Всичко по 5 паунда http://www.everything5pounds.com/

  • 177 622
  • 691
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 095
Здравейте мами! Simple Smile За първи път поръчвам от този сайт и бих помолила за компетенция относно процеса на поръчката ми.Първият ден беше в режим Pending (което го разбирам), след това стана на Processing (което също е нормално).Но след това не се променя в нищо друго.Поръчката ми е от 23.01.Мина вече седмица, а не е примерно на Sent или Shipped.Така ли беше при вас?Какви са нормалните статуси?
Благодаря!

Моята я получих преди две седмици , а в сайта все още е Processing.

# 421
  • Мнения: 107
здравейте!
Искам да пусна поръчка , а не става. След като си напиша данните от картата и натисна* Pay now* ми излиза този надпис в червено *3D-Authentication required. Cannot authorise this card.*
Картата ми е дебитна *Maestro*
 

# 422
  • София
  • Мнения: 5 547
здравейте!
Искам да пусна поръчка , а не става. След като си напиша данните от картата и натисна* Pay now* ми излиза този надпис в червено *3D-Authentication required. Cannot authorise this card.*
Картата ми е дебитна *Maestro*
 
повечето сайтове изискват Виза, имаше нещо с верифициране на маестро, но нямам идея как се прави, питай в банката си.

# 423
  • Мнения: 779
Maestro не е интернационална.
Трябва ти Мастър кард (кредитната им) или Виза. При тях няма значение дали е кредитна или дебитна.
Важи за абсолютно всички сайтове.

# 424
  • Мнения: 2 658
здравейте!
Искам да пусна поръчка , а не става. След като си напиша данните от картата и натисна* Pay now* ми излиза този надпис в червено *3D-Authentication required. Cannot authorise this card.*
Картата ми е дебитна *Maestro*
 

Въведи си паролата за 3D. От коя банка ти е картата?

Виж и това http://www.everything5pounds.com/shipping-returns-i-3.html
Цитат
Dependent of your method of payment, you can have your parcel shipped to an alternative address. You must ensure that the full address details are included, such as the company organisation or name. If a major credit or debit card is used on our website, the billing address must always be the same address to where the card is registered to otherwise this may prevent an order from going through successfully. An alternative shipping address worldwide can be selected with this method of payment alongside 3D security obtained by the bank. When using PayPal the address must be registered, verified and confirmed on the account and the shipping address is restricted to the same country of billing registration.

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 18:26 от cordelia

# 425
  • Мнения: 5
Здравейте мами! Simple Smile За първи път поръчвам от този сайт и бих помолила за компетенция относно процеса на поръчката ми.Първият ден беше в режим Pending (което го разбирам), след това стана на Processing (което също е нормално).Но след това не се променя в нищо друго.Поръчката ми е от 23.01.Мина вече седмица, а не е примерно на Sent или Shipped.Така ли беше при вас?Какви са нормалните статуси?
Благодаря!

Моята я получих преди две седмици , а в сайта все още е Processing.

Значи да си отдъхна, Благодаря ти   bouquet

# 426
  • Мнения: 107
здравейте!
Искам да пусна поръчка , а не става. След като си напиша данните от картата и натисна* Pay now* ми излиза този надпис в червено *3D-Authentication required. Cannot authorise this card.*
Картата ми е дебитна *Maestro*
 

Въведи си паролата за 3D. От коя банка ти е картата?

Виж и това http://www.everything5pounds.com/shipping-returns-i-3.html
Цитат
Dependent of your method of payment, you can have your parcel shipped to an alternative address. You must ensure that the full address details are included, such as the company organisation or name. If a major credit or debit card is used on our website, the billing address must always be the same address to where the card is registered to otherwise this may prevent an order from going through successfully. An alternative shipping address worldwide can be selected with this method of payment alongside 3D security obtained by the bank. When using PayPal the address must be registered, verified and confirmed on the account and the shipping address is restricted to the same country of billing registration.


Не ми приема 3D кода, от ОББ ми е картата. Това ми пише The Authorisation has been declined by the bank. Please try a different card. Утре ще звъня пак в банката, не мога да пусна поръчката Sad

# 427
  • Мнения: 134
Anelka, имах подобен случай, само че при пазаруване в друг сайт. Уж всичко беше наред, а ми връщаха съобщение за проблем с картата и да се обърна към банката. Три дни наред говорих с банката, докато се оказа че просто са ми издали нова карта, която била с по-добри защитни показатели и по-модерна. И това без да ме уведомят. Кой знае колко време е стояла картата в банката, докато ми потрябва и видя проблема. Интересното е, че дори служителите първоначално нищо не разбраха.

# 428
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
здравейте!
Искам да пусна поръчка , а не става. След като си напиша данните от картата и натисна* Pay now* ми излиза този надпис в червено *3D-Authentication required. Cannot authorise this card.*
Картата ми е дебитна *Maestro*
 

Въведи си паролата за 3D. От коя банка ти е картата?

Виж и това http://www.everything5pounds.com/shipping-returns-i-3.html
Цитат
Dependent of your method of payment, you can have your parcel shipped to an alternative address. You must ensure that the full address details are included, such as the company organisation or name. If a major credit or debit card is used on our website, the billing address must always be the same address to where the card is registered to otherwise this may prevent an order from going through successfully. An alternative shipping address worldwide can be selected with this method of payment alongside 3D security obtained by the bank. When using PayPal the address must be registered, verified and confirmed on the account and the shipping address is restricted to the same country of billing registration.

Не ми приема 3D кода, от ОББ ми е картата. Това ми пише The Authorisation has been declined by the bank. Please try a different card. Утре ще звъня пак в банката, не мога да пусна поръчката Sad

Преди нямаше възможност с тези карти да се разплащаш онлайн. Може да са променили нещо.
Ако има такава възможност и си регистрирала маестрото в UBB 3-D Secure, можеш да промениш данните по всяко време. Обърна ли внимание на цитата за съвпадане на адресите?

# 429
  • Мнения: 70
как  е по изгодно да се пазарува с директна доставка до България или  чрез посредник?

# 430
  • Мнения: 779
как  е по изгодно да се пазарува с директна доставка до България или  чрез посредник?

Ами както споменаха доставката е около 6 паунда (ако не се лъжа), което е 15 лева.
Аз плащам с посредник 16 лв на артикул.
Сметни.  Peace

# 431
  • Мнения: 79
Нещо тяхните номера немога да се ориентирам,а и таблица. UK18-20 на кой отговаря

# 432
  • София
  • Мнения: 5 547
Нещо тяхните номера немога да се ориентирам,а и таблица. UK18-20 на кой отговаря
12UK е наш 46(L), или по европейската номерация 38, но пак е приблизително защото на някой марки аз влизам в 38, на други в 40. Значи 18-20 е голям размер 3ХL.

# 433
  • Мнения: 5 128
как  е по изгодно да се пазарува с директна доставка до България или  чрез посредник?

Ами както споменаха доставката е около 6 паунда (ако не се лъжа), което е 15 лева.
Аз плащам с посредник 16 лв на артикул.
Сметни.  Peace

Дори и на цена 17 лв за артикул, както е сега заради поскъпналия паунд, с посредник е много по-лесно и удобно Wink

# 434
  • Мнения: 779
да. Леко се повиши.
Но пак е супер изгодно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт