Отговори
# 705
  • Мнения: 26
Юлето,вчера и аз се замислих по въпроса ти,но се напрегнах да сетя по-точно! Wink
Цитат
Вчера метнах един въпрос относно миенето на главичката с измиващо средство. От кога се започва?
Със сигурност миех главичката на Нели от самото начало с бебешки шампоан всеки ден.Не сме имали никакви проблеми!

# 706
  • Мнения: 2 447
Лори,боята май с оцет излизаше... newsm78 ама не се шашкай,до датата ти всякак ще се отмие...  Hug

# 707
  • Мнения: 41
Лорин,не бива бременни жени да се боядисват. Може да предизвикаш алергия на бебето. Не можа ли да още потраеш малко?! Сега виж да си свалиш боята по най-бързия начин със спирт или лакочистител без ацетон!!!    Thinking

# 708
  • Мнения: 426
Лорин,не бива бременни жени да се боядисват. Може да предизвикаш алергия на бебето. Не можа ли да още потраеш малко?! Сега виж да си свалиш боята по най-бързия начин със спирт или лакочистител без ацетон!!!    Thinking

ДИВА ЛАСИ, незная какво щях да правя без теб   bouquet . Ти дори не си разбрала какво имам в предвид   bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 406
Привет, днес само ви чета и се записвам в групата на депресарките.

Честито на новите мами, много да ги радват бебчетата!

# 710
  • Мнения: 2 447
 Whistling Лори и не се подстригваш,щото ще му отрежеш пишката,не прескачаш кабели да не се оматае пъпната връв, пък как посмя да му купиш нещата предварително... ooooh!

# 711
  • Мнения: 26
Лорин,не бива бременни жени да се боядисват. Може да предизвикаш алергия на бебето. Не можа ли да още потраеш малко?! Сега виж да си свалиш боята по най-бързия начин със спирт или лакочистител без ацетон!!!    Thinking
Ами то дай нито да се епилираме,нито да се подстригваме,а не дай си боже на маникюр да отидем.Да не му стане нещо на бебето.Та да заприличаме на маймуни!

# 712
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 787
Честито на новите мами. Да са им живи и здрави бебенцата.



За талисманчетата - и според мен е редно всички да са си, понеже са се родили доста по-раничко. Ианче няма да е справедливо. Така поне мисля де.
Ади, надничам  и чета  Mr. Green не мога да ви смогна. Човек едно кафе да не изпие.  Laughing Девойката ще я видим довечера. Чак от 18 часа съм на консултация.  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 178
Момичета,направо вече съм в чуденка,да се съобразчвам ли  с тези алчни доктори.....Нали моя излезе отпуска,точно преди раждането и ме насочи към друг,дето взима още по дебело.Отидох да се запознаем и да си преценя дали ми харесва да г избера з араждането,той пък ме извика в частния к-т,да ми напражи пълен преглед,при все 4е преди 2 дена бях на АГ,УЗ и тонове.......Само УЗ му е 50лв,но нали се притеснявам за водите и той..... добре дошло.Направо ми писна с тези пари насам натам и за нищо..................... SadСега умувам да ходя ли  ooooh!

# 714
  • София
  • Мнения: 973
А аз да искам разрешение....може ли да се подстрижа  Mr. Green , 2-3 дена ми остават или да потрая и аз  hahaha

Честити бебчета на всички мами, докато изчета всички страници и им загубих бройката  Grinning

Наистина забелязвам тенденция околните да разстройват мамитата, малко дето ни остава и се вълнуваме ами...така че Пчеличке, софт пълно спокойствие и не позволявайте да се ядосвате  Naughty

Иначе и при нас нищо ново, лежиме си с девойките и ни мързииии  Blush
Днес или утре и аз ще ходя на козметик вече, да ми отмени малко мъките  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 426
какви маймуни, СРЕДИЗЕМНОМОРСКИ ТИП ЖЕНИ !!!!!!!


моля някой да го провери за грешки, закъснявам за док  hahaha



]ЛАСИ ПРЕСТАНИ ДА МИ ПИШЕШ НА ЛИЧНИ 

# 716
  • Мнения: 26
Честно казано за по-рано от първото не се сещам (месец Ноември) + още "4 Декември.А Януарските са много!Това е мое мнение,надявам се да няма обидени или засегнати  Peace

Ааааа, ЛИЗИ!Какъв козметик преди да родиш?! Naughty

# 717
  • Мнения: 2 447
Те януарски,ама всичките са в 8-я месец,което си е преждевременно...  newsm78
 

# 718
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 787
е, защо да има обидени. всеки си има право на мнение. но така са почнати да се пишат, защо трябва да се променят. ако вече самите майки държат...
дам, Ади е права.
сега видях , че ЯницаЧ днес има май секцио. стиснати палци
Simple Smile

# 719
  • Мнения: 727
о нененененеееее пак ли???
 ooooh!
Отминавам като парен влак......

Айде новата темаааааааа че да е начисто с още няколко бебенца в нея Simple Smile
Стани супер предложения аз съм за номер 1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт