Отговори
# 675
  • Мнения: 1 423
Добро утро и от мен!
Илианка и на мен всичко ми е наред с форума, няма нищо различно.
Маги, Симона М и Белла са ти го казали много точно, това е един от най-хубавите дни в живота ти, отпусни се и му се наслаждавай докрай.
NBM и на мен точно от Матерна ми се гадеше предният път и не ги пиех.
Тес, приятни разходки из Димитровград.
И днес се очертава един прекрасен топъл ден, вчера при нас беше 22 градуса, направо беше страхотно.
Слънчево настроение на всички!  Hug

Брадата, виждам те на балкона, кажи как си, надявам се всичко да е наред.  Praynig

# 676
  • Мнения: 2 905
Добро утро!

Илианка, и при мен е така! Направо се шашнах като натиснах нови отговори - излезе  ми голяяяяяяяяям списък.  Simple Smile Дано го оправят, че много гадно така!

# 677
  • Мнения: 1 054
Добро утро и от нас! Simple Smile  Hug
Нещо ме няма много в писането напоследък, но ви чета.
Малко закъснях, но.. Честит рожден ден NBM, много здраве, юастие и любов ти желая!   bouquet

Тесс, риятно изкарване! Дано ви е хубаво времето и си осъществиш всички планове!
На мен така ми се ходи в Стара Загора вече... ама тъпия Хепатит няма намерение да си ходи от там  Crossing Arms

# 678
  • София
  • Мнения: 2 120
Добро утро момичета  Simple Smile

Тъй като в петък съм на ФМ при Марков, исках да попитам тези които вече са били при него, ехографът му коремен ли е или е вагинален. И колко парички да си нося за ФМ и за БХС благодаря предварително. Hug  Hug  Hug

Желая ви Приятен и успешен ден  Simple Smile

По принцип гледа с коремен, има и уред за вагинален, но не вярвам да те гледа с него, освен, ако по някаква причина не вижда добре бебето. Струва 80 лв първата морфология. В Майчин дом се плаща 30 лв за БХС-то, трябва да идеш на следващия ден с резултатите си от Марков.
Вече правят и на други места БХС, но аз вярвам само на Майчин дом. Ще ме извинят другите лаборатории, но се доверявам на генетици да правят генетичен анализ на детето ми.

Добро утро!

Илианка, и при мен е така! Направо се шашнах като натиснах нови отговори - излезе  ми голяяяяяяяяям списък.  Simple Smile Дано го оправят, че много гадно така!


Мдаааа...имаше "планирана профилактика" тази нощ, явно нещо се е случило  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 2 357
Добро утро! Hug
Тес, приятни разходки из Димитровград. И на нас с милото така ни се ходи на екскурзия, ама пусто той все няма възможност за отпуска, та сме планирали на 3,4,5,6, Март да идем до В. Търново, Арбанаси и с. Емен Hug
Отчет за вчера:  Mr. Green ЖК мина много добре! Praynig д-р Димитрова каза същото като доц. Балев Grinning разбира се без пола, тъй като е рано за нея да го види. Определи термин 09.08., с един ден разлика от този на ФМ, каза "Я, какво хубаво бебе" Mr. Green много мила жена. Мери ме, тегли мие, регистрира ме и пусна изследвания, които преди малко дадох и до утре ще са готови. Дано са добри! Praynig
Целувки и лек ден Ви желая! Hug   bouquet

# 680
  • София
  • Мнения: 265
Аника, браво мила и на хубавото бебе пак браво Hug.
Добро утро и от мен момичета! Пия кафенце, че тази нощ не можах да спя много добре, милото сънуваше нещо и така подскочи, че се събудих Tired. Та сега го предупредих, че ще нощува в другата стая, ако не слуша hahaha.
Аз се чувствам много добре, определено не се чувствам бременна Shocked, много по-малко ми се спи. АЗ съм на преглед чак на 18.
Марков има и двата ехографа, мен ме почна с коремния, но понеже имам обърната матка, каза че ще трябва да гледа с другия. Но аз си предполагах де, при мен винаги е така с коремния не се вижда хубаво. Целувки на всички и да се похвалите с резултати после Hug Hug Hug.

# 681
  • Мнения: X

Добро утро!

Илианка, и при мен е така! Направо се шашнах като натиснах нови отговори - излезе  ми голяяяяяяяяям списък.  Simple Smile Дано го оправят, че много гадно така!


Мдаааа...имаше "планирана профилактика" тази нощ, явно нещо се е случило  Mr. Green

Това се е случило:

Здравейте,
Във връзка с подобряване на функционалността и бързодействието на форума и обезпечаването на безпроблемната му работа при високи натоварвания за години напред, се налага премахването на опцията за обратно подреждане на мненията при визуализирането на темите.
Извиняваме се за причиненото неудобство!



Вече и Архивът отново е неразделна част от форума.

Архивираните теми са отбелязани с икона и са достъпни само за четене.

В резултат на сливането е възможно с НОВО да бъдат маркирани стари теми и ще е необходимо еднократно да ги маркирате като прочетени.
Това може да стане както чрез бутона Маркирай прочетено за Нови отговори на моите публикации, така и генерално за всички теми от червения линк в ляво в дъното на заглавна страница
Маркирай ВСИЧКИ съобщения като прочетени


# 682
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
maria_1980, на балкона ще съм я - толкова много сте писали, а аз отдавна не съм влизала в темичката да чета, че още ми е сдухано... Другата седмица ще ходим в София на консултация с един доцент за гадния ми хепатит и тогава вече се надявам най-накрая на малко яснота по въпроса, че ми писна да не знам какво точно е положението Tired Лошото е че за едното спокойствие (и то не е сигурно) ще отидат сума ти пари, че само едното изследване, което ме чака е 150-200лв, а като сложим и пътя и другите разходи и ваксини... ooooh! После - мислѝ положително и оптимистично - как да стане Rolling Eyes

Иначе като оставим притесненията и финансовите неразположения, съм си сравнително нормално - продължавам със силното вечерно и нощно гадене без повръщане, с ранното заспиване и неспокойния сън, с мързела и умората, и в добавка разни пробождания в корема, гърдите и кръста. В понеделник съм при доктора си (дано да си е в кабинета, че много често отсъства, а часовете за него са все за след 2-3 седмици) и ще видим какво ще ми гледа и какво ще ми каже. Май ще ми е време и за ФМ и БХС, та ще видим и за това какво ще каже. За пол - не се надявам още на инфо, но пък и все още май нямам предпочитания Blush Моля се само бебо да е наред и да си расте, пък другото все ще го измислим.

Иначе се зарадвах като четох разни хубави новини, гледах красиви снимки и виждах празнуващи Hug Чета и попивам съвети и за колички, кошари и прочее, че съм пълна невежа в това отношение Embarassed

Хубав ден на всички мами и бебоци Hug

# 683
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Мислех си, че вече свърши сутришното повръщане (5 дена нямаше), но уви не е. Вече 2 дни  Sick  Опитвам се да се възползвам от хубавото време като си правя разходки след работа. Но се чувствам като стара баба после - само охкам и пъшкам, че ме боли кръста. Чудя се после като натежи коремчето какво чудо ще е!!!
Вчера си запазих часове за петък за ЖК и за гинеколога, който ще изражда бебешорката. Чакам с нетърпение да видя малкото човече колко е пораснало!!!
Хубав ден на всички!!!

# 684
  • Мнения: 1 423
Брадата, надявам се в най-скоро време да се оправи всичко и да се разрешат всички проблеми, а ти горе главата и няма да се предаваш, знам че отстрани е лесно да се каже, но ние сме с теб. Hug

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 4 784
Ние след малко тръгваме за Димитровград и затова влизам да кажа чао, че не се знае чак кога ще пиша. Там имаме нет ама програмата ни е натоварена. Дано само е хубаво времето, че съм предвидила сааааааамоооооо разходки!
tess, времето е разкошно, поне днес, ако пристигнете на време, ще можете да се разходите по слънцето! Приятен престой тук и ако решиш, въпреки натоварената програма, можеш да се обадиш Wink.
Не ми се ще хич да се оплаквам, но да ви призная и аз още съм много зле най-вече с вечерното гадене. Като мине 18ч. и мога да полудея. Много ми е зле, снощи даже пак повръщах, аман вече!
Хубав и слънчев ден на всички желая!

# 687
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Благодаря за инфото момичета  Heart Eyes  bouquet

А в майчин дом взимат ли кръв в събота, извинявайте за глупавите въпроси  Embarassed
 Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 12:46 от romanol

# 688
  • Мнения: 881
Привет прекрасни HugМинавам да ви пожелая един прекрасен и усмихнат ден HugИмам доста работа за това по късно ще намина пак,гушки за всички Hug
Стискам палци на всички,на които им предстоят прегледи и изследвания Hug
Дано в най скоро време минават тия неразположения Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 2 120
Благодаря за инфото момичета  Heart Eyes  bouquet

А в майчин дом взимат ли кръв в събота, извинявайте за глупавите въпроси  Embarassed
 Simple Smile

Не, работят от понеделник до петък 8.30-14.00ч.

Брадата, чакаме хубави новини  Hug, стискам палци всичко да е наред, не се кахъри за финансите, важното е всичко да се подреди по най-добрия възможен начин за теб и бебето!

Общи условия

Активация на акаунт