години и беше много мъчително за мен но минало е случило се е и това е. Сега си живеем просто така без ясна перспектива за бъдещето. А в същото време не ми позволява да уча висше образование, миналата година исках много и си помислих, че вероятно ще иска да се оженим но и това не става. Сега може да се каже, че тази година твърдо съм решила да уча, а пък каквото е писано, да става. Много съм объркана и притеснена, да не съм избрала погрешният човек. ooooh! Confused :stop Cry

# 26
  • Мнения: 21
А в същото време не ми позволява да уча висше образование
Здравей, миличка! Малко съм озадачена защо не ти дава да учиш, как така някой ще ти забранява да се развиваш?
А иначе на твое място бих провела сериозен разговор с приятеля ми какви са му желанията и мечтите, свързани ли са с мен или просто иска да си живуркаме и каквото ще да става. От това как е преминал разговора бих си направила извода за мен ли е или не. Ти най-добре си знаеш.

# 27
  • Мнения: 81
Ами казвал ми е, че можело да го зарежа като отида да уча и да си намеря друг ,и ей едни такива глупости. А в същото време не прави нищо по въпроса за развитието на нашата връзкар на мен не ми пречи кога ще започна да уча може и да е след като имам едно бебче също ме устройва и може би той ще се почувства по сигурен тогава. Както написах по горе той не ми е споменавал за бебер незнам какво чакар но е много странен човек.

# 28
  • Мнения: 82
 Ама и ти си странна Simple Smile -от 3 години сте заедно и не можеш да го питаш. На тази възраст би трябвало той да те юрка, а ти да се дърпаш.

Общи условия

Активация на акаунт