Отговори

Анкета

Колаж на 4 годишните Януарчета:

Опции:

# 735
  • Мнения: 175
Честит празник, момичета!!! Да сте здрави, щастливи и обичани!!!

Аз съм на ръба на нервна криза вече... Опитвам се пак да се тръшна - кашлям яко, запушен нос и на всичкото отгоре ми расте мъдрец ... Много празнично! Най-веселото днес ще бъде тържеството на Марти в ДГ - играе главната роля в него - след малко отивам на театър Simple Smile
Загубихме се малко във Варна, ама от сополи и Т познайте дали успях да изляза някъде. Сега децата са ок, мама е зле.
Баси край няма!!!!!!!

# 736
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите и начинанията си, покорявайте с красотата си на богиня! И не забравяйте, че вашето призвание е да правите света по-добър!Честит 8 - ми март мили момичета!!! Hug bouquet Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 3 099

Понеже се разбра, че не е станало ясно защо публикувам този линк, ще цитирам от сайта на фирмата:

"Very Young Learners /VYL/
За деца от 4 до 6 години

Целогодишни езикови курсове за деца по оригинални детски езикови системи на издателство Longman и Оxford. Английски език с букви и картинки, песнички и римувани тестове.
Видео обучение съпътстващо основния учебен курс за създаване на емоционален стимул за занимания и нова интерпретация на езиковите структури.
Мултимедийни продукти за деца за упражняване на правилно произношение, игри с буквички и думи, анимирани упражнения за развитие на слуха и моториката.
Драматизирани приказки на Английски език – невероятни емоционални моменти в които се интерпретира чуждия език"



# 738
  • Мнения: 333
Честит 8 Март!!! Бъдете обичани майки и съпруги!!!

Днес Вики ми поднесе собственоръчно пригитвена картичка и ми каза:"Честит празник мамо". Ето заради тези моменти си струва да бъдем родители. Благодаря на Бог, че ме е дарил с това щастие.

А сега чакаме доставката на новата ни спалня. Вчера я поръчахме и в магазина ни попитаха, дали ще е удобно днес да я доставят, в смисъл дали ще празнуваме, а от моя отговор едва ли не разбраха, че ще празнуваме на спалнята, а в действителност вече не ми се спи на земята пета вечер./старата се счупи/

# 739
  • София
  • Мнения: 3 099
....
Днес Вики ми поднесе собственоръчно пригитвена картичка и ми каза:"Честит празник мамо". Ето заради тези моменти си струва да бъдем родители. Благодаря на Бог, че ме е дарил с това щастие.
....

Страхотни са тези моменти, ама и от другите като има, съвсем си е Живот да го живееш!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....

А сега чакаме доставката на новата ни спалня. Вчера я поръчахме и в магазина ни попитаха, дали ще е удобно днес да я доставят, в смисъл дали ще празнуваме, а от моя отговор едва ли не разбраха, че ще празнуваме на спалнята, а в действителност вече не ми се спи на земята пета вечер./старата се счупи/


Хахахахааааа! Ами, хайде - дълъг и вълнуващ празник ти желая!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 740
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ае http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568790.new#new осмомартенска
 Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 3 099
Ово е талант!  Mr. Green Joy

Ай, честита ви тематична тема!  Mr. Green Утре на рапорт!  Naughty Някой да е се е вдъхновил от заглавието и да е заФанал нЕкое сложно плетиво...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт