Всичко по 5 паунда http://www.everything5pounds.com/

  • 177 498
  • 691
  •   1
Отговори
# 660
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Как се плаща с Пейпал ? Регистрация ли трябва или ? И до колко дни ви дойдоха нещата от пощата 😊

За ПейПал си трябва регистрация, както и на картите. Във форума има тема за ПейПал, но в момента не мога да дам линк.
За около 10 дни ми пристигат сега поръчките.

# 661
  • Мнения: 8
До сега четох в интернет за Пайпал , но ще ми е трудно ходенето до банката да си активирам онлайн банкиране за да взема кода за активация и т.н. май ще платя първата си поръчка направо с карта , дано всичко си дойде точно накрая 😁
Много благодаря че отделихте време да ми отговорите , а последен въпрос по колко се смята паунда сега в БНБ пише че е 2,30 лв в момента така ли е?

# 662
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
последен въпрос по колко се смята паунда сега в БНБ пише че е 2,30 лв в момента така ли е?

Курса на паунда ще го видите в сайта на банката си.
Иначе може с едно ходене да отидете до банката да активирате онлайн банкиране и да поискате да ви кажат кода за ПейПал Hands V

# 663
  • Мнения: 8
Пуснах си първата поръчка но има ли как да я проследя дадох на метод с куриера Спиди тоест , но номер нямам на пратката и в пощата получих само че е приета поръчката и се обработва , а в сайта качвам снимка пиши завършена

# 664
  • Мнения: 184
А колко струва доставката -според броя артикули ,на тегло ли е ?

Има посредници ,които поръчват и таксуват артикулите на 18-20лева-с тях или сама да си поръчвам е по-изгодно ?

# 665
  • Мнения: 2 081
А колко струва доставката -според броя артикули ,на тегло ли е ?

Има посредници ,които поръчват и таксуват артикулите на 18-20лева-с тях или сама да си поръчвам е по-изгодно ?

Зависи колко неща ще поръчвате . Ако са малко (2-3-4 ) с посредник май ще е по-добре . Аз винаги поръчвам по 20 и използвам фиксираната за тях доставка , която е вече 15 паунда и ми излиза изгодно

# 666
  • Мнения: 184
Много благодаря за отговора!

# 667
  • Мнения: 8
Здравейте момичета , получих следния имейл качвам ви снимки , кажете ми всичко ли е наред с поръчката и кога да очаквам доставка поръчката я направих във събота , Благодаря ви


Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 15:52 от bubanka

# 668
  • Мнения: 107
Здравейте момичета , получих следния имейл качвам ви снимки , кажете ми всичко ли е наред с поръчката и кога да очаквам доставка поръчката я направих във събота , Благодаря ви




Според мен всичко е ок, очаквай поръчката до 10 дни с БГ Пощи.

# 669
  • Мнения: 8
Благодаря днес си я получих с бг пощи , но само едно не разбрах уж дадох на международна доставка тоест трябваше да ми я доставят със Спиди нали така , а тя дойде с бг пощи ,а аз платих 14,99 паунд доставка , нарочно не исках с бг пощи да не се изгуби някъде...
Вие кое избирате че ви идва със Спиди до адреса ?

# 670
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Цитат на: Vivi_ss link=topic=560071.msg38368248#msg38368248
  .....
Вие кое избирате че ви идва със Спиди до адреса ?

Вече не идват със Спиди. Само с БГ Пощи Hands V

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 09:04 от bubanka

# 671
  • Мнения: 8
Тоест вече да не избирам международна доставка,ако правя малка поръчка , понеже другата услуга е по евтина Simple Smile
Благодаря !

# 672
  • Мнения: 86
Момичета, здравейте. Искам да си поръчам едни боти, но не знам какъв размер да пиша. По нашата номерация нося 39/40. На какво отговаря при тях? Виждам, че повечеро от вас имат опит с поръчките, аз съм начинаеща  още.. Благодаря на отзовалите се. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 19 687
Обувките са супер дървени, не знам дали е добра идея да поръчваш.

# 674
  • Мнения: 7 739
потвърждавам, ужасни са  Peace

Общи условия

Активация на акаунт