Малки ЮНСКИ слънчица ще празнуват празника на любовта ! - №14

  • 24 331
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 891
Стаси_К, виж дали е мн. топло нощем в стаята на бебето. Високата Т изсушава и запушва носа.

# 736
  • Мнения: 1 561
Стаси,
моите кукли спят в стаята без парно, понякога успявам да проветря преди сън, но нямаме такъв проблем и физ. р-р слагам ако видя секрети. Пробвай да овлажняваш въздуха с нещо, например с пари от чай от лайка. Надявам се да се оправи нослето!

# 737
  • Мнения: 344
Мартеа Hug

Веси, айде и аз като дърта свекърва да се изкажа Mr. Green щом вече сам си взима от масата човека много внимавай с оставени чаши с алкохол, кафе и т.н - стават големи бели Wink

Мрчелка, магданоз и копър давам от началото, добавям като изключа или минутка преди това


днес Нора ядееее..... сладолеееед Laughing
купих им ей такова:

и им направих с фреш от портокал Sunglasses стана супееер bowuu за лятото е идеално!

# 738
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459


Спането - при Йоана всеки ден е по различно време и с различно времетраене. Вечер винаги заспива около 23ч, между 4.30-5.30 се буди за хапване и заспива, сутрин се събужда около 9ч, след това понякога към 11.30 много ѝ се доспива и заспива бързо за около един час, но понякога това заспиване е около 12.30 и пак горе-долу е за около един час, следобедният ѝ сън е в зависимост от това кога е бил обедния, около 15.30-16ч заспива за час, час и половина, и последно около 19.30-20ч прави една петнадесет минутна дрямка, но и това също не се случва всеки ден, понякога я пропуска тази дрямка, но това естествено никак не ѝ пречи да дивее след това до 23.30-00ч  ooooh!  Mr. Green
Все едно аз съм го писала +– половин един час Simple Smile.
Етка, ЧРД на патеричка! Бъди много щастлива!!!
Празниците вчера отбелязахме със символични подаръчета и вино с приятели!!!  Heart Eyes
Вчера бяхме на консултация, 9200, 70 см. Сестрата вика- ох какви бутчетааа-само за боцкане  Mr. Green. Биха ни Хепатитната ваксина с малко закъснение. Ще довършваме лечението на  нослето с 5 дни Коларгол, че нещо пак взе да покашля, явно има секретчета. Педиатърката каза вече да купуваме буйки и да се учим да правим крачки. Питах и за бясното му въртене на главата,  когато се кефи или слуша музика-тя каза че е по-емоционално детето  Grinning. За кукуто-каза че мога да го слагам по малко, щом седи стабилно.
Голям отчет дадох  Mr. Green
И аз вече давам магданоз, копър и кервиз(корен и листа). Магданоз и кервиз минавам през лека термична обработка, правя на кубчета във фризера и добавям понякога в пюренцата.  Peace

# 739
  • Мнения: 1 561
диди, как така са ви били ваксина при положение, че още не сте здрави и продължавате лечението???

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 214
Привет, момичета!

Набързо ви хвърлих по едно око преди да излезем, че днес сме на консултация и ще ми е интересно до къде сме я докарали. Дано е минала 6 кг., че то бива да е дребна, ама...

Софи, в това мрачно време така ме размечта за лятотоооооо   Simple Smile

Диди, не сте ли избързали с ваксината като не е добре Ивчо?
/аааа, Роси ме е изпреварила на финалната права    Laughing  /

# 741
  • Мнения: 339
Здравейте
аз също щях да попитам по колко сухарчета слагате в попарата сутрин. Аз слагам по 2, малко масло и сиренце, заливам с чиста вода. Но на Денис му идват много и винаги му остават 3-4лъжички.
Относно бънджито - от около 2-3седмици не го бях слагала в него, сложа ли го и започва да реве. Явно се чувства ограничен и не иска да седи там. Затова го продадох.
За лятната количка - вече споделих, че си взех Ария /само 6кг./ и за сега съм доволна. Има покривало за крачетата и дъждобран, така че става и за студено време.
Сега да се оплача от 2-3 вечери малкият има супер неспокоен сън. Заспива към 21-22ч. и след 23ч. започва да се буди с рев и мрънкане на всеки 15-20мин. и така цяла вечер. Добре, че спи при нас и само докато го гушна и погаля и заспива, но аз вече неиздържам на този разпокъсан сън. През деня заспива към 10:30-11ч. и спи два часа, но само в ръцете ми /дори сега спи в мене/, оставя ли го се събужда. Към 15ч. пак заспива, но пак до мене /и аз лягам с него и спим сгушени/, така спи до към 17ч.
Зъби ли го мъчат незнам, но ако някой знае нещо успокояващо моля да сподели.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Привет! Grinning

И ние ще водим утре Радо на консултация и ваксина - Хепатит.Трябваше да я сложим още на 20 януари, но заради епидемията отложихме малко.После и Радослав се разсополиви и я отложих още.Та утре вече трябва да я свършим тази работа, че мина месец почти.В тази връзка, Диди и аз се учудих, че са ваксинирали Ивко не напълно здрав.Какво ти каза лекарката за това?

Слънчо, аз не давам нищо преди и след ваксина.Но пък и на Радослав слагаме само полио и хепатит Б, другите са му отложени.

Стаси, аз слагам и Низита гел на Радо когато му е запушен носа или е с хрема.Но това се случва много рядко.В спалнята не пускаме никакъв отоплителен уред, само отваряме вратата вечер да се пречупи малко въздуха от топлината, която идва от другите стаи.Може да се каже, че спим на доста хладно, да не казвам студено  Wink.

Киди, може зъбче да го мъчи детето.И на Радослав второто зъбче го изтормози повече.Будеше се няколко вечери през половин час.А първото не го усетих толкова.Съвет обаче не мога да ти дам. Wink Аз с будене по 3-4 пъти на нощ вече свикнах и не го отразявам, но от там нататък ми идват малко повече. Whistling

Щях да забравя да се похваля - вчера за пръв път дадох една лъжица овесена каша, демек глутен. Laughing Нямаше реакция и днес следват две лъжички.

# 743
  • Мнения: 105
Май стана време за новата ни тема:
ЮНЧЕ сричките реди и се мъчи да пълзи ! - №15

Общи условия

Активация на акаунт