Отговори
# 705
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Мерси за идеята, Гале, но никак нямам време покрай бебето. За Крас да не говорим  ooooh!. Също така Пресиян просто пее много хубаво (и аз, и баща му пеем хубаво), но не мога да кажа, че се интересува от пеенето  Mr. Green
Иначе си имат веднъж седмично уроци в градината, идват 2 батковци с разни инструменти, учат ги да свирят, да пеят и да танцуват, предимно народни песни и танци. Познай какво става в къщи, като набара кавала на татко си  Mr. Green ...а сега иска да му купим гъдулка  hahaha

# 706
  • Мнения: 871
Мерси за идеята, Гале, но никак нямам време покрай бебето. За Крас да не говорим  ooooh!. Също така Пресиян просто пее много хубаво (и аз, и баща му пеем хубаво), но не мога да кажа, че се интересува от пеенето  Mr. Green
Иначе си имат веднъж седмично уроци в градината, идват 2 батковци с разни инструменти, учат ги да свирят, да пеят и да танцуват, предимно народни песни и танци. Познай какво става в къщи, като набара кавала на татко си  Mr. Green ...а сега иска да му купим гъдулка  hahaha

По ми е интересно какво става когато ти набараш кавала на татко му  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 707
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Мерси за идеята, Гале, но никак нямам време покрай бебето. За Крас да не говорим  ooooh!. Също така Пресиян просто пее много хубаво (и аз, и баща му пеем хубаво), но не мога да кажа, че се интересува от пеенето  Mr. Green
Иначе си имат веднъж седмично уроци в градината, идват 2 батковци с разни инструменти, учат ги да свирят, да пеят и да танцуват, предимно народни песни и танци. Познай какво става в къщи, като набара кавала на татко си  Mr. Green ...а сега иска да му купим гъдулка  hahaha

По ми е интересно какво става когато ти набараш кавала на татко му  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Забравила съм  ooooh! Tired Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 244
 Mr. Green

Гале, може ли повече инфо за тази вокална група?

# 709
  • Мнения: 3 405
 Девойки, напишете имената на децата под снимките, че ще объркам някое Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 3 099
Пролетно настроение ни дойде, ЯНУАРЧЕТО вкъщи пее от сърце! - на ви заглавие в унисон с тематиката...  Laughing Мислех и кавала да включа (то от там музата ми кацна  Mr. Green ), ма нЕмаше да е много подходящо за тоя форум...  Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 711
  • Русе
  • Мнения: 633
Пролетно настроение ни дойде, ЯНУАРЧЕТО вкъщи пее от сърце! - на ви заглавие в унисон с тематиката...  Laughing Мислех и кавала да включа (то от там музата ми кацна  Mr. Green ), ма нЕмаше да е много подходящо за тоя форум...  Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy hahaha


аз написах нецензурираното на първа страничка Wink

# 712
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Пролетно настроение ни дойде, ЯНУАРЧЕТО вкъщи пее от сърце! - на ви заглавие в унисон с тематиката...  Laughing Мислех и кавала да включа (то от там музата ми кацна  Mr. Green ), ма нЕмаше да е много подходящо за тоя форум...  Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy

Януарче весело играе, майка му кавал мечтае  Mr. Green

# 713
  • София
  • Мнения: 3 099
Януарче весело палува, майка му кавал надува...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 714
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Януарче весело палува, майка му кавал надува...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 715
  • София
  • Мнения: 3 099
Първи поетеси на Републиката...  Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 3 099
Леле, кога ги чакахме тея деца да се родят, кога пораснаха?!...  ooooh! Crazy Confused Tired На някои от вас и вторите им пораснаха!  Mr. Green

ПП. Мопсън, туй Софийче мно'о 'убавко, ма!  Shocked

# 717
  • Мнения: 244
Ним, как е положението?

# 718
  • София
  • Мнения: 6 798
Мама

Камелия Кондова

Тя стои на последния ред.
Тя на първия вече е била.
Пази снимка,сълза и букет.
И печат на челото:”Родила”.

Слуша как рецитирам на глас.
Чува как се страхувам безгласно.
Тя е виждала Оня Пегас -
ту е кранта, ту някакъв расов.

Тя разбира, че няма юзда.
И прехапва угрижени устни.
Тя сама се държи за ръка,
откогато ръката й пуснах.

Притеснена – поет до поет –
да потърси човека не смее.
И напуска последния ред -
миг преди да заплача за нея.

Честит празник, момичета!  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 3 099

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ, мили дами, скъпи мои приятелки!    bouquet
Желая ви много прекрасни изненади днес, ярки прежди да провокират у вас таланта и нови модели  Mr. Green , удобния познат шал да ви носи онази топлина, от която имате нужда в тези мразовити мартенски дни!...  Whistling Sunglasses Party Mr. Green

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Има ли желаещи за това: http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=92

Общи условия

Активация на акаунт